Khabib Nurmagomedov wyznał w rozmowie z prezydentem UFC, który z jego rywali uderzył go najmocniej. Rosjanin po UFC 254 przeszedł na sportową emeryturę, lecz możliwy jest jego powrót do klatki jeśli któryś z zawodników czołówki dywizji zrobi na nim wrażenie swoim występem w oktagonie. W rozmowie z mediami Dana White wyjawił, że to Justin Gaethje był rywalem, który najmocniej trafiał mistrza lekkiej kategorii wagowej.

Khabib mówił mi podczas ostatniego spotkania i nie wiem czy o tym wiecie, ale opowiedział mi o czym gadali w trakcie walki z Justinem Gaethje. Powiedział mi, że nigdy nie został uderzony czy kopnięty mocniej niż w tej walce.

Gaethje trafił go kilkoma ciosami, a potem Khabib pomyślał, że Justin wygląda nieco dziwnie. Miał wskazać na niego w trakcie walki i powiedzieć mu, że ma nadal „jetlag”. Gaethje zaprzeczył i trafił go podbródkowym i lewym hakiem. Khabib później coś jeszcze do niego mówił i dostał niskie kopnięcie. Potem Nurmagomedov go obalił i pytał co ma zamiar z tym zrobić. Opowiadał mi kur*a wszystko to o czym gadali w trakcie walki, a przecież nie trwała ona zbyt długo. Nie wiem kiedy zdążyli wdać się w taką konwersację!

Po ostatniej walce w oktagonie UFC, kiedy to Nurmagomedov (29-0 MMA) pokonał Justina Gaethjego, zdecydował się on na przejście na sportową emeryturę. „The Eagle” cały czas też, mimo zakończenia kariery, jest testowany przez USADA. Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. W rozmowie z prezydentem UFC Rosjanin wyznał, że rozważa powrót do klatki jeśli któryś z czołowych zawodników dywizji do 70 kilogramów zrobi na nim szczególne wrażenie. Na UFC 257 fani zobaczą takie walki jak Conor McGregor – Dustin Poirier 2 czy też Dan Hooker – Michael Chandler. Możliwe, że któryś z tych zawodników przekona Nurmagomedova do powrotu.

21 KOMENTARZE

 1. Chyba zapomniał o kolanie w parterze w walce z Królem. Nie przyzna się ale prawie został po nim znokautowany.

   Co ma, chwalić nielegalne kolano?

  :najmancoty:

 2. Chyba zapomniał o kolanie w parterze w walce z Królem. Nie przyzna się ale prawie został po nim znokautowany.

  Podziwiam twój dodatkowy chromosom bardzo mocno. Tak trzymaj kolego.

 3. Od następnej gali niech noszą mikroporty,  żeby Danka na bieżąco wiedział co jest grane.

 4. Nie chce wyjść na mądrale ale z królem obgadali cała strategię biznesową na 2020 i 2021 , mieli bardzo, dużo wątków a cała debata, została podsumowana przez króla "it's only business"  Co może dobitnie świadczyć o tym że Khabib zbyt się w te plany emocjonalnie zaangażował.

 5. Khabib nie jest zawodnikiem którego nie da się pokonać. Jest zawodnikiem bardzo groźnym, dobrym w stójce i świetnym w parterze ale nie jest nie do pokonania. Wygrywa walki między innymi przez to że zawodnicy boją się sprowadzenia. Szanse z nim miałby zawodnik który się nie pierdoli w szacowanie ryzyko tylko idzie na wymiany a na próbe sprowadzenia szykuje kolano i albo wejdzie albo nie wejdzie. Mówie o stójkowym bo macacze po jajach mnie nie interesują. Np Jose Aldo ustrzelił tak gościa kolanem.

 6. Np Jose Aldo ustrzelił tak gościa kolanem.

  A potem McGrzegorz ustrzelił ich obu pod rząd  :antonio:

 7. Khabib nie jest zawodnikiem którego nie da się pokonać. Jest zawodnikiem bardzo groźnym, dobrym w stójce i świetnym w parterze ale nie jest nie do pokonania. Wygrywa walki między innymi przez to że zawodnicy boją się sprowadzenia. Szanse z nim miałby zawodnik który się nie pierdoli w szacowanie ryzyko tylko idzie na wymiany a na próbe sprowadzenia szykuje kolano i albo wejdzie albo nie wejdzie. Mówie o stójkowym bo macacze po jajach mnie nie interesują. Np Jose Aldo ustrzelił tak gościa kolanem.

  Przecież Geathje wyszedł z Khabibem na ostrą jatkę, wpakował co miał wpakować w pierwszej rundzie, a na Khabibie nie zrobiło to większego wrażenia. A później to już kondycji brak i się poddał.

  Barboza o ile mnie pamięć nie myli jakoś nie panikował, zbierał wpierdol, ale wstawał i próbował robić swoje. Nawet obrotówkę mu zmieścił.

  Khabib nie jest takim lebiegą w stójce jak się wydaje, i przede wszystkim to twardy łeb przychodzi mu z pomocą.

 8. Przecież Geathje wyszedł z Khabibem na ostrą jatkę, wpakował co miał wpakować w pierwszej rundzie, a na Khabibie nie zrobiło to większego wrażenia. A później to już kondycji brak i się poddał.

  Barboza o ile mnie pamięć nie myli jakoś nie panikował, zbierał wpierdol, ale wstawał i próbował robić swoje. Nawet obrotówkę mu zmieścił.

  Khabib nie jest takim lebiegą w stójce jak się wydaje, i przede wszystkim to twardy łeb przychodzi mu z pomocą.

  Chyba walk Justina nie widziałeś

 9. Zajebisty patent. Spotkali sie na 15 minut, teraz Dana przez pol roku bedzie sprzedawal rewelacje z tego spotkania, a Khabib je dementowal.

  #perpetuummobile

  #geniuszemarketingu

 10. Khabib nie jest zawodnikiem którego nie da się pokonać. Jest zawodnikiem bardzo groźnym, dobrym w stójce i świetnym w parterze ale nie jest nie do pokonania. Wygrywa walki między innymi przez to że zawodnicy boją się sprowadzenia. Szanse z nim miałby zawodnik który się nie pierdoli w szacowanie ryzyko tylko idzie na wymiany a na próbe sprowadzenia szykuje kolano i albo wejdzie albo nie wejdzie. Mówie o stójkowym bo macacze po jajach mnie nie interesują. Np Jose Aldo ustrzelił tak gościa kolanem.

  Czemu dopiero teraz podzieliłeś się informacją jak pokonać Khabiba? Powinieneś skopiować ten post i wysłać do następnego przeciwnika Kebaba, wtedy na bank ktoś Ruska rozjebie.

 11. Przecież Geathje wyszedł z Khabibem na ostrą jatkę, wpakował co miał wpakować w pierwszej rundzie, a na Khabibie nie zrobiło to większego wrażenia. A później to już kondycji brak i się poddał.

  Barboza o ile mnie pamięć nie myli jakoś nie panikował, zbierał wpierdol, ale wstawał i próbował robić swoje. Nawet obrotówkę mu zmieścił.

  Khabib nie jest takim lebiegą w stójce jak się wydaje, i przede wszystkim to twardy łeb przychodzi mu z pomocą.

  Dobrze pamiętasz, Barboza próbował co mógł a Khabib miał na to wyjebane i robił to co zwykle

 12. Zajebisty patent. Spotkali sie na 15 minut, teraz Dana przez pol roku bedzie sprzedawal rewelacje z tego spotkania, a Khabib je dementowal.

  #perpetuummobile

  #geniuszemarketingu

  Spotkanie trwalo ponad 2 godz mordeczko. O czyms tam jednak musieli gadac.

 13. Khabib nie jest zawodnikiem którego nie da się pokonać. Jest zawodnikiem bardzo groźnym, dobrym w stójce i świetnym w parterze ale nie jest nie do pokonania. Wygrywa walki między innymi przez to że zawodnicy boją się sprowadzenia. Szanse z nim miałby zawodnik który się nie pierdoli w szacowanie ryzyko tylko idzie na wymiany a na próbe sprowadzenia szykuje kolano i albo wejdzie albo nie wejdzie. Mówie o stójkowym bo macacze po jajach mnie nie interesują. Np Jose Aldo ustrzelił tak gościa kolanem.

  Wiadomix ziomuś! A jak Mas Askrena kolanem ustrzelił! Widziałeś to?

 14. Spotkanie trwalo ponad 2 godz mordeczko. O czyms tam jednak musieli gadac.

  Czyli beda to robic dluzej niz pol roku 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.