stipemiocic

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC) czeka na kolejną możliwość walki z czempionem, Stipe Miocicem (MMA 19-3). Ponieważ jednak Miocic przez pandemię koronawirusa skupił się na swojej pracy strażaka, a dodatkowo nie miał gdzie trenować, sam Dana White powiedział, że nie wyklucza możliwości pozbawienia go mistrzowskiego tytułu jeśli nie będzie walczyć z Danielem Cormierem.

Zobacz również: Nigdy nie unikałem walki ale nie kontroluje globalnej epidemii – Miocic odpowiada prezydentowi UFC

Miocic jest już zmęczony ciągłym nagabywaniem go w sprawie walki i treningów. W najnowszej rozmowie dla serwisu MMA Fighting powiedział:

Nie mam pojęcia czego ludzie ode mnie chcą. Wszyscy gadają, że wstrzymuję kategorię ciężką. Jak niby to robię? Inni zawodnicy mówią, że mogą trenować. Świetnie! Oni mieszkają w innych stanach z innymi regulacjami.

Miocic przyznał, że w miejscu, w którym mieszka do sprawy zamkniętych klubów podchodzi się bardzo restrykcyjnie. Dodał też, że nie ma ochoty słuchać ciągłych narzekań ze strony fanów i Daniela Cormiera.

Nie przejmuję się tym co gadają inni. Nie przejmuję się ich opiniami. Nigdy tego nie robiłem. Szczerze powiedziawszy Cormier raz mówi jedno, a potem sobie zaprzecza. Ludzie gadają, żebym zwakował pas lub go bronił. Nie mogę wszystkich uszczęśliwić. Nie dbam o to. Przestańcie jęczeć.

10 KOMENTARZE

 1. Mam na prawde nadzieje że a emeryture odejdzie po porazce.

  Jeszcze nigdy nie kibicowałem nikomu jak będe kibicował teraz Cormierowi.  No OK, Khabibowi kibicowałem tak samo.

 2. Sam zachowywał się jak obsraniec i piszczał  przez dłuży czas żeby dostać rewanż z dc więc skończ gadać głupoty tylko na matę i bronić tytuł

 3. No DC przedłużał i chciał walczyć z Lesnarem to teraz Stipe może sobie przedłużać, także nie ma co jęczeć gruby

 4. Hipokryta pierdolony

  Następna walka i pas zmienia właściciela

  Turlasek grubasek =zniszczy strażaka

  Tak będzie.

 5. No DC przedłużał i chciał walczyć z Lesnarem to teraz Stipe może sobie przedłużać, także nie ma co jęczeć gruby

  Jak lubię Cormiera, tak Twój komentarz jest w punkt. Tym bardziej, że – jak piszesz – Stipe jęczał, kiedy Danielowi zamarzył się money fight z Lesnarem, a Daniel piszczy, kiedy Stipe w swoim Ohio nie siedzi na dupie, tylko robi dobrą robotę, a trenować za bardzo nie ma jak i kiedy. Paradoksalnie, jak Cormiera mam w swoim co najmniej top5 ulubionych, tak w ich kolejnej walce będę za Stipe. Za ten cały anturaż

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.