norman parke mateusz gamrot

Norman Parke, który podczas gali KSW 53: Reborn został rozbity przez Mateusza Gamrota, nie tylko przegrał walkę, ale stracił również pokaźną część swojej wypłaty.

Parke przed walką nie był w stanie wypełnić limitu kategorii lekkiej, przekraczając go aż o ponad 1,5 kg. Do walki ostatecznie doszło, ale nie była ona już o pas mistrzowski, a Parke musiał oddać część swojej wpłaty na rzecz Mateusza Gamrota.

W programie „Koloseum” popularny „Gamer” został zapytany o to, czy w tym wypadku na jego konto trafiło aż 50 procent wypłaty rywala i potwierdził tę liczbę.

Chociaż Parke nie po raz pierwszy miał problemy z osiągnięciem limitu wagowego nie planuje na razie pójść wagę wyżej. Zawodnik z Irlandii Północnej zapowiedział w mediach społecznościowych powrót do klatki i napisał, że zawalczy ponownie w wadze lekkiej.

Parke przed galą KSW 53 stoczył kilka dobrych walk i miał za sobą świetną serię zwycięstw. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 pokonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Zobacz również: „Wszystko idzie w dobrym kierunku” – Mateusz Gamrot o rozmowach z UFC

13 KOMENTARZE

 1. Pokazna czyli pewnie nowy rekord.

  Uwielbiam jak ktos podaje takie konkrety.

  W zadnym innym biznesie takie ogoly by nie przeszly. Staram sie wyobrazic sobie jak u mnie w robocie podczas przeprowadzania audytu ktos mowi, ze koszty zwiazane z inwestycja byly "pokazne" i to ma zamknac temat.

  Innymi slowy troche taki news o niczym.

  A ze Gamer dostanie polowe wyplaty Parke'a to chyba bylo oczywistr, bo w wiekszosci organizacji sa teraz takie zapisy w kontraktach.

 2. Na fotce powyżej Wojsław jest jedynym bohaterem drugiego planu co zajmuje pierwszy plan:razz:utinlaugh:

  Fajnie, że mógł na chwilę odejść od ekspresu do kawy.

 3. Wszedłem w tego newsa tylko po to, żeby nie dowiedzieć się żadnych konkretów. Wiedziałem, że wszystko zawarte jest już w tytule. :razz:utinlaugh:

 4. trzeba było żreć tyle czipsów?

  Hej hej hej! Mauricz mówił, że to przez jedzenie z pysznepl. Powszechnie wiadomo, że od czipsów się nie tyje.

 5. Hej hej hej! Mauricz mówił, że to przez jedzenie z pysznepl. Powszechnie wiadomo, że od czipsów się nie tyje.

  no popaczaj, a ja sądziłem, że winowajcą jest znów mityczny gluten 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.