O powrocie do klatki Mameda Khalidov mówiło się od dawna. Dziś już wiadomo, że Polak, który w swoim ostatnim boju został pokonany na punkty przez Scotta Askhama, zmierzy się z nim ponownie podczas gali KSW 55.

Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu przegrał ostatnie trzy walki – dwukrotnie z Tomaszem Narkunem i raz ze Scottem Askhamem. Wcześniej Khalidov pokonywał takich zawodników, jak Borys Mańkowski, Luke Barnatt, Aziz Karaoglu czy Michał Materla.

Teraz Mamed zapowiada nową jakoś w klatce i świetną formę, a tuż przed zbliżającą się galą organizacja KSW przygotowała film, w którym fani mogą między innymi usłyszeć co Khalidov mówi o swoim powrocie do walki. W materiale wspominana jest też historia Mameda i jego droga do świata MMA.

Do gali KSW 55 dojdzie już 10 października. Wydarzenie odbędzie się w Łodzi.

15 KOMENTARZE

 1. Menda a nie legenda. Gdyby był ambitny to by nie siedział w ciepłym kurwidołku tylko zapierdalał w UFC czy tam innym StrikeForce, z lepszym wynikiem albo gorszym, ale wtedy osiągnąłby wszystko co było dla niego możliwe. A tak to tylko pompowanie balonika przez KRS1… W dodatku typ z co najmniej wątpliwymi powiązaniami z "braćmi" we wierze – i nie, nie chodzi o religię, tylko o 'ciekawe' znajomości z grup przestępczych. I tyle na ten temat.

 2. Odkrywam ten sport od nowa , mam depresje , kończe kariere po czym odkrywam ten sport od nowa i tak w kółko Macieju :DC: , telenowela z Khalidovem trwa dalej , Mamed jest w formie niczym Ridge Forrester :razz:utinlaugh:

 3. No, kurwa, legenda. To tak jakby Legia Warszawa grala w okregowce i sie chwalila, ze sredni wynik ostatnich spotkan w sezonie to 5:0.

  Legenda KSW to sa Antoni Chmielewski, Materla, Bedorf czy tam Juras, dla ktorych KSW bylo calym zyciem. Dla nich pas KSW byl szczytem mozliwosci i wielkim wyroznieniem.

  Karolina, Janek czy teraz Mateusz Gamrot zasluguja na wieksze brawa i miano legend KSW, byli w tym samym miejscu co Mamed, a jednak ostatecznie nie bali sie zaryzykowac i postanowili spelniac swoje sportowe marzenia mierzac sie z nieporownywalnie mocniejszymi przeciwnikami. 

  Taka pierdologatka robia mu tylko jeszcze wieksza szkode.

 4. ,,Przyszłości nie znamy, ale jeżeli przeszłość w sportach walki w tej części świata należała do Suprona, Nastuli, Gołoty, to teraźniejszość zdecydowanie należy do Mameda" :antonio:

 5. Legenda KSW to sa Antoni Chmielewski, Materla, Bedorf czy tam Juras, dla ktorych KSW bylo calym zyciem. Dla nich pas KSW byl szczytem mozliwosci i wielkim wyroznieniem.

  .

  Pomyłka . W ksw nie ma Legend. Są tylko wyróżniający się pracownicy prężnie działającego przedsiębiorstwa jakim jest ksw – cytując Kawula :mjsmile:

 6. DRODZY hejterzy,

  Czy chcecie czy nie fakty są takie, że Mamed jest legendą polskiego mma.

  Wy z kolei nie będziecie legendą nawet polskiego hejtu!

 7. Menda a nie legenda. Gdyby był ambitny to by nie siedział w ciepłym kurwidołku tylko zapierdalał w UFC czy tam innym StrikeForce, z lepszym wynikiem albo gorszym, ale wtedy osiągnąłby wszystko co było dla niego możliwe. A tak to tylko pompowanie balonika przez KRS1… W dodatku typ z co najmniej wątpliwymi powiązaniami z "braćmi" we wierze – i nie, nie chodzi o religię, tylko o 'ciekawe' znajomości z grup przestępczych. I tyle na ten temat.

  A Ty nie znasz nikogo kto jest ?

 8. ,,Przyszłości nie znamy, ale jeżeli przeszłość w sportach walki w tej części świata należała do Suprona, Nastuli, Gołoty, to teraźniejszość zdecydowanie należy do Mameda" :antonio:

  Nie oglądałem, nie mów że tam są takie porównania???:o o:

  Gołota, Nastula, Adamek… to goście dla których cała Polska wstawała w nocy. To są legendy, top topów w swoich dyscyplinach, ludzie którzy walczyli z najlepszymi, zdobywali najwyższe trofea. Jaki trzeba mieć tupet, żeby porównywać do nich "mistrza" jakiejś lokalnej organizacji, o którym pies z kulawą nogą na świecie nie słyszał? Jakim durniem trzeba być żeby klepać takie farmazony?:kawulpokapoka:

 9. To co biznes samochodowy nie idzie ? A może na bramkach też nie bardzo ? Haracze też nie spływają na czas i deweloperka kuleję ? No cóż…Nie rozumiem dlaczego ktoś tu naściągał tych czeczenów, gdzie Rosja miała z nimi problem poważny, a my przyjmujemy bandę, która żadną pracą się nie pohańbiła i jeszcze się cieszymy…

 10. Filmiki nawet nie oglądam bo sam tekst jest za mocny.

  Co ten Złotousty Martin każe im gadać za farmazony na odgrzewanie kotletów to nie mam pytań.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.