Mistrz organizacji Bellator MMA, Vadim Nemkov, nie jest entuzjastą osoby Alexa Pereiry. Rosjanin uważa, że „Poatan” nie jest na zawodnikiem mistrzowskim poziomie.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Nowym mistrzem Brazylijczyk, który znokautował Czecha w drugiej rundzie rywalizacji. Tym samym „Poatan” zdobył pas drugiej kategorii wagowej, bowiem w przeszłości dzierżył tytuł wagi średniej.

Pomimo wspomnianego dorobku, nie każdy jest pod wrażeniem osoby Brazylijczyka. Do takiego grona zalicza się Vadim Nemkov. Mistrz organizacji Bellator MMA w rozmowie dla portalu Ushatayka powiedział, że Pereira nie jest zawodnikiem na mistrzowskim poziomie. Zdaniem Rosjanina braki zapaśnicze Brazylijczyka są ogromne. Ponadto uważa, że „Poatan” zostałby zdominowany przez Magomeda Ankalaeva.

Alex Pereira to nie jest zawodnik na mistrzowskim poziomie. On nie umie zapasów, ledwo jest w stanie ustać na nogach. Prochazka sprowadził go z łatwością, a nie jest świetnym zapaśnikiem. Jeśli Magomed Ankalaev dostanie walkę mistrzowską, wówczas będzie kontrolował Pereirę od pierwszej do piątek rundy.

Nemkov (MMA 17-2, 1 NC) zanotował ostatnio czwartą udaną obronę pasa mistrzowskiego. W czerwcu na Bellator 297 pokonał Yoela Romero przez jednogłośną decyzję sędziów. Nemkov w Bellatorze rywalizuje od 2017 roku. W amerykańskiej organizacji pozostaje niepokonany z dziewięcioma zwycięstwami i jednym starciem uznanym za nieodbyte. 13 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc rywali przed czasem. Obecnie pozostaje bez zestawionego pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,903 komentarzy 2,920 polubień

Mistrz organizacji Bellator MMA, Vadim Nemkov, nie jest entuzjastą osoby Alexa Pereiry. Rosjanin uważa, że „Poatan” nie jest na zawodnikiem mistrzowskim poziomie. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Nowym mistrzem Brazylijczyk, […]

Odpowiedz polub

click to expand...