Fedor Rampage jackson bellator

Już 29 grudnia w Saitama Super Arenie w Tokio, pod bandera Bellator MMA dojdzie do walki Fedora Emelianenko (MMA 38-6-1, 1 NC) z QuintonemRampage” Jacksonem (MMA 38-13). I chociaż obaj zawodnicy najlepsze lata w MMA mają już za sobą, Jackson uważa, że nadchodząca walka będzie czymś świetnym dla fanów MMA.

To wyjątkowa chwila w historii MMA i nie ważne co ludzie gadają. Prawdziwi fani MMA są wygranymi. Tu nie będzie przegranych. Nie ważne, którego z nas ręce zostaną uniesione w geście zwycięstwa, nie będzie przegranego, ponieważ gdy walczą z sobą dwie legendy MMA, które kochają to co robią i dają show, to fani zawsze wygrywają.

Jackson podczas spotkania z mediami dodał również jak zapatruje się na pojedynek z Fedorem.

Mentalnie to dla mnie dość trudne, bo jestem fanem Fedora i myślę, że ostatnią rzeczą jaką on teraz potrzebuje, to być znokautowanym. To wszystko jednak nie ma znaczenia, bo po wejściu do klatki „Rampage” nie ma przyjaciół. Nikt nie lubi takiego mnie, ja sam siebie wtedy ku**a nie lubię. Więc to wszystko nie będzie miało znaczenia.

Zobacz również: Bellator 237: Fedor vs Rampage – rozpiska

12 KOMENTARZE

 1. Obok Cro Copa mój ulubieniec z czasów PRIDE. Uwielbiałem jak łapał i rzucał a ten slam z walki z Aroną to jedna z moich ulubionych akcji w całej historii MMA. Liczę, że to on wygra.

 2. Raczej Quinton ustrzeli "Ostatniego Cara", nie sądzę żeby obecny stan szczęki pozwolił przetrzymać do decyzji, musiałby bardzo bezpiecznie to rozegrać na przeleżenie.

 3. Raczej Quinton ustrzeli "Ostatniego Cara", nie sądzę żeby obecny stan szczęki pozwolił przetrzymać do decyzji, musiałby bardzo bezpiecznie to rozegrać na przeleżenie.

  No niestety, sama prawda. Page wciąż potrafi przyjąć.

 4. Walka dwóch wypalonych już emerytowanych praktycznie zawodników. Jeśli walka potrwa dłużej niż jedną runde, to niestety żaden, nawet "prawdziwy" fan mma, nie wygra. Jak każdy lubię prime Rampage i oczywiście akcje z pride Fedora to klasyka tego sportu, ale nie oszukujmy sie. W tym momencie odcinaja tylko kupony, i nie reprezentują nawet cienia dawnej formy. Kontuzje, wiek i niestety brak zapału co u niektórych, robią swoje.

 5. Sercem za Ferdziem. Łudzę się, że wypali swoje cepy i będzie po walce, ale na chłodno to 60 na 40 dla Rampage'a

 6. Góra rd 2

  Lepiej żeby to była Rd1, bo im dłużej walka będzie trwała tym bardziej cięższy o 100 ćwierćfunciaków z serem Rampage będzie wymęczał Fedor na siatce.

 7. Lepiej żeby to była Rd1, bo im dłużej walka będzie trwała tym bardziej cięższy o 100 ćwierćfunciaków z serem Rampage będzie wymęczał Fedor na siatce.

  Niee, Jackson będzie się ledwo poruszał od połowy pierwszej rundy. Z kim była ta ostatnia walka bo nie pamiętam? Z Sonnenem? Praktycznie stał w miejscu całą walkę, to już jest masakryczny kloc

 8. Tak jak w pilce nożnej nazwiska nie grają , tak tutaj walczą tylko i wyłącznie nazwiska , tak jak napisał , prawdziwy fan jest zadowolony ze względu na jakiś tam sentyment do obu Panów .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.