20160225044851_Richard_Aberaham_v_Pawel_jedzejczyk_1Glory27weighin (1)

(fot. James Law/GLORY Sports International)

Niestety zawodnik z Wrocławia musiał uznać wyższość Amerykanina. Richard Abraham wyglądał bardzo dobrze w swojej pierwszej walce dla organizacji. Konsekwentnie parł do przodu i punktował Pawła. Wergi dzięki swojej mocnej szczęce wytrzymał trzy rundy, w rezultacie przegrywając przez jednogłośną decyzję.

Wyjście Pawła Jędrzejczyka

Po walce

Przegrałem walkę. Więcej napisze za jakiś czas. Dziękuję, że jesteście ze mną!I lost my fight. I will write more in few days. Thank you for being with me!

Opublikowany przez Pawela WERGI Jedrzejczyka Piątek, 26 lutego 2016

10 KOMENTARZE

 1. Tomek Drwal jako pierwszy zawodnik z polski w UFC też przegrał. Oby Glory dało Pawłowi kolejna szanse. Właśnie, ktos ogarnięty w tym temacie wytłumaczy mi, jak to jest z kontaktrami w Glory ? Tak samo jak w UFC powiedzmy 2 przegrane i dowidzenia ?

 2. Wrocisz mocniejszy. Cohones z Tobą!

  Nie no znowu? Mam dość takich tekstów w odniesieniu do przegranych walk Polaków. Każda walka powinna być traktowana jako ta jedyna szansa, którą trzeba wykorzystać. Dlatego trenerzy powinni nastawić zawodnika na ostrą jadkę. Obudzić w swoim podopiecznym instynkt mordercy/zabójcy. Znów porażka, znów mamy mamy cytować/śpiewać z uśmiechem na twarzy "nic się nie stało"??? A idź Pan…

 3. Tomek Drwal jako pierwszy zawodnik z polski w UFC też przegrał. Oby Glory dało Pawłowi kolejna szanse. Właśnie, ktos ogarnięty w tym temacie wytłumaczy mi, jak to jest z kontaktrami w Glory ? Tak samo jak w UFC powiedzmy 2 przegrane i dowidzenia ?

  Wydaje mi się, że kontrakty z Glory są bardziej zindywidualizowane, więc ciężko powiedzieć jak jest w przypadku Pawła.

 4. Nie no znowu? Mam dość takich tekstów w odniesieniu do przegranych walk Polaków. Każda walka powinna być traktowana jako ta jedyna szansa, którą trzeba wykorzystać. Dlatego trenerzy powinni nastawić zawodnika na ostrą jadkę. Obudzić w swoim podopiecznym instynkt mordercy/zabójcy. Znów porażka, znów mamy mamy cytować/śpiewać z uśmiechem na twarzy "nic się nie stało"??? A idź Pan…

  Bardzo dobrze napisane 😉

 5. Nie no znowu? Mam dość takich tekstów w odniesieniu do przegranych walk Polaków. Każda walka powinna być traktowana jako ta jedyna szansa, którą trzeba wykorzystać. Dlatego trenerzy powinni nastawić zawodnika na ostrą jadkę. Obudzić w swoim podopiecznym instynkt mordercy/zabójcy. Znów porażka, znów mamy mamy cytować/śpiewać z uśmiechem na twarzy "nic się nie stało"??? A idź Pan…

  Zawodnicy poswiecają całe życie dla tego sportu, a my siedzimy za komputerem i chuj sie znamy. Bedzie dobrze,Paweł!

 6. Nie no znowu? Mam dość takich tekstów w odniesieniu do przegranych walk Polaków. Każda walka powinna być traktowana jako ta jedyna szansa, którą trzeba wykorzystać. Dlatego trenerzy powinni nastawić zawodnika na ostrą jadkę. Obudzić w swoim podopiecznym instynkt mordercy/zabójcy. Znów porażka, znów mamy mamy cytować/śpiewać z uśmiechem na twarzy "nic się nie stało"??? A idź Pan…

  Takie lepsze? 😉

 7. Zawodnicy poswiecają całe życie dla tego sportu, a my siedzimy za komputerem i chuj sie znamy. Bedzie dobrze,Paweł!

  chyba TY, mów za siebie ! ! !

  Takie lepsze? 😉

  No właśnie. Może nie w takim stylu, ale powinniśmy wyrażać swoje niezadowolenie z kolejnej przegranej Polaka, a nie głaskać ich po głowach i mówić "będzie dobrze". Kiedy będzie lepiej ja się pytam? Kiedy? Mam nadzieję, że po dzisiejszym UFC będę miał lepsze zdanie na temat Naszych wojowników, bo póki co słowo WOJOWNIK w odniesieniu do Naszych powinno być pisane z małej litery i w cudzysłowie.

 8. Widzisz ja się z tobą nie zgadzam. Kibice są od tego żeby wspierać swoich zawodników. Rozliczają ich trenerzy. Nie możesz pisać co powinien zrobić trener przed walką, bo nie wiesz co w rzeczywistości robił. Nastawienie Pawła było bardzo bojowe i na pewno wiedział, że w pewnym sensie jest to walka o być albo nie. Sporty walki to dyscyplina indywidualna. Wergi nie reprezentuje mnie, ani Ciebie. Reprezentuje siebie i pośrednio reprezentuje kraj, który nie bardzo wspiera sporty walki.

  Nie wiem, czy trenujesz sporty walki, czy miałeś jakąś zawodową lub amatorską walkę. Dla mnie wojownik to osoba, która wychodzi do ringu/klatki. No może poza pewnymi pajacami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.