brock lesner

Po tym jak media obiegła informacja, że Brock Lesnar, były mistrz wagi ciężkiej nie doszedł do porozumienia z WWE i jest wolnym strzelcem na rynku sportów walki, zaczęły pojawiać się głosy mówiące o potencjalnych walkach Lesnara w MMA. Wygląda jednak na to, że Lesnar nie ma zamiaru walczyć już w klatce i do tej pory nie skontaktował się z szefem UFC, który podczas ostatniej konferencji prasowej powiedział:

Zero kontaktu. Jasne, chciałbym usłyszeć jak się miewa, jak się ma jego rodzina itd. Myślę jednak, że to właśnie byłby taka rozmowa.

Szef UFC dodał również, że nie sądzi, aby Brock jeszcze kiedyś wrócił do organizacji.

On ma za sobą długą i zabójczą karierę. Wszedł do UFC i został mistrzem wagi ciężkiej. Zarobił bardzo dużo pieniędzy. Zwyczajnie nie widzę go wracającego do UFC, szczególnie w jego wieku.

Brock Lesnar po raz ostatni walczył w UFC w roku 2016. Zmierzył się wówczas z Markiem Huntem i pokonał go na punkty. Później jednak Lesnar został zdyskwalifikowany za doping, a wynik walki z Huntem został zmieniony na „nieodbytą”.

Zobacz również: Daniel Cormier: „W 2021 Chimaev będzie podwójnym mistrzem UFC”

6 KOMENTARZE

  1. Pamiętam jak dziś, jak Łysolini mówił wszędzie, że rozmowa z Brockiem poszła najgorzej i nie ma szans, a dwa tygodnie później ogłosili walkę z Huntem.

  2. No to jak Łysy tak mówi, to zastanówmy sie kto go przywita ponownie w oktagonie. Jeśli to ma być powrót na jedna walkę, to musi byc Dzon Bons Dzons.

  3. " Zarobił bardzo  dużo pieniędzy " :crazy: ile razy człowiek to słyszał od Łysego , o Mcgregorze też tak mówił i Rondzie a jednak zachęcał ich do powrotu

  4. " Zarobił bardzo  dużo pieniędzy " :crazy: ile razy człowiek to słyszał od Łysego , o Mcgregorze też tak mówił i Rondzie a jednak zachęcał ich do powrotu

    Bo na nich przede wszystkim Dana zarobił bardzo dużo pieniędzy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.