Dana White ponownie przekonuje, że UFC jest przygotowane na nielegalnych streamerów nadchodzącej dużej gali UFC 257. Prezydent organizacji jakiś czas temu ostrzegał, że mają oni nową taktykę walki z nielegalnymi transmisjami, która będzie bardziej skuteczna. W rozmowie z TheMacLife White ponownie wypowiedział się na ten temat.

Jesteśmy jedną z tych lig, która aktywnie działa w temacie piractwa. Kocham to jak fajni i twardzi są ci goście w mediach społecznościowych, bo… Powiem tyle – złapaliśmy wiele osób. Powiem wam co wtedy robią: płaczą, płaczą i błagają żeby ich nie oskarżać i tak dalej… Właśnie pokonaliśmy ogromną przeszkodę w świecie piractwa i zamierzamy złapać niektórych tych ludzi w 2021 roku. Nie mogę już doczekać się ich płaczu i błagania. Zobaczymy jak będą twardzi kiedy zostaną złapani.

UFC 257 odbędzie się 23 stycznia 2021 roku. Główną atrakcją tej gali jest powrót największej gwiazdy MMA na świecie, Conora McGregora. Irlandczyk drugi raz zmierzy się z Dustinem Poirierem. Warto dodać, że powrót byłego podwójnego mistrza w styczniu 2021 roku zbiegnie się w czasie z podniesieniem ceny za transmisję gali w systemie pay-per-view. Telewizja ESPN która należy do Disneya, potwierdziła w środę plany podniesienia ceny transmisji PPV za galę UFC z 64.99$ do 69.99$. Podwyżka dla amerykańskich fanów MMA zacznie się właśnie od tego wydarzenia.

26 KOMENTARZE

 1. Właśnie pokonaliśmy ogromną przeszkodę w świecie piractwa i zamierzamy złapać niektórych tych ludzi w 2021 roku.

  Czyli jedna nanochipy są w tych szczepionkach :childcry:

 2. mam fightpassa::jondance::

  Ja tez mam, i na fight passie nie masz gal ppv w pakiecie trzeba dopłacać

 3. Ja tam się nie mogę doczekać jak Janek znokautuje Adesanye, Poirier pokona Conora(chociaż wątpię), Edwards ratlipsa i Franek Jonesa, mina płacz i pieczenie dupy Danki bedzie lepsze niż placz i błagania  tysiąca nielegalnych streamerów.

 4. Nie mogę już doczekać się ich płaczu i błagania. Zobaczymy jak będą twardzi kiedy zostaną złapani.

  :arielcry:SPOILER
  :gsp:SPOILER
  :razz:udziaonicbyniedao:

 5. można jaśniej.

  Na mma core np czesc materialu niedostepna o naruszenie praw autorskich, wiem ze lysy mowi o live streamach ale powtorki walk tez zglaszaja do usuniecia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.