Gala UFC 249 ma odbyć się zgodnie z planem, czyli 18 kwietnia. Według nieoficjalnych jeszcze informacji, zorganizowana ma zostać w kasynie na terenie rezerwatu Indian w Kalifornii.

Zobacz również: UFC 249 odbędzie się w kasynie na terenie rezerwatu Indian w Kalifornii

Szef UFC i organizacja są jednak krytykowani za to, że na siłę, mimo pandemii koronawirusą chcą przygotowywać kolejne gale. Stowarzyszenie Lekarzy Ringowych wydało oświadczenie, w którym apeluje o to, aby nie organizować kolejnych gal sportów walki.

Zobacz również: Stowarzyszenie Lekarzy Ringowych przeciwne kolejnym galom sportów walki

Dana White, w rozmowie dla ESPN, uspokaja jednak, że najbliższe wydarzenie będzie dla wszystkich bezpieczne.

Każdy kto pojawi się na tej gali i będzie częścią tego wydarzenia będzie bezpieczniejszy niż osoby siedzące w domu. Każdy będzie miał dostęp do najlepszej opieki medycznej i najlepszych lekarzy.

White dodał też, że dziś większe ryzyko może wiązać się z wyjściem do sklepu.

Bezpieczniej będzie być ze mną na tej gali niż siedzieć w domu lub iść do sklepu spożywczego. Obiecuję wam to. Wszystkie osoby, którym pozwala się chodzi do sklepu będą bezpieczniejsze na mojej gali niż w sklepie.

4 KOMENTARZE

 1. Bezpieczniej będzie być ze mną na tej gali niż siedzieć w domu lub iść do sklepu spożywczego.

  Sklep – tak, dom – nie.

  Ale rozumiem jego tok rozumowania, takie wydarzenia nas czekaja i nie mam z tym problemu.

  Ciekawe na ktoryn miejscu w rankingu "zdesperowanych frajerów" postawi się za moment Lewandowski. Bo to, ze zaraz dupa zacznie jeszcze mocniej szczypać i zaczna cos organizować, to wiecej niz pewne. Zaraz nawet pilkarze wrócą do gry przy pustych stadionach, co mi pasuje jak najbardziej.

 2. Czyli wszyscy zawodnicy będą w skafandrach i maskach Reebok'a, a pod bandażami będą jeszcze rękawiczki gumowe? :korwinwhat: A jeszcze tak sobie o jednej rzeczy pomyślałem. Co jeśli Różyczek Namajunas dostanie jakieś traumy i odbije się to na psychice w związku z panującą zarazą?:zakręcony:

 3. Ciekawe na ktoryn miejscu w rankingu "zdesperowanych frajerów" postawi się za moment Lewandowski. Bo to, ze zaraz dupa zacznie jeszcze mocniej szczypać i zaczna cos organizować, to wiecej niz pewne. Zaraz nawet pilkarze wrócą do gry przy pustych stadionach, co mi pasuje jak najbardziej.

  Lewy i Kawul zrobia gale na Pustyni Błedowskiej żeby nie być tymi gorszymi.

 4. Lewy i Kawul zrobia gale na Pustyni Błedowskiej żeby nie być tymi gorszymi.

  Walki w piasku, gala z nazwą nawiązująca do gladiatorów, w tle grające Darude Sandstorm z głośników JBL. Widzę to oczami wyobraźni :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.