Martin Lewandowski i Mariusza Pudzianowski

Organizacja KSW szykuje się do powrotu na rynek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na początek lipca została zaplanowana gala studyjna, która ma być jednym z dwóch wydarzeń tego typu.

W modelu studyjnym zrobimy dwie gale.

Plan na dwie gale potwierdził Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, który powiedział o tym w wywiadzie dla serwisu The Body Lock.

Lewandowski powiedział również, że dziś dla firmy jednym z ważniejszych problemów jest brak wpływów z biletów.

Nie robimy gal, które przyciągają mniej niż 10 tysięcy ludzi na trybuny. Odpadają nam więc teraz pokaźne wpływy z biletów. Renegocjowaliśmy niektóre umowy z zawodnikami i liczymy na to, że uda się sprzedać znacznie więcej PPV niż zazwyczaj.

Brak wpływów z tzw. bramki spowoduje natomiast, że największe gwiazdy KSW nie pojawią się na pierwszych galach po powrocie na rynek.

Nie będziemy mogli zrobić z nimi gal z powodu wysokich kosztów ich walk i jednocześnie braku możliwości sprzedaży biletów. Nie stać nas na to, aby im zapłacić i stracić pieniądze. Z biznesowego punktu widzenia to nie ma sensu. Te duże nazwiska muszę zaczekać, aż świat się odrodzi i wszystko wróci do normy.

Zobacz również: Uzmysłowię ci jaka przepaść dzieli KSW od Oktagon MMA! – Szymański chce walki z Legierskim

45 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy liczyli się jak bardzo spadnie im wartość samej marki w momencie braku walk najpopularniejszych  zawodników przez… około rok?

 2. Nie stać nas na to, aby im zapłacić i stracić pieniądze.

  Aha.

  Pierwszy raz to napiszę – gdzie ten gość od wyższości Fejmu od KSW?

 3. Aha czyli gwiazdy mają czekać aby coś zarobić z walki. No i mają to czego chcieli, UFC jest w dupie. A nie czekaj tam gwiazdy dalej zarabiają…

 4. Ciekawe czy liczyli się jak bardzo spadnie im wartość samej marki w momencie braku walk najpopularniejszych  zawodników przez… około rok?

 5. :korwinwhat::korwinlaugh: sytuacja jest jak jest ale czy to oznacza że np taki powiedzmy mamed bo to przecież  ich najwieksza gwiazda będzie siedział na bezrobociu do wynalezienia szczepionki?A co z mistrzami pozostałych kategorii ?

 6. Najlepsza organizacja na świecie:antonio:

  Kolego popraw się To najlepsza organizacja w galaktyce :yellowcard2::suchykarol:

 7. Ciekawe rzeczy Panowie tu wypisują widzę tu sami eksperci od mma  zwłaszcza KSW.

  Nie bój żaby. Znajdziesz tu ekspertów od wszystkiego:einsteinsmoke:

 8. Trochę taki prztyczcek w nos w stronę Gamera. Rozumiem, że chodzi o "największych" pod względem biznesowym, ale mimo wszystko…

 9. A Materla nie chciał czekać. Rozumiem, że on już nie jest z tych "największych gwiazd"? :jimcarrey:

  Ilez można czekać na walkę, nie wiem z czyjej to inicjatywy ale z tego co kojarzę to Materla walczył rok temu?

  Trochę.. przy długo, szczególnie że to końcówka kariery.

 10. A Materla nie chciał czekać. Rozumiem, że on już nie jest z tych "największych gwiazd"? :jimcarrey:

  Właśnie też się zastanawiam kogo ma/mają na myśli poza Pudzillą i Mamedem.

 11. Ciekawe rzeczy Panowie tu wypisują widzę tu sami eksperci od mma  zwłaszcza KSW.

  Wojsław daj spokój

 12. Miały być gale w maju i czerwcu. Miał być cykl gal studyjnych, miał być weekend z KSW z trzema galami dzień po dniu. KL pytani czy największe gwiazdy będą walczyć w studiu – odpowiadają że tak bo to oni sprzedają PPV.

  Kurtyna

 13. To nie dość, że wezmą na fight card tańszych zawodników, to jeszcze renegocjowali z nimi umowy, żeby im mniej zapłacić… ŻENA-kurwa-DA

 14. Nie stać nas na to, aby im zapłacić i stracić pieniądze.

  Biedaki cebulaki. Ja pierdole gdyby Lysy mial takie podejscie to by z galami ruszyl za rok. Czyli ktos tu inny jest w dupie nie UFC:cool:

 15. liczymy na to, że uda się sprzedać znacznie więcej PPV niż zazwyczaj

  Te duże nazwiska muszę zaczekać, aż świat się odrodzi i wszystko wróci do normy

  To powodzenia :beczka:

 16. Ciekawe rzeczy Panowie tu wypisują widzę tu sami eksperci od mma  zwłaszcza  i KSW.

  Ja to bym to jednak rozgraniczał.

 17. Czyli kolejny rekord świata KSW.Ich największe gwiazdy zaliczą najdłuższą przerwę od walk w karierze.Oby Mario przed 50tką zawalczył,może do tego czasu kamień się ugotuje.

 18. Nie będziemy mogli zrobić z nimi gal z powodu wysokich kosztów ich walk i jednocześnie braku możliwości sprzedaży biletów. Nie stać nas na to, aby im zapłacić i stracić pieniądze. Z biznesowego punktu widzenia to nie ma sensu. Te duże nazwiska muszę zaczekać, aż świat się odrodzi i wszystko wróci do normy.

  Jak to przeciez każdy fan wie ze zawsze sprzedajecie rekordowe perpejviu , sprzedajecie wiecej ppv niż UFC i ACA razem wzięte :beczka:  :DC:

 19. No to ciekawe jak sprzeda się PPV bez Pudzilli, Mameda, Cipka.

  Oczywiście rekordowo.

  Janusze biznesu.

  :razz:utinlaugh:

 20. Renegocjowaliśmy niektóre umowy z zawodnikami i liczymy na to, że uda się sprzedać znacznie więcej PPV niż zazwyczaj.

 21. Smutno czytać gdy polska firma i marka, która przez wiele lat swojej działalności chciała być postrzegana jako międzynarodowy gracz po 2-3 miesiącach przestoju artykuuje komunikat z którego wynika, że nie stać ich na zapłatę swoim najlepszym i przynoszącym najlepszy dochód pracownikom (lub jest to chęć maksymalizacji zysków kosztem zawodników, nie wiem).. Nie wiem czy ta wypowiedź jest częścią medialnych targów i negocjacji w celu obniżenia zarobków zawodników ale gdyby takiego wywiadu udzielił współwłaściciel (przepraszam ale nie znoszę określenia „włodarz”) firmy notowanej na giełdzie to akcje tej firmy spadłyby w chwilę po publikacji wywiadu..

 22. ale FameMMA będzie miało z nich bekę zwłaszcza, że Naczelny Związkowiec to powiedział :razz:ociesznymirek:

  Jestem ciekawy jaką mają wizję KSW na kolejne 3 lata. W przeciągu ostatnich 3 lat był tak ogromny spadek. Jeśli będą nadal obniżali poziom to FEN ich przebije sportowo

 23. Jestem ciekawy jaką mają wizję KSW na kolejne 3 lata.

  Jak to? Ekspansja na sąsiednie galaktyki, głównie Andromedę, a w ciągu kolejnych pięciu lat opanowanie Grupy Lokalnej Galaktyk. :razz:utinlaugh:

 24. Sie smiejecie, a czy slyszeliscie zeby ktorys ze 150 zakontraktowanych zawodnikow stracil prace ?

  :kawulpokapoka::kawulpokapoka::kawulpokapoka:

 25. Sie smiejecie, a czy slyszeliscie zeby ktorys ze 150 zakontraktowanych zawodnikow stracil prace ?

  Chodzą słuchy, że tych 150 zawodników nie widać na żadnej gali, bo dostają taki socjal od Federacyi, że zwyczajnie im się nie opłaci.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.