norman parke mateusz gamrotNormana Parke’a (MMA 28-6-1, 1NC), który podczas jubileuszowej gali KSW 50 pokonał Marcina Wrzoska (MMA 14-6) w walce o tymczasowy pas wagi lekkiej, jest gotów powrócić do okrągłej klatki KSW. Na rywala wybrał sobie Mateusza Gamrota (15-0, 1 NC), z którym miał okazję bić się już dwa razy.

Parke poinformował o tym w mediach społecznościowych pisząc:

To jest największa walka w KSW, która może się wydarzyć. Pokonałem jego dziewczynę Borysa, ale jego chłopak lubi grać w brudną grę. Nic nie muszę mówić tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez 5 rund. 

This is the biggest fight KSW can make now, I beat his girlfriend “Boris”but his boyfriend likes to play a dirty game. I…

Publiée par 'Stormin' Norman Parke sur Vendredi 15 mai 2020

Mateusz Gamrot miał powrócić do klatki organizacji KSW podczas marcowej gali, ale ostatecznie to wydarzenie zostało odwołane. Popularny „Gamer”ostatni raz walczył w KSW podczas gali KSW 46 i pokonał wówczas Klebera Koike Erbsta. Dzięki temu zwycięstwu został pierwszym w historii organizacji zawodnikiem, który jest posiadaczem dwóch mistrzowskich pasów – kategorii lekkiej i piórkowej.

Norman Parke zadebiutował w organizacji KSW podczas gali Colosseum i przegrał wówczas na punkty właśnie z Mateuszem Gamrotem. Rewanżowe starcie tych zawodników zakończyło się jako nierozstrzygnięte, po tym jak Polak nieumyślnie trafił Irlandczyka palcem w oko.

Zobacz również: Udało się dojść do porozumienia – Mateusz Gamrot o sytuacji w KSW i przejściu do organizacji UFC

21 KOMENTARZE

 1. ktoś chce to jeszcze raz oglądać? Mam wrażenie , że w kurwidołku jest 20 zawodników i tylko się wymieniają przeciwnikami.

 2. Pokonałem jego dziewczynę Borysa

  Cały czas wraca ten temat Tajladii i dupeczek z siusiaczkami. Okazuje sie że to Mankowski robił tam za dupę:rofl:

  Nadal nieznany jest udział Gamrota w tej historii.

 3. Ile mozna ? Prawie 200 zawodnikow na kontrakcie, tysiace krolow nokautow na calym swiecie bez kontraktu z innymi powaznymi organizacjami a tu masz :childcry:

 4. 4 raz chcą walczyć? czy piąty?

  Chciałem im wyszukać przeciwników ale na stronie tej "sportowej" organizacji nie ma ani rankingu ani spisu zawodników na kontrakcie. No co jest kurwa?

 5. Cały czas wraca ten temat Tajladii i dupeczek z siusiaczkami. Okazuje sie że to Mankowski robił tam za dupę:rofl:

  Nadal nieznany jest udział Gamrota w tej historii.

  Była afera końska. Teraz nowa? Afera tajska?

 6. ktoś chce to jeszcze raz oglądać? Mam wrażenie , że w kurwidołku jest 20 zawodników i tylko się wymieniają przeciwnikami.

  popraw na 200 bo przecież tak jest

 7. W ogóle mnie to nie jara. Tym bardziej, że jak Gamer wygra to zabiera pas Normanowi. Po co? Po to żeby zaraz zwakować znowu i odejsc? Niech sobie tworzą kategorię wokół Normana i tyle. Chciałbym zobaczyć Gamera z Marianem albo z Musaevem. Uważam, że każdego z nich pokona na spokojnie, ale chciałbym zobaczyć coś nowego.

 8. Mam wrażenie , że w kurwidołku jest 20 zawodników i tylko się wymieniają przeciwnikami.

  Odważnie rzuciłeś tak wysoką liczbą. :frankapprove:

 9. Nie da rady. Przecież Gamer po 2 walce (tej która się nie odbyła), w korytarzu do szatni, tak mówił.

 10. ktoś chce to jeszcze raz oglądać? Mam wrażenie , że w kurwidołku jest 20 zawodników i tylko się wymieniają przeciwnikami.

  Ja nie. Masz dobre wrażenie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.