Kevin Lee i Georges St. Pierre khabib

Historia potencjalnej walki pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (MMA 28-0) i Georgesem St. Pierrem (MMA 26-2) jest już bardzo długa. Na razie jednak nie wiadomo, czy faktycznie kiedykolwiek dojdzie do jej zakończenia w oktagonie UFC.

W najnowszym wywiadzie dla serwisu BJPenn.com, Kevin Lee (MMA 17-5), który ma okazję trenować w klubie Tristar Gym razem z GSP, powiedział, że jego zdaniem Kanadyjczyk wróci do UFC.

Czuję, że najprawdopodobniej Georges wróci. On nadal ma w sobie to coś. Ostatecznie uwielbia współzawodnictwo i to jest jego natura. On oczywiście nie musi wracać. Jego kariera i osiągnięcia są ugruntowane. Ma jednak w sobie chęć współzawodnictwa i uważam, że wróci.

Mówiąc natomiast o potencjalnym starciu GSP z Khabibem, Kevin stwierdził:

W tym wypadku wielkość zawodników odgrywałaby ważną rolę. Georges ma też znacznie większe doświadczenie. Jego rozmiary w połączeniu z doświadczeniem dałyby GSP zwycięstwo. GSP jest niezwykle rozważny w walce i potrafiłby zniwelować wszystko, co Khabib wnosi do klatki. Jeśli do tej walki miałoby dojść, już mówiłem GSP, że zostanę jego głównym sparingpartnerem i pomogę mu w przygotowaniach.

28 KOMENTARZE

 1. już mówiłem GSP, że zostanę jego głównym sparingpartnerem i pomogę mu w przygotowaniach.

  Na pewno się bardzo ucieszył. Khabib jest w :showdatass:

 2. W powietrzu pewnie wisi ze 100 baniek $$ i GSP się zastanawia czy opłaca się odejść jako Goat czy może dostać wpierdol za to siano od Khabiba..chociaż szansa jakaś jest bo w stójce nie ma zagrożenia,mimo ze GSP rozbity łeb ma. Może do UFC 300 coś wykombinują:)

 3. Lee niech się skupi na przygotowaniach do walki z Gillespiem, bo potem będzie zdziwiony gdzie jest, jak mu Gregor wpierdoli:jjsmile: typ może i walczy z kozakami, i za to szanuję, ale jednak ostatnio przegrywa a pewność siebie i buta jakby był wieloletnim dominatorem

 4. O kurwa,

  To tak, jakby Grzegorz Rasiak pomagał Robertowi Lewnadowskiemu w drodze po koronę króla strzelców:razz:utinlaugh:

 5. Może sobie rękę podać  z modelem Łukaszem i Krzysiem od Weidmanów

  Ta trójka to dream team jeśli chodzi o bufonadę.

 6. Lee niech się skupi na przygotowaniach do walki z Gillespiem, bo potem będzie zdziwiony gdzie jest, jak mu Gregor wpierdoli:jjsmile: typ może i walczy z kozakami, i za to szanuję, ale jednak ostatnio przegrywa a pewność siebie i buta jakby był wieloletnim dominatorem

  Gillespie czarny kon dywizji

  mozliwe, ze wyjasni wszystkich az milo, ale kij tam wie, poki co nie przegral nawet rundy

 7. sugerujesz że RDA przegrałby z  Gilespim? Kevin Lee jest na dobrej drodze do powrotu do zwycięstw.

  Z pewnością Gillespie miałby szanse z RDA. Lee z Gillespim już nie.

 8. my sie tutaj zakładamy o hajs gruby, kobiety, psy i domy

  żartuję, o pszekonanie zakładają się cioty. 12 tysięcy euro.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.