khabib nurmagomedov conor mcgregor

Conor McGregor (MMA 22-4) powrócił do oktagonu UFC w wielkim stylu i podczas UFC 246 szybko znokautował Donald Cerrone (MMA 36-14, 1NC). We wcześniejszej walce został jednak poddany przez Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0) i od dawna powtarzał, że bardzo chce rewanżowego starcia z Dagestańczykiem. Wygląda jednak na to, że po weekendowym zwycięstwie Conor nie myśli już tak mocno o rewanżu z Dagestańczykiem, o czym powiedział podczas spotkania z mediami.

Zobacz również: Szef UFC: Conor ma obsesję na punkcie rewanżu z Khabibem

Kto będzie rywalem nie ma teraz znaczenia. Myślę sobie, że pas wagi lekkiej zawsze będzie czekał. Cały czas tu będzie. Przyjdzie czas na walkę o niego. Nie mam więc zamiaru siedzieć i czekać, jeśli walka Khabiba z Tonym dojdzie do skutku, czekać na wakacje, kontuzje i inne rzeczy, które mogą się wydarzyć. Z kim będę walczył nie ma teraz dla mnie znaczenia. Patrzę tylko na daty. Marzec jest ciekawy. Muszę spojrzeć na kalendarz i zobaczymy co się wydarzy.

Conor dodał również, że za kilka dni spotka się z Daną Whitem, żeby porozmawiać o tym, co będzie działo się dalej, a zapytany ponownie o Khabiba, odpowiedział:

Tak jak mówiłem, kto będzie moim rywalem nie ma dla mnie znaczenia. Piep**yć Khabiba. Rywal nie ma znaczenia.

171 KOMENTARZE

 1. Piep**yć Khabiba

  Ooo, jaki wyszczekany, jaki buńczuczny kurwa. A w twarz Khebaba to  bylobyło jedynie cichutkie, złamane "its only business".

 2. Ja uważam że lepiej będzie dla wszystkich jak skończą rzeczywiście temat i McGregor zawalczy o pas w WW.  Albo ewentualnie z Masvidalem.

 3. Ooo, jaki wyszczekany, jaki buńczuczny kurwa. A w twarz Khebaba to  bylobyło jedynie cichutkie, złamane "its only business".

  :najmancoty:

 4. Pchać teraz "odrodzonego" Conora na Kabiba to zarzynanie dojnej krowy. Dagestańczyk go znów zaprosi do parteru i zrobi z nim to co Miras Gracie.

 5. Ooo, jaki wyszczekany, jaki buńczuczny kurwa. A w twarz Khebaba to  bylobyło jedynie cichutkie, złamane "its only business".

  :najmancoty:

 6. Prawda jest taka że każda walka Conora jest mega ciekawa,  Khabiba już niekoniecznie

  To tak jak z Najmanem, każda walka jest ciekawa :rutekajak:

 7. :najmancoty:

  Wszystko było nagrane panie Niemcu, dowody w sieci dostępne po paru kliknieciach :awesome:

 8. I pamiętaj, jak masz zły humor, jesteś wkurwiony i smutny, bo McGregor wygrał, a jego kibice się z tego cieszą w internecie, ulżyj sobie i przypomnij, że rok temu Khabib z nim wygrał

  ZGWAŁCIŁ UPOKORZYŁ WYTARMOSIŁ TWARZĄ PO JAJACH JAK JEBANĄ RUDĄ KURWĘ IRLANDZKĄ SZMATĘ!!!!!!


 9. I pamiętaj, jak masz zły humor, jesteś wkurwiony i smutny, bo McGregor wygrał, a jego kibice się z tego cieszą w internecie, ulżyj sobie i przypomnij, że rok temu Khabib z nim wygrał

  ZGWAŁCIŁ UPOKORZYŁ WYTARMOSIŁ TWARZĄ PO JAJACH JAK JEBANĄ RUDĄ KURWĘ IRLANDZKĄ SZMATĘ!!!!!!


  I tarmoś przy tym bydlaka ręką :razz:utinlaugh:

 10. I pamiętaj, jak masz zły humor, jesteś wkurwiony i smutny, bo McGregor wygrał, a jego kibice się z tego cieszą w internecie, ulżyj sobie i przypomnij, że rok temu Khabib z nim wygrał

  ZGWAŁCIŁ UPOKORZYŁ WYTARMOSIŁ TWARZĄ PO JAJACH JAK JEBANĄ RUDĄ KURWĘ IRLANDZKĄ SZMATĘ!!!!!!


  Trzeba było dolne jebnąć jeszcze na czerwono.:razz:utinlaugh:

 11. Po pierwsze – wypierdalajcie.

  Po drugie, rudy wybierze walkę, z której będą większe hajsy, czyli, pewnie bfm Masvidala, który będzie większym wyzwaniem, niż obity, podstarzały komboj. Zadowolony bym był też gdyby padło na Gejciego, tam sporym faworytem byłby dla mnie Irlandczyk, ale sama walka na pewno by dała więcej emocji, niż ta z zeszłej soboty.

 12. I pamiętaj, jak masz zły humor, jesteś wkurwiony i smutny, bo McGregor wygrał, a jego kibice się z tego cieszą w internecie, ulżyj sobie i przypomnij, że rok temu Khabib z nim wygrał

  ZGWAŁCIŁ UPOKORZYŁ WYTARMOSIŁ TWARZĄ PO JAJACH JAK JEBANĄ RUDĄ KURWĘ IRLANDZKĄ SZMATĘ!!!!!!


  Jak butelka properka utknęła za głęboko, to jedź na SOR do @Gienek  on nie takie rzeczy widział :awesome::awesome::awesome:

 13. Dokładnie. Daliby mu rewanż z Nurmą to by było tak jak tu kolega wyżej napisał :antonio: po raz drugi. Obawiam się, że jego wątroba mogłaby nie wytrzymać drugiego roku takiego sanatorium :conorsalute:

 14. Widać, że rudy czeka aż Khabib zgodnie z obietnicą skończy karierę albo jakimś cudem przegra z Tonym. Nie dziwię mu się, też bym się nie pchał drugi raz po wpierdol.

 15. I pamiętaj, jak masz zły humor, jesteś wkurwiony i smutny, bo McGregor wygrał, a jego kibice się z tego cieszą w internecie, ulżyj sobie i przypomnij, że rok temu Khabib z nim wygrał

  ZGWAŁCIŁ UPOKORZYŁ WYTARMOSIŁ TWARZĄ PO JAJACH JAK JEBANĄ RUDĄ KURWĘ IRLANDZKĄ SZMATĘ!!!!!!


  Ale przecież to prawda to o co chodzi?

  Edit:

  Serio nie bardzo kumam ocb xd Co, po roku następuje jakieś kurwa przedawnienie i już nie można o tym gadać? XD

 16. A niech rusek po walce z tonym podpisze ten jebany kontrakt i wyjasni conora po raz drugi i się skończy pierdolenie na prawdę na przestrzeni kilku dni same wiadomości o rudym już mnie łeb od tego pizga:razz:utinlaugh:

 17. A niech rusek po walce z tonym podpisze ten jebany kontrakt i wyjasni conora po raz drugi i się skończy pierdolenie na prawdę na przestrzeni kilku dni same wiadomości o rudym już mnie łeb od tego pizga:razz:utinlaugh:

  Sęk w tym że nurmagomiedow obsrany w nachy bo Conor w tej dyspozycji to go zabija w rewanżu

 18. Sęk w tym że nurmagomiedow obsrany w nachy bo Conor w tej dyspozycji to go zabija w rewanżu

  Myślę, że po drugiej walce Connora z Khabibem będziemy mieli do czynienia z trzecią, tym razem sądową o alimenty dla dziecka które Orzeł zrobi Hydraulikowi.

 19. Myślę, że po drugiej walce Connora z Khabibem będziemy mieli do czynienia z trzecią, tym razem sądową o alimenty dla dziecka które Orzeł zrobi Hydraulikowi.

  :razz:utinlaugh:

 20. Myślę, że po drugiej walce Connora z Khabibem będziemy mieli do czynienia z trzecią, tym razem sądową o alimenty dla dziecka które Orzeł zrobi Hydraulikowi.

  Bardziej prawdopodobne że Conor urwie orłu ten jego wielki łeb , a pozniej zagra nim z Artemem w piłkę

 21. Myślę, że po drugiej walce Connora z Khabibem będziemy mieli do czynienia z trzecią, tym razem sądową o alimenty dla dziecka które Orzeł zrobi Hydraulikowi.

  Co fakt to fakt kurczę to jest irytujące w ufc jest tyłu świetnych zawodników a tu zacięta płyta ciągle gadają o rudym i kebabie mieli raz już szanse wyszło jak wyszło trzeba przyjąć to na klatę jak facet z honorem a nie ustawiać rewanze jak dzieci z podstawówki :razz:utinlaugh: rewanż to może dostać ktoś kto dał 5 rundowa wyrównana walke a o ile pamiętam walka była do jednej  bramki także sorry rudy wracasz do kolejki i tyle

 22. Bardziej prawdopodobne że Conor urwie orłu ten jego wielki łeb , a pozniej zagra nim z Artemem w piłkę

  Nie sądzę. Uważam, że Connor powinien się nacieszyć swoją dobrą formą bo po rewanżu będzie się martwił dużym brzuchem, napuchniętymi stopami oraz rozstępami.

 23. Jak butelka properka utknęła za głęboko, to jedź na SOR do @Gienek  on nie takie rzeczy widział :awesome::awesome::awesome:

  Potwierdzam

 24. Nie sądzę. Uważam, że Connor powinien się nacieszyć swoją dobrą formą bo po rewanżu będzie się martwił dużym brzuchem, napuchniętymi stopami oraz rozstępami.

  Conor w przeciwieństwie do Khabiba nie jest pedałem. EOT :suchykarol::razz:utinlaugh:

 25. Conor w przeciwieństwie do Khabiba nie jest pedałem. EOT :suchykarol::razz:utinlaugh:

  To nie ma znaczenia – przecież Khabib nie będzie brał go po dobroci.

 26. Conor w przeciwieństwie do Khabiba nie jest pedałem. EOT :suchykarol::razz:utinlaugh:

  No jak nie jak Diazowi desperacko klęknął do miecza

 27. Sęk w tym że nurmagomiedow obsrany w nachy bo Conor w tej dyspozycji to go zabija w rewanżu

  Rozmawiałeś już z Nurma.. po tym jak już wyciągnąłeś z dupy.. nowa półtora litrowa whisky sygnowana twarzą "its only business" Gregora? Skąd takie przeświadczenie że się boi? Dokonał gwałtu w pierwszej walce.. na twoim ulubieńcu.. w drugiej pewnie by było podobnie.

  Ekhm.. ja tam Kebaba rozumiem, proboje jak najwięcej ugrać na tym rewanżu, o ile.. w ogóle do niego dojdzie. Odgania, gada.. że Rudy"its only buissnes" musi stoczyć 10 wygranych walk zanim zasłuży na pas. Czysta reklama tej walki.

  Im dłużej i więcej będzie gadał w tym kontekście o ich rewanżu.. tym więcej mu wpadnie do kieszeni..

  Pzdr 600. zejdź wreszcie na ziemię ziomek.

 28. Bardzo dobrze.

  Do tej walki oczywoście i tak dojdzie, ale teraz niech zawalczy z kimkolwiek, a przed walką z Khabibem z jednym z pretendentów w tej wadze.

  Prawda jest taka że każda walka Conora jest mega ciekawa,  Khabiba już niekoniecznie

  Połowicznie się zgodzę.

  Pierwszy raz od długiego czasu wstałem, żeby zobaczyć na żywo, pomimo że od początku pisałem jak się to skończy.

  Natomiast to też kwestia danego kibica. Jeden lubi oglądać parter, a inny nie.

  Można go nie lubić, ale sportowiec jest najwyższej próby.

  Druga rzecz,że tak jak z Conorem niektórzy mają- nawet jak nie lubią parteru, to i tak będą oglądać jego walki, bo chcą widzieć jak dostaje wpierdol.

 29. Tytuł posta sugeruje mylnie że Conor nadal marzy o bliskim kontakcie z ciałem Chabiba.

  Prawda jest taka że to traumatyczne spotkanie w klatce z Dagestańcem miało pozytywny wpływ na jego egzystencję.

  Dzięki temu jakże bolesnemu doświadczeniu po początkowej fazie buntu; skutkującej bójkami w barach z podstarzałymi amatorami whisky oraz ekscesami seksualnymi mającymi utwierdzić go w tym iż mimo homoseksualnego gwałtu którego był ofiarą ciągle woli kobiety, pan Conor spokorniał i stwierdził że woli pojedynki z trzy razy większymi od siebie półśrednimi i nawet jest w stanie poskromić swój niewyparzony język a starszych ludzi przytulić zamiast bić z partyzanta.

  Nie potrzebuje kolejnej lekcji od Nurmy,

  jedna wystarczyła .

 30. Conor w przeciwieństwie do Khabiba nie jest pedałem. EOT :suchykarol::razz:utinlaugh:

  Może i nie.. ale powiedz to rudemu który został bestialsko zgwałcony.. zapytaj się Its only buissnes jak to jest na Khabiba. tak wiesz tytułem przypomnienia..

 31. Ooo, jaki wyszczekany, jaki buńczuczny kurwa. A w twarz Khebaba to  bylobyło jedynie cichutkie, złamane "its only business".

  Powiedział "don't be bitching".

 32. Może i nie.. ale powiedz to rudemu który został bestialsko zgwałcony.. zapytaj się Its only buissnes jak to jest na Khabiba. tak wiesz tytułem przypomnienia..

  A jak ja podłoże tam swoje napisy to też łykniesz?

 33. A jak ja podłoże tam swoje napisy to też łykniesz?

  Ty tak na serio.. tak? Cierpisz na syndrom kochającej żony.. co z tego że prawda jest gwałt.. i to co uchwyciły kamery, przecież to niemozliwe.. nie?

  Lets talk panie Notorious.

 34. Ty tak na serio.. tak? Cierpisz na syndrom kochającej żony.. co z tego że prawda jest gwałt.. i to co uchwyciły kamery, przecież to niemozliwe.. nie?

  Lets talk panie Notorious.

  Udowodnij mi że tak powiedział :razz:ociesznymirek:

 35. Udowodnij mi że tak powiedział :razz:ociesznymirek:

  I w drugą stronę.. udowodnij mi że tak nie powiedział.

  Lets talk now..

 36. Udowodnij mi że tak powiedział :razz:ociesznymirek:

  Proszę.. zamieszczam link ekhm.. specjalnie dla Ciebie wszedłem i znalazłem dokładny urywek z gali na której odbyl się ów gwałt.. oczywiście iluminaci podłożyli głos Khabiba tak.. żeby oszukać świat.. bo przecież to nie jest możliwe.

  Zapraszam do obejrzenia.. i przesłuchania.

  Od 3min10s.. Lets talk Panie Notorious.

  https://www.mma-core.com/videos/Khabib_Nurmagomedov_vs_Conor_McGregor_Full_Fight_UFC_229_Part_4/10278852

 37. Sęk w tym że nurmagomiedow obsrany w nachy bo Conor w tej dyspozycji to go zabija w rewanżu

  :waldeklaugh:  :razz:ociesznymirek:

  niesamowita dyspozycja na czterdzieści sekund z kulawym weteranem:)  :conorsalute:  teraz irlandzki pogromca emerytów śmialo może ubić muche wkiblu, nawet wsamym sercu Dagestanu :conorwalk:

 38. LoL. Kurwa tu to albo sympatycy krula albo sympatycy nurmy. I kurwa jak w pingla… Ping Pong Ping Pong. Bo w rewanżu to rudy by… bo w rewanżu to rusek by… A ich matki to by… Jebnijcie się w dekle.

  To MMA a nie Eliminacje MŚ w piłce kopanej grupy w której Polsza jest z Brazylia, Niemcami, Belgia i gdzie wszystko jest jasne.

  Zamiast pierdolić jak banda gimbow z pizza na mordzie który jest silniejszy wysilcie mózgi nieco.

  Mcgregor to nie jest typ z pierwszej łapanki.

  To gość który naprawdę potrafi sie trzaskac bo ryju. O czym świadczy jego styl itd itp.

  Podobnie Masvidal. Trzaskal sie po ryju na ulicach. Nurma z kolei to wyborny zapaśnik. Ale do boksu mu daleko.

  Fenomen Nurmy to zapasy które naprawdę są na wyżynach umiejętności. Zawsze znajduje drogę do tego by zrobić z przeciwnika precla. I tak od 30 walk.

  Nie oszukujmy się jednak… Czy widzieliście kiedyś zadymę typowa gdzie ktos zamiast sie prac zakłada nelsona? No kurwa nie…

  Jak do was cymbaly przemówić 😀 ? Nurma zostanie rozjechany przez Tonego więc chuja będzie nie rewanż.

  Aczkolwiek gdyby jednak do walki Nurmy z Conorem doszło np w marcu to choćbyście sie zesrali i cały dagestan przeniesli na mazury tak Nurma moze walczyc jak lew a padnie jak mucha.

  W kowboja rudy wjechał jak lyzka w budyń. Z Nurma będzie to samo. Dlatego spierdala 🙂

 39. Czy widzieliście kiedyś zadymę typowa gdzie ktos zamiast sie prac zakłada nelsona?

   tak :roberteyeblinking:

 40. Z Nurma będzie to samo. Dlatego spierdala 🙂

  A czy mógłbyś powiedzieć dlaczego mistrz UFC miałby walczyć z gościem spoza rankingu? Tak z ciekawości pytam 😆

 41. A czy mógłbyś powiedzieć dlaczego mistrz UFC miałby walczyć z gościem spoza rankingu? Tak z ciekawości pytam 😆

  A kto jest poza rankingiem?

 42. Proszę.. zamieszczam link ekhm.. specjalnie dla Ciebie wszedłem i znalazłem dokładny urywek z gali na której odbyl się ów gwałt.. oczywiście iluminaci podłożyli głos Khabiba tak.. żeby oszukać świat.. bo przecież to nie jest możliwe.

  Zapraszam do obejrzenia.. i przesłuchania.

  Od 3min10s.. Lets talk Panie Notorious.

  https://www.mma-core.com/videos/Khabib_Nurmagomedov_vs_Conor_McGregor_Full_Fight_UFC_229_Part_4/10278852

  Jak Conor mu tam mówi dont be my bitch

 43. Tylko mcGregor ma tak pojebanych fanów. Żaden inny zawodnik.

  :cmgkeepgoing: bezlitośni wielbiciele pękających odbytów  :showdatass:

 44. Jak Conor mu tam mówi dont be my bitch

  Przecież ty nawet angielskiego nie znasz, to skąd masz wiedzieć 😆

 45. Przecież ty nawet angielskiego nie znasz, to skąd masz wiedzieć 😆

  O mój angielski się nie martw :razz:ociesznymirek:

 46. No i co powiesz ?

  To raczej to ty powiesz? Dostałeś ranking i w odpowiedzi przysłałeś jakąś marketingową tabelkę firmy, w której ten gość pracuje. Niestety, ale nie mój poziom. Bajo.

 47. To raczej to ty powiesz? Dostałeś ranking i w odpowiedzi przysłałeś jakąś marketingową tabelkę firmy, w której ten gość pracuje. Niestety, ale nie mój poziom. Bajo.

  Wysyłasz ranking z dupy :conorsalute:

 48. Wysyłasz ranking z dupy :conorsalute:

  Gdybyś miał chociaż jedną szarą komórkę, to może by cię zastanowiło jak ktoś, kto od ponad 3 lat nie wygrał żadnej walki w lekkiej może być notowany w rankingu, no ale to trzeba mieć tę szarą komórkę.

 49. Czytałem ostatnio tereny Kochanowskiego

  Ale nikogo to joe obchodzi.

  Krystyna Janda ?

  Alkohol był spożywany dla Ciebie tu tego na dzień dzisiejszy :friends::razz:utinlaugh:

 50. LoL. Kurwa tu to albo sympatycy krula albo sympatycy nurmy. I kurwa jak w pingla… Ping Pong Ping Pong. Bo w rewanżu to rudy by… bo w rewanżu to rusek by… A ich matki to by… Jebnijcie się w dekle.

  To MMA a nie Eliminacje MŚ w piłce kopanej grupy w której Polsza jest z Brazylia, Niemcami, Belgia i gdzie wszystko jest jasne.

  Zamiast pierdolić jak banda gimbow z pizza na mordzie który jest silniejszy wysilcie mózgi nieco.

  Mcgregor to nie jest typ z pierwszej łapanki.

  To gość który naprawdę potrafi sie trzaskac bo ryju. O czym świadczy jego styl itd itp.

  Podobnie Masvidal. Trzaskal sie po ryju na ulicach. Nurma z kolei to wyborny zapaśnik. Ale do boksu mu daleko.

  Fenomen Nurmy to zapasy które naprawdę są na wyżynach umiejętności. Zawsze znajduje drogę do tego by zrobić z przeciwnika precla. I tak od 30 walk.

  Nie oszukujmy się jednak… Czy widzieliście kiedyś zadymę typowa gdzie ktos zamiast sie prac zakłada nelsona? No kurwa nie…

  Jak do was cymbaly przemówić 😀 ? Nurma zostanie rozjechany przez Tonego więc chuja będzie nie rewanż.

  Aczkolwiek gdyby jednak do walki Nurmy z Conorem doszło np w marcu to choćbyście sie zesrali i cały dagestan przeniesli na mazury tak Nurma moze walczyc jak lew a padnie jak mucha.

  W kowboja rudy wjechał jak lyzka w budyń. Z Nurma będzie to samo. Dlatego spierdala 🙂

  "Albo sympatycy krula, albo sympatycy nurmy i jak w pingla.

  BTW konor krul, a nurma frajer"

  :jarolaugh: Fanatycy konora już osiągnęli taki poziom zjebania umysłowego, że nawet najwięksi wterani internetów i flame warsów nie są w stanie ocenić, czy to trolling czy pisane serio :juanlaugh:

 51. "Albo sympatycy krula, albo sympatycy nurmy i jak w pingla.

  BTW konor krul, a nurma frajer"

  :jarolaugh: Fanatycy konora już osiągnęli taki poziom zjebania umysłowego, że nawet najwięksi wterani internetów i flame warsów nie są w stanie ocenić, czy to trolling czy pisane serio :juanlaugh:

  Wszystko na serio :latajacaslomkaptysiowa:

 52. Powiedział "don't be bitching".

  O ludzie, jakie" don't be bitching"? Po jakiemu to? Jesteś głuchy czy opóźniony? :boystop:

 53. Wszystko na serio :latajacaslomkaptysiowa:

  :latajacaslomkaptysiowa: Myślicie że jakby podkręcić knurowi piorunujący cios słomką ptysiową miałby szanse rozjebać Kebaba?? :razz:ociesznymirek: :latajacaslomkaptysiowa: :conorwalk:

 54. Jak butelka properka utknęła za głęboko, to jedź na SOR do @Gienek  on nie takie rzeczy widział :awesome::awesome::awesome:

  Butelka utknęła bo prawdę napisał? :damjan:

  Nie jarajcie się tak psychofani rudego alkoholika, bo to, że wygrał  z rozbitym Kowbojem, który moim Zdaniem się z resztą podłożył, bo mu Danka kazała, żeby Knurek w końcu coś fajnie wygrał a nie ostatnie walki wpierdol i gwałt od Diaza, że aż mu się klękanie włączyło  i parter z czarnym pasem :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

  Werdykt drugiej walki z Diazem to jakieś kurwa nieporozumienie  , Bo Konur walczył tylko przez dwie pierwsze  rundy, które i owszem wygrał, ale od 3 to tylko spierdalał i patrzył na czas, kiedy w końcu ta walka się skończy i modlił się, żeby dotrwać do końca walki a nie odklepać brak sił do dalszej ucieczki :usunto:

  Nurma? To już był gwałt totalny i słynne "it's only buissnes " już zawsze będzie mi umilać wszystkie poniedziałkowe poranki :antonio:

  Więc to, że pokonał rozbitego Kowboja w 40 sekund to zupełnie nic nie znaczy, wspomnę to Wam jeszcze jeśli Konur będzie walczył z Masvidalem,Tonym, rewanż z Khabibem bądź trylogię z tym chuderlakiem słabym Diazem :razz:utinlaugh:

  Sęk w tym że nurmagomiedow obsrany w nachy bo Conor w tej dyspozycji to go zabija w rewanżu

  W jakiej kurwa dyspozycji? :najmancoty:

  Na kim ta dyspozycja zrobiła jakieś wrażenie? Chyba tylko na psychofanach. Przecież Konur tak naprawdę jeśli będzie wchodził do klatki na rewanż z Khabibem to już nie będzie miał woli do walki i będzie w głębi duszy prosił o jak najłagodniejszy wpierdol:waldeklaugh:

  Nie mam pojęcia co musiało by się stać i w jak słabej dyspozycji musiałby być Khabib żeby przegrał z Konurem i nie nie jestem. Psychofanem Khabiba, po prostu stwierdzam fakty.

  Conor w przeciwieństwie do Khabiba nie jest pedałem. EOT :suchykarol::razz:utinlaugh:

  A skąd wiesz, że Khabib jest pedałem? Klękałeś do miecza jak Twój Krul Diazowi? :waldeklaugh:

  Pozdrawiam :duckfap:

 55. :latajacaslomkaptysiowa: Myślicie że jakby podkręcić knurowi piorunujący cios słomką ptysiową miałby szanse rozjebać Kebaba?? :razz:ociesznymirek: :latajacaslomkaptysiowa: :conorwalk:

  Chyba by musiał zjeść tyle tej słomki, że walka musiałaby się odbyć w limicie kategorii ciężkiej :juanlaugh:

 56. O kurwa @Notorious dajesz się tu wszystkim orać jak ostatnia kurtyzana w obronie gościa który nie ma pojęcia o twoim istnieniu,ja pierdole stary xD

  Pięknie to zostało ujęte :deniroclap::antonio::juanlaugh:

 57. Tylko mcGregor ma tak pojebanych fanów. Żaden inny zawodnik.

  I pojebanych antyfanów.

  Nie wiem czy to taki mało wyszukany humor, ale z jednej i z drugiej strony ciężko się czyta takie pomyje.

 58. O kurwa @Notorious dajesz się tu wszystkim orać jak ostatnia kurtyzana w obronie gościa który nie ma pojęcia o twoim istnieniu,ja pierdole stary xD

  :brainoverload:Dziekuję bogom ememej. że pewnej pijackiej łikendowej nocy przyprowadzili mnie nate przekozackie forum :conorsalute:

 59. Dobra gadajcie co chcecie, w rewanżu Khabib będzie znokautowany. 2021 rok, Conor będzie miał dwa pasy i tyle.

  Jeden to Pas Polsatu a drugi Zuffa Boxing

  :waldeklaugh:

 60. O kurwa @Notorious dajesz się tu wszystkim orać jak ostatnia kurtyzana w obronie gościa który nie ma pojęcia o twoim istnieniu,ja pierdole stary xD

  Chce trochę powkurwiać :beczka:

 61. Butelka utknęła bo prawdę napisał? :damjan:

  Nie jarajcie się tak psychofani rudego alkoholika, bo to, że wygrał  z rozbitym Kowbojem, który moim Zdaniem się z resztą podłożył, bo mu Danka kazała, żeby Knurek w końcu coś fajnie wygrał a nie ostatnie walki wpierdol i gwałt od Diaza, że aż mu się klękanie włączyło  i parter z czarnym pasem :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

  Werdykt drugiej walki z Diazem to jakieś kurwa nieporozumienie  , Bo Konur walczył tylko przez dwie pierwsze  rundy, które i owszem wygrał, ale od 3 to tylko spierdalał i patrzył na czas, kiedy w końcu ta walka się skończy i modlił się, żeby dotrwać do końca walki a nie odklepać brak sił do dalszej ucieczki :usunto:

  Nurma? To już był gwałt totalny i słynne "it's only buissnes " już zawsze będzie mi umilać wszystkie poniedziałkowe poranki :antonio:

  Więc to, że pokonał rozbitego Kowboja w 40 sekund to zupełnie nic nie znaczy, wspomnę to Wam jeszcze jeśli Konur będzie walczył z Masvidalem,Tonym, rewanż z Khabibem bądź trylogię z tym chuderlakiem słabym Diazem :razz:utinlaugh:

  W jakiej kurwa dyspozycji? :najmancoty:

  Na kim ta dyspozycja zrobiła jakieś wrażenie? Chyba tylko na psychofanach. Przecież Konur tak naprawdę jeśli będzie wchodził do klatki na rewanż z Khabibem to już nie będzie miał woli do walki i będzie w głębi duszy prosił o jak najłagodniejszy wpierdol:waldeklaugh:

  Nie mam pojęcia co musiało by się stać i w jak słabej dyspozycji musiałby być Khabib żeby przegrał z Konurem i nie nie jestem. Psychofanem Khabiba, po prostu stwierdzam fakty.

  A skąd wiesz, że Khabib jest pedałem? Klękałeś do miecza jak Twój Krul Diazowi? :waldeklaugh:

  Pozdrawiam :duckfap:

  Dawaj jeszcze więcej wysrywów :razz:ociesznymirek: pośmieję się :conorsalute:

 62. LoL. Kurwa tu to albo sympatycy krula albo sympatycy nurmy. I kurwa jak w pingla… Ping Pong Ping Pong. Bo w rewanżu to rudy by… bo w rewanżu to rusek by… A ich matki to by… Jebnijcie się w dekle.

  Sam gadasz jak sympatyk Irola.

  Nie oszukujmy się jednak… Czy widzieliście kiedyś zadymę typowa gdzie ktos zamiast sie prac zakłada nelsona? No kurwa nie…

  Nie, ale jak ktoś idzie w nogi,obala na glebę i robi z mordy tatara już tak.

  Jak do was cymbaly przemówić 😀 ? Nurma zostanie rozjechany przez Tonego więc chuja będzie nie rewanż.

  Aczkolwiek gdyby jednak do walki Nurmy z Conorem doszło np w marcu to choćbyście sie zesrali i cały dagestan przeniesli na mazury tak Nurma moze walczyc jak lew a padnie jak mucha.

  W kowboja rudy wjechał jak lyzka w budyń. Z Nurma będzie to samo. Dlatego spierdala 🙂

  Porównujesz Cowboya z Chabibem?

  I dlatego że Conor rozjechał Donalda w drugiej walce z Nurmą go rozjeździe?

 63. Butelka utknęła bo prawdę napisał? :damjan:

  Nie jarajcie się tak psychofani rudego alkoholika, bo to, że wygrał  z rozbitym Kowbojem, który moim Zdaniem się z resztą podłożył, bo mu Danka kazała, żeby Knurek w końcu coś fajnie wygrał a nie ostatnie walki wpierdol i gwałt od Diaza, że aż mu się klękanie włączyło  i parter z czarnym pasem :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

  Werdykt drugiej walki z Diazem to jakieś kurwa nieporozumienie  , Bo Konur walczył tylko przez dwie pierwsze  rundy, które i owszem wygrał, ale od 3 to tylko spierdalał i patrzył na czas, kiedy w końcu ta walka się skończy i modlił się, żeby dotrwać do końca walki a nie odklepać brak sił do dalszej ucieczki :usunto:

  Nurma? To już był gwałt totalny i słynne "it's only buissnes " już zawsze będzie mi umilać wszystkie poniedziałkowe poranki :antonio:

  Więc to, że pokonał rozbitego Kowboja w 40 sekund to zupełnie nic nie znaczy, wspomnę to Wam jeszcze jeśli Konur będzie walczył z Masvidalem,Tonym, rewanż z Khabibem bądź trylogię z tym chuderlakiem słabym Diazem :razz:utinlaugh:

  W jakiej kurwa dyspozycji? :najmancoty:

  Na kim ta dyspozycja zrobiła jakieś wrażenie? Chyba tylko na psychofanach. Przecież Konur tak naprawdę jeśli będzie wchodził do klatki na rewanż z Khabibem to już nie będzie miał woli do walki i będzie w głębi duszy prosił o jak najłagodniejszy wpierdol:waldeklaugh:

  Nie mam pojęcia co musiało by się stać i w jak słabej dyspozycji musiałby być Khabib żeby przegrał z Konurem i nie nie jestem. Psychofanem Khabiba, po prostu stwierdzam fakty.

  A skąd wiesz, że Khabib jest pedałem? Klękałeś do miecza jak Twój Krul Diazowi? :waldeklaugh:

  Pozdrawiam :duckfap:

  Zamknij się.

 64. Ty wiesz kogo cytat bronisz? 😀

  Takich właśnie bystrych hejterów ma rudy. Błyskotliwi jak ten twój żart o butelce w odbycie.

  :razz:ociesznymirek:

 65. Takich właśnie bystrych hejterów ma rudy. Błyskotliwi jak ten twój żart o butelce w odbycie.

  :razz:ociesznymirek:

  Czyli zapiekło, przepraszam :korwinlaugh:

 66. Czyli zapiekło, przepraszam :korwinlaugh:

  No zapiekło, ale ponoć twój kolega Gienek może ci ulżyć, ale nie wnikam chłopaki.

 67. No zapiekło, ale ponoć twój kolega Gienek może ci ulżyć, ale nie wnikam chłopaki.

  :razz:ociesznymirek:

  :gabi_much_love:

 68. Ło matko, alle walki, normalnie Spartakus mi się przypomniał, tylko tam było mniej ruchania.. Komentarze zajebiste, najlepszy typ który się rozpisał na pół strony xD spokojnie Panowie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, jak dojdzie do tej walki to zobaczymy kto kogo rozwali, branie tych tematów aż tak bardzo do siebie jest niezdrowe :beer:

 69. Ło matko, alle walki, normalnie Spartakus mi się przypomniał, tylko tam było mniej ruchania.. Komentarze zajebiste, najlepszy typ który się rozpisał na pół strony xD spokojnie Panowie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, jak dojdzie do tej walki to zobaczymy kto kogo rozwali, branie tych tematów aż tak bardzo do siebie jest niezdrowe :beer:

  Chociaż w sumie nie, Khabib wygra i chuj

 70. Ło matko, alle walki, normalnie Spartakus mi się przypomniał, tylko tam było mniej ruchania.. Komentarze zajebiste, najlepszy typ który się rozpisał na pół strony xD spokojnie Panowie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, jak dojdzie do tej walki to zobaczymy kto kogo rozwali, branie tych tematów aż tak bardzo do siebie jest niezdrowe :beer:

  Szkoda że nie wszyscy to rozumieją :conorsalute:

 71. Teraz jest dobrze :beer:

  Ja tam mam nadzieję że powrót Conora wprowadzi coś ciekawego- sam nie jestem fanem, wolę podejście Khabiba, ale prawda jest taka że wstałem w niedzielę i dobrze się bawiłem, chociaż trochę niedosyt.. mam nadzieję że kolejna walka coś więcej pokaże

 72. Ja tam mam nadzieję że powrót Conora wprowadzi coś ciekawego- sam nie jestem fanem, wolę podejście Khabiba, ale prawda jest taka że wstałem w niedzielę i dobrze się bawiłem, chociaż trochę niedosyt.. mam nadzieję że kolejna walka coś więcej pokaże

  O widzisz, w końcu głos rozsądku

 73. O ludzie, jakie" don't be bitching"? Po jakiemu to? Jesteś głuchy czy opóźniony? :boystop:

  Po angielsku, względnie potocznie, konstrukcja akceptowalna chyba w każdym anglojęzycznym państwie 🙂

  Poza tym to nie jest jakaś moja transkrypcja jego ledwo słyszalnych słów – przecież wtedy usłyszałbym to wyraźne i oficjalnie potwierdzone "it's only business".

 74. Szkoda że nie wszyscy to rozumieją :conorsalute:

  No Ty Przecież to rozumiesz najlepiej ze wszystkich tutaj zgromadzonych :waldeklaugh:

  Pierdolisz, że Alkoholik rozjebie Khabiba a teraz ma wiadomość "jak dojdzie do walki zobaczymy kto kogo rozwali" odpisujesz takie coś?

  No kurwa no nie, Boże czy Ty to widzisz :eddieconspiracy:

 75. No Ty Przecież to rozumiesz najlepiej ze wszystkich tutaj zgromadzonych :waldeklaugh:

  Pierdolisz, że Alkoholik rozjebie Khabiba a teraz ma wiadomość "jak dojdzie do walki zobaczymy kto kogo rozwali" odpisujesz takie coś?

  No kurwa no nie, Boże czy Ty to widzisz :eddieconspiracy:

  Podkurwiam takich jak Ty i mam zaciesz że dajecie się podpuszczać :razz:ociesznymirek:

 76. Po angielsku, względnie potocznie, konstrukcja akceptowalna chyba w każdym anglojęzycznym państwie 🙂

  Chyba w gwarze czarnych w USA, czyli tzw. ebonics, ale i tutaj raczej wątpliwe. :razz:utinlaugh:Można powiedzieć "stop bitching", albo "don't be a bitch". Don't be bitching jest niepoprawnie.

  Np. Conor do Khabiba powiedziałby tak: "Please, don't rape me", a nie tak: "Please don't be raping me" :conorsalute:

 77. Ty wiesz kogo cytat bronisz? 😀

  Takich właśnie bystrych hejterów ma rudy. Błyskotliwi jak ten twój żart o butelce w odbycie.

  :razz:ociesznymirek:

  A tak w ogóle to kto powiedział, że ja jakiegoś cytatu bronię :roberteyeblinking:

  Co do bystrości… to nie znasz mnie, więc tyle Twojego :razz:utinlaugh:

  I tak na przyszłość to nie jestem hejterem Rudego, ja po prostu twierdzę, że on jest przereklamowany :redford:

 78. Chyba w gwarze czarnych w USA, czyli tzw. ebonics, ale i tutaj raczej wątpliwe. :razz:utinlaugh:Można powiedzieć "stop bitching", albo "don't be a bitch". Don't be bitching jest niepoprawnie.

  Np. Conor do Khabiba powiedziałby tak: "Please, don't rape me", a nie tak: "Please don't be raping me" :conorsalute:

  To znaczy nie tyle co 'przestań narzekać jak dziwka', tylko 'przestań być taką narzekającą dziwką'. I to jest wersja Conora i jak się już jej czepiali, to tego czy mówi prawdę, a nie czy mówi poprawnie, tego nikt nie kwestionował.

  Były też inne wersje jak 'fighting business', gdzie koleś puszczał ten fragment wyszczególniony z innych dźwięków, spowolniony itd., ale wg mnie i tak gówno było słychać, bo prawda jest taka, że gówno tam słychać, a każdy uwierzy w co będzie chciał.

  Ja się z tym nie kłóciłem tu nigdy za bardzo, bo to jak przekonywanie płaskoziemcy, że Ziemia nie jest płaska, kopanie się z koniem.

 79. Podkurwiam takich jak Ty i mam zaciesz że dajecie się podpuszczać :razz:ociesznymirek:

  Podkurwiasz takich jak ja?

  Masz z tego zaciesz? :wow:No to musisz być niezłym zjebem genetycznym skoro takie pierdolenie sprawia Ci przyjemność :razz:utinlaugh:

 80. To znaczy nie tyle co 'przestań narzekać jak dziwka', tylko 'przestań być taką narzekającą dziwką'. I to jest wersja Conora i jak się już jej czepiali, to tego czy mówi prawdę, a nie czy mówi poprawnie, tego nikt nie kwestionował.

  Były też inne wersje jak 'fighting business', gdzie koleś puszczał ten fragment wyszczególniony z innych dźwięków, spowolniony itd., ale wg mnie i tak gówno było słychać, bo prawda jest taka, że gówno tam słychać, a każdy uwierzy w co będzie chciał.

  Ja się z tym nie kłóciłem tu nigdy za bardzo, bo to jak przekonywanie płaskoziemcy, że Ziemia nie jest płaska, kopanie się z koniem.

  A to nie było tak że Khabib sam potwierdził z tym only business?

 81. Podkurwiasz takich jak ja?

  Masz z tego zaciesz? :wow:No to musisz być niezłym zjebem genetycznym skoro takie pierdolenie sprawia Ci przyjemność :razz:utinlaugh:

  Ej ale spokojnie xD Bo klawiatura zaraz zapłonie od tego gniewu xDD

 82. A to nie było tak że Khabib sam potwierdził z tym only business?

  Bardziej podłapał niż potwierdził. On w tej sprawie tak samo obiektywny jak i Conor.

 83. Tak to czytam i czytam. Aż tak was boli że Conor wygrał, najbardziej zabawne jak ludzie piszą, że ustawka. Ale dobra to – Conor podstawił się na ufc 229.

 84. Bardziej podłapał niż potwierdził. On w tej sprawie tak samo obiektywny jak i Conor.

  Może w sumie i racja, wydawało mi się właśnie że Khabib mówił o tym w jakimś wywiadzie, ale może mi się pojebało. Z drugiej strony nie kojarzę żeby Conor to w jakiś sposób zdementował albo wgl skomentował. Może nigdy się nie dowiemy, a szkoda bo jestem ciekaw co sobie wtedy na serio myślał.

 85. Może w sumie i racja, wydawało mi się właśnie że Khabib mówił o tym w jakimś wywiadzie, ale może mi się pojebało. Z drugiej strony nie kojarzę żeby Conor to w jakiś sposób zdementował albo wgl skomentował. Może nigdy się nie dowiemy, a szkoda bo jestem ciekaw co sobie wtedy na serio myślał.

 86. A faktycznie, coś było, ale z tego co pamiętam sporo po walce. Ale no tak jak pisałeś, obaj są nieobiektywni wiec no chyba się nie dowiemy. :beer:

 87. To znaczy nie tyle co 'przestań narzekać jak dziwka', tylko 'przestań być taką narzekającą dziwką'. I to jest wersja Conora i jak się już jej czepiali, to tego czy mówi prawdę, a nie czy mówi poprawnie, tego nikt nie kwestionował.

  Były też inne wersje jak 'fighting business', gdzie koleś puszczał ten fragment wyszczególniony z innych dźwięków, spowolniony itd., ale wg mnie i tak gówno było słychać, bo prawda jest taka, że gówno tam słychać, a każdy uwierzy w co będzie chciał.

  Ja się z tym nie kłóciłem tu nigdy za bardzo, bo to jak przekonywanie płaskoziemcy, że Ziemia nie jest płaska, kopanie się z koniem.

  i to jest jedyna prawda w tym wszystkim, ale raczej nie do przyjęcia dla wielu, bo zapętlanie tego "cytatu" jak widać daje ogromną życiową satysfakcję już 14 miesiąc

 88. Butelka utknęła bo prawdę napisał? :damjan:

  Nie jarajcie się tak psychofani rudego alkoholika, bo to, że wygrał  z rozbitym Kowbojem, który moim Zdaniem się z resztą podłożył, bo mu Danka kazała, żeby Knurek w końcu coś fajnie wygrał a nie ostatnie walki wpierdol i gwałt od Diaza, że aż mu się klękanie włączyło  i parter z czarnym pasem :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

  Werdykt drugiej walki z Diazem to jakieś kurwa nieporozumienie  , Bo Konur walczył tylko przez dwie pierwsze  rundy, które i owszem wygrał, ale od 3 to tylko spierdalał i patrzył na czas, kiedy w końcu ta walka się skończy i modlił się, żeby dotrwać do końca walki a nie odklepać brak sił do dalszej ucieczki :usunto:

  Nurma? To już był gwałt totalny i słynne "it's only buissnes " już zawsze będzie mi umilać wszystkie poniedziałkowe poranki :antonio:

  Więc to, że pokonał rozbitego Kowboja w 40 sekund to zupełnie nic nie znaczy, wspomnę to Wam jeszcze jeśli Konur będzie walczył z Masvidalem,Tonym, rewanż z Khabibem bądź trylogię z tym chuderlakiem słabym Diazem :razz:utinlaugh:

  W jakiej kurwa dyspozycji? :najmancoty:

  Na kim ta dyspozycja zrobiła jakieś wrażenie? Chyba tylko na psychofanach. Przecież Konur tak naprawdę jeśli będzie wchodził do klatki na rewanż z Khabibem to już nie będzie miał woli do walki i będzie w głębi duszy prosił o jak najłagodniejszy wpierdol:waldeklaugh:

  Nie mam pojęcia co musiało by się stać i w jak słabej dyspozycji musiałby być Khabib żeby przegrał z Konurem i nie nie jestem. Psychofanem Khabiba, po prostu stwierdzam fakty.

  A skąd wiesz, że Khabib jest pedałem? Klękałeś do miecza jak Twój Krul Diazowi? :waldeklaugh:

  Pozdrawiam :duckfap:

  Psychofani psychofanami, ale TY odjebałeś najdłuższy post w temacie, krul jest sławny dzięki takim właśnie jak Ty:cmgkeepgoing:

 89. Tylko mcGregor ma tak pojebanych fanów. Żaden inny zawodnik.

   I tak pojebanych hejterów. Obydwie grupy do Choroszczy wysłać trzeba.

 90. Psychofani psychofanami, ale TY odjebałeś najdłuższy post w temacie, krul jest sławny dzięki takim właśnie jak Ty:cmgkeepgoing:

  Jeszcze gościu takiego dostał meltdowna, że @blazini wziął za hejtera Conora, a mnie za psychofana 😀

  Mnie to tam chuj wszystko, jedno trzeba Conorowi przyznać, że nie ma takich zajebistych wątków na forum, jak siedzi cicho i się alkoholizuje w Irlandii :d

 91. Jeszcze gościu takiego dostał meltdowna, że @blazini wziął za hejtera Conora, a mnie za psychofana 😀

  Mnie to tam chuj wszystko, jedno trzeba Conorowi przyznać, że nie ma takich zajebistych wątków na forum, jak siedzi cicho i się alkoholizuje w Irlandii :d

  :beczka:

 92. To znaczy nie tyle co 'przestań narzekać jak dziwka', tylko 'przestań być taką narzekającą dziwką'.

  Gówno ma do rzeczy co to znaczy dla ciebie, gramatycznie jest niepoprawnie. Tak się mówi/pisze jedynie w dialekcie murzyńskim w USA, czyli po prostu łamany angielski, jakbyś tak napisał na wypracowaniu to byś dostał pałę, jakbyś tak napisał w formalnym mailu do np. pracodawcy, to zostałbyś wyśmiany.

 93. jakbyś tak napisał w formalnym mailu do np. pracodawcy, to zostałbyś wyśmiany

  Myślę, że najpierw zostałby wyjebany z roboty 😀

 94. Gówno ma do rzeczy co to znaczy dla ciebie, gramatycznie jest niepoprawnie. Tak się mówi/pisze jedynie w dialekcie murzyńskim w USA, czyli po prostu łamany angielski, jakbyś tak napisał na wypracowaniu to byś dostał pałę, jakbyś tak napisał w formalnym mailu do np. pracodawcy, to zostałbyś wyśmiany.

  Aha, czyli Conor pisał formalnego maila do pracowdawcy…

  :najmancoty:

  Serio o co ci chodzi to nie wiem, już sam nie wiesz do czego się przypierdolić, oczekujesz, że będzie gadał w oktagonie oksfordzkim angielskim? Jak większość iroli z Dublina, on robi pełno błędów, gdyby przyłożyć miarę formalnego języka, jak np. podwójne zaprzeczenie. To jak czepiać się Amerykanów, że mówią 'don't' w 3. osobie. Więc nie gówno znaczy, co to dla mnie znaczy, tylko gówno znaczy czy to jest poprawnie.

 95. Gówno ma do rzeczy co to znaczy dla ciebie, gramatycznie jest niepoprawnie. Tak się mówi/pisze jedynie w dialekcie murzyńskim w USA, czyli po prostu łamany angielski, jakbyś tak napisał na wypracowaniu to byś dostał pałę, jakbyś tak napisał w formalnym mailu do np. pracodawcy, to zostałbyś wyśmiany.

  jakbyś tak powiedział w klatce to już tylko buła łokieć i kołowrotek!

 96. Aha, czyli Conor pisał formalnego maila do pracowdawcy…

  A mnie nie obchodzi co conor tam pierdolił najebany pod budką z kebabem, ja się odnosiłem do posta @SirKlein , w którym twierdził, że zwrot "don't be bitching" jest uznawane za gramatycznie poprawny w krajach anglojęzycznych. Jedyne miejsce, gdzie może zostać uznany za poprawny, to murzyńskie getto.

 97. Chyba w gwarze czarnych w USA, czyli tzw. ebonics, ale i tutaj raczej wątpliwe. :razz:utinlaugh:Można powiedzieć "stop bitching", albo "don't be a bitch". Don't be bitching jest niepoprawnie.

  Np. Conor do Khabiba powiedziałby tak: "Please, don't rape me", a nie tak: "Please don't be raping me" :conorsalute:

  W mudżyńskim slangu jest to jak najbardziej poprawne.

  A co do tej części z "rape" to: :juanlaugh:

 98. A mnie nie obchodzi co conor tam pierdolił najebany pod budką z kebabem, ja się odnosiłem do posta @SirKlein , w którym twierdził, że zwrot "don't be bitching" jest uznawane za gramatycznie poprawny w krajach anglojęzycznych. Jedyne miejsce, gdzie może zostać uznany za poprawny, to murzyńskie getto.

  Nigdzie nie użyłem słowa "gramatycznie" gościu. Po prostu wszędzie tego typu zwroty są używane i zrozumiałe

 99. W mudżyńskim slangu jest to jak najbardziej poprawne.

  No conor ponoć jest mudzynem od pasa w dół … :juanlaugh:

 100. A mnie nie obchodzi co conor tam pierdolił najebany pod budką z kebabem, ja się odnosiłem do posta @SirKlein , w którym twierdził, że zwrot "don't be bitching" jest uznawane za gramatycznie poprawny w krajach anglojęzycznych. Jedyne miejsce, gdzie może zostać uznany za poprawny, to murzyńskie getto.

  Ale uargumentuj to jakoś, czemu to jest niepoprawne. Bo dla mnie to zwykły tzw. negative imperative w present continues jak don't be waiting for me. Dla don't be moaning masz w google ponad 42 tysiące przykładów. Dla don't be bitching 2x więcej, ale powiedzmy, że połowa pochodzi od samego McGregora. I ostatecznie powstało pełno anglojęzycznych artykułów o tym wpisie i w żadnym nie widziałem, żeby ktoś się poprawności czepiał.

 101. Nigdzie nie użyłem słowa "gramatycznie" gościu. Po prostu wszędzie tego typu zwroty są używane i zrozumiałe

  No, użyłeś nieco innego: "akceptowalna konstrukcja". To jest w zasadzie synonim tego, co napisałem ja. Nie zamierzam tracić czasu na zabawy w łapanie się za słówka i twoje próby wymiksowania się z tego, co napisałeś. Baj.

 102. No, użyłeś nieco innego: "akceptowalna konstrukcja". To jest w zasadzie synonim tego, co napisałem ja. Nie zamierzam tracić czasu na zabawy w łapanie się za słówka i twoje próby wymiksowania się z tego, co napisałeś. Baj.

  ok baj

 103. :corn:

  Idealne podsumowanie tej ze wszech miar kształcącej i poszerzającej horyzonty dyskusji o atletycznych przewagach jednego gladiatora na drugim czempionem wszechstylowej walki wręcz.

  Chapeau bas !

  :deniroclap:

 104. Conor jest porywczym idiota z niesamowitym talentem do biznesu.

  Nie można go określic w inny sposób.. szczeka dosłownie przed każdą walka i kebab był jak narazie.. jedyną osobą która mu ten język skróciła. Wystarczy spojrzeć na wywiady przed walka.. z kowbojem, cisza i spokój.. dopiero po walce wyszło z niego to całe gówno które siedziało w nim od czasu gwałtu przez Khabiba, odrazu odżył. Nawet jak się słucha tych nagrań widać.. że zaczyna się jąkać i nabierać powietrza gdy wchodzi temat potencjalnej walki z Tonym, Kebabem. To jest nic innego drodzy Panowie.. jak ogromny szacunek do kebaba i tonego ukryty pod tym jego rudym niczego się nie bojącym płaszczem. I mówi to specjalista od takich zachowań.. ekhm. Także.. nie wiem jak wy, ale ja zacieram rączki na ich rewanz.

  Lets talk now

 105. rewanz z wachaczem jaj, dojdzie do skutku, hajs nie smierdzi, Conor ma od groma mozliwosci, jednak wierze ze jedyny w swoim rodzaju swir Tony go rozjebie i bedzie po frytkach

  Conor mega wygladal w 170, widac jak powaznie podszedl do tematu, w kazdym aspekcie, fizycznym, mentalnym, poukladal duzo spraw, 170, 155, kwestia najblizszych miesiacy, stawiam na Masvidala w 170, opcja numer numer dwa, Gejczi w 155

  pondro i dzis przekaz, bez pekajacych odbytow, tylko same fakty

  :cmgkeepgoing:

 106. Sam gadasz jak sympatyk Irola.

  Mam faje. Jestem obiektywny bezpartyjny. Waliłem konia jedynie przy GSP.

  Nie, ale jak ktoś idzie w nogi,obala na glebę i robi z mordy tatara już tak.

  Nie wiem gdzie mieszkasz ale fajnie macie. U mnie na rejonie gdyby ktoś poszedł w nogi z automatu 5 by go odkopało na sporą odległość od nóg w które wlatywał…

  Porównujesz Cowboya z Chabibem?

  I dlatego że Conor rozjechał Donalda w drugiej walce z Nurmą go rozjeździe?

  Nie porównuję. Bo się nie da. Cerrone jest bardziej doświadczony i o wiele bogatszy technicznie. Jednak ma tez swoje wady no i wiek.

  No tak jakoś.

 107. Psychofani psychofanami, ale TY odjebałeś najdłuższy post w temacie, krul jest sławny dzięki takim właśnie jak Ty:cmgkeepgoing:

  Owszem Odjebałem jeden z najdłuższysz, jeśli nie najdłuższy post. Czemu dzięki temu ma być sławny? Bo napisałem Prawdę i odniosłem się co do jego "niesamowitej" formy? Że wszyscy Psychofani spuszczają się, co to ich Krul Pan i Władca nie pokazał? Że wrócił w niesamowitej formie i rozjebie wszystkich teraz i Wszyscy mają się ustawić w kolejce wpoerdol? ?

  Słabe to:eddieconspiracy:

 108. Owszem Odjebałem jeden z najdłuższysz, jeśli nie najdłuższy post. Czemu dzięki temu ma być sławny? Bo napisałem Prawdę i odniosłem się co do jego "niesamowitej" formy? Że wszyscy Psychofani spuszczają się, co to ich Krul Pan i Władca nie pokazał? Że wrócił w niesamowitej formie i rozjebie wszystkich teraz i Wszyscy mają się ustawić w kolejce wpoerdol? ?

  Słabe to:eddieconspiracy:

  Nie świruj pawiana

 109. Podkurwiasz takich jak ja?

  Masz z tego zaciesz? :wow:No to musisz być niezłym zjebem genetycznym skoro takie pierdolenie sprawia Ci przyjemność :razz:utinlaugh:

  tematy o Connnorze pokazują chociaż kto jest prawdziwym przygłupem, a kto po prostu psychofanem :showdatass:

 110. tematy o Connnorze pokazują chociaż kto jest prawdziwym przygłupem, a kto po prostu psychofanem :showdatass:

  Connnnnnnorze*

 111. I kto jest prawdziwym przygłupem?

  :wow:

  Ty jesteś podwójnym przygłupem, czyli turbo przygłupem, bo nawet nie kumasz, że "Connnor" to inside joke :waldeklaugh:

 112. Ty jesteś podwójnym przygłupem, czyli turbo przygłupem, bo nawet nie kumasz, że "Connnor" to inside joke :waldeklaugh:

  Miło mi Ćwierćmózgu, Tomek jestem :redford:

 113. Ty jesteś podwójnym przygłupem, czyli turbo przygłupem, bo nawet nie kumasz, że "Connnor" to inside joke :waldeklaugh:

  PS. Pewnemu osobnikowi z tego forum Sprawia zajebistą przyjemność podkurwianie ludzi i trzepie sobie później przy tym konia cał Wieczór :duckfap:

  a Tobie sprawia przyjemność pisanie do kogoś przygłup, Kogo w ogóle nie znasz?  Zajebiście słabe to  naprawdę :eddieconspiracy:

  Widocznie sam jesteś nieudacznikiem życiowym, więc  spierdalaj raz raz do swojego  bezpiecznego konta, zakładaj kaganiec i naucz się trochę szacunku do ludzi , bo Ci internet odłącze i szybko się skończy takie pierdolenie bez sensu :roberteyeblinking:

 114. Ty jesteś podwójnym przygłupem, czyli turbo przygłupem, bo nawet nie kumasz, że "Connnor" to inside joke :waldeklaugh:

  coto insajd dżouk?? ktoś podkręci?

 115. PS. Pewnemu osobnikowi z tego forum Sprawia zajebistą przyjemność podkurwianie ludzi i trzepie sobie później przy tym konia cał Wieczór :duckfap:

  a Tobie sprawia przyjemność pisanie do kogoś przygłup, Kogo w ogóle nie znasz?  Zajebiście słabe to  naprawdę :eddieconspiracy:

  Widocznie sam jesteś nieudacznikiem życiowym, więc  spierdalaj raz raz do swojego  bezpiecznego konta, zakładaj kaganiec i naucz się trochę szacunku do ludzi , bo Ci internet odłącze i szybko się skończy takie pierdolenie bez sensu :roberteyeblinking:

  dobra nie zesraj się. Odłączyć to sobie możesz dostęp do tlenu kretynie. Wymagasz kultury pisząc do kogoś, że jest "genetycznym niedojebem". Dostałbyś klapsa na dziąsło i by się skończyło rumakowanie :rowerek:

 116. A niech rusek po walce z tonym podpisze ten jebany kontrakt i wyjasni conora po raz drugi i się skończy pierdolenie na prawdę na przestrzeni kilku dni same wiadomości o rudym już mnie łeb od tego pizga:razz:utinlaugh:

  Takie gadanie się nie skończy

 117. dobra nie zesraj się. Odłączyć to sobie możesz dostęp do tlenu kretynie. Wymagasz kultury pisząc do kogoś, że jest "genetycznym niedojebem". Dostałbyś klapsa na dziąsło i by się skończyło rumakowanie :rowerek:

  No ja wyczuwam z daleka, że Ty już niestety się zesrałeś:stevecarell:

  Dostęp do tlenu? Hmm nie potrzebuje dodatkowego dostępu do tlenu, czerpie go z powietrza, naprawdę dobry sposób. Sam Spróbuj może Ci się polepszy :juanlaugh:

  Klapsa w dziąsło? Tylko uważaj dziecinko żebyś sobie paluszka bądź rączki przy tym klapsie nie złamał, bo będzie ała i nie będziesz mógł pisać :razz:łacz:

  Wymagam Kultury pisząc tak  do kogoś? Więc właśnie Ty zastanów się kurwa co piszesz. Do kogoś , nie Kurwa do Ciebie . I chuj Cię powinno obchodzić, co ja pisze do kogoś, do każdego człowieka używam takiej kultury na jaką sobie kurwa zasłuży i uwierz, że do normalnych ludzi, którzy na nią zasługują mam Jej wystarczająco dużo. To Ty się przypierdoliłeś baranie i Ty pokazałeś na wejściu brak kultury nie ja, więc po prostu spierdalaj  :brainoverload:

 118. I tak pojebanych hejterów. Obydwie grupy do Choroszczy wysłać trzeba.

  Do Choroszczy?

  Do Choroszczy

  Na badania?

  Na badania

 119. PS. Pewnemu osobnikowi z tego forum Sprawia zajebistą przyjemność podkurwianie ludzi i trzepie sobie później przy tym konia cał Wieczór :duckfap:

  a Tobie sprawia przyjemność pisanie do kogoś przygłup, Kogo w ogóle nie znasz?  Zajebiście słabe to  naprawdę :eddieconspiracy:

  Widocznie sam jesteś nieudacznikiem życiowym, więc  spierdalaj raz raz do swojego  bezpiecznego konta, zakładaj kaganiec i naucz się trochę szacunku do ludzi , bo Ci internet odłącze i szybko się skończy takie pierdolenie bez sensu :roberteyeblinking:

  Tiger bonzo zawitał na cohones,  zhakuje nam płyty główne i odłączy prąd :razz:ociesznymirek:

 120. Tiger bonzo zawitał na cohones,  zhakuje nam płyty główne i odłączy prąd :razz:ociesznymirek:

  Miło mi Ciebie poznać Tiger, Tomek jestem :corn:

  W sumie to nawet bardzo do Ciebie pasuje :jjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.