Dana White wyjaśnia, dlaczego zwolnił Theodorou oraz Willisa z UFC

Dana White, szef organizacji UFC, zapowiedział niedawno, że chce zatrudnić pracownicę sklepu Best Buy, która powstrzymała złodzieja, a następnie została zwolniona.

Sytuacja miała miejsce w mieście Waimulu na Hawajach pod koniec grudnia ubiegłego roku. Teraz jednak sprawa ponownie zyskała na rozgłosie za sprawą szefa największej organizacji MMA na świecie, który opublikował w mediach społecznościowych nagranie z tego zajścia.

Zobacz również: Powstrzymała złodzieja, została zwolniona. Dana White chce, aby dla niego pracowała! (WIDEO)

Teraz w rozmowie dla TMZ Sports, szef UFC powiedział nieco więcej o tym zdarzeniu.

Chcę, żeby taka osoba pracowała dla mnie. Best Buy jesteście szaleni. Ukradnę ją wam. Koleś chciał coś ukraść, a ona ruszyła i go powstrzymała. Rozmawialiśmy z nią telefonicznie. Ona ma niesamowitą osobowość. Takie osoby lubię. Spędzi teraz weekend życia w Las Vegas na walce Conora z „Kowbojem”. Nie mogę się doczekać chwili kiedy poznam ją osobiście. To będzie dla niej świetny weekend.

Dana został zapytany również o to, czy faktycznie chce zatrudnić w UFC tę osobę.

Jestem śmiertelnie poważny. Ta dziewczyna poświęca się dla firmy w taki sposób. Dlaczego więc nie chcieć mieć jej w swoich szeregach? Dlaczego nie chcieć pracować z osobą, która działa z takim oddaniem i jest taką twardzielką. To jest typ osoby, które chcę widzieć koło siebie. Spotkam się z nią i zobaczymy co z tego wyniknie.

25 KOMENTARZE

 1. Ale dla równowagi wywali jakiegoś 50 kilogramowego zawodnika i kogoś z obsługi za to, że nie ukłonił się przed banerem korporacji Reebock.

 2. Dlaczego nie chcieć pracować z osobą, która działa z takim oddaniem i jest taką twardzielką. To jest typ osoby, które chcę widzieć koło siebie

  Za rok

  Dana White – " Nigdy nie byłem jej przyjacielem, złamała zasady panujące w firmie i nie była wystarczająco lojalna" "Nie możemy tolerować takiego zachowania, lepiej dla nie by wróciła do Bay Best"

 3. też się kiedyś zabujałem wdupie z telewizora, to była Sabrina, pisałem błagalem ale nic nie wyszlo

  Dobry klip, chociaż sprzed 33 lat 😆

 4. Ale dla równowagi wywali jakiegoś 50 kilogramowego zawodnika i kogoś z obsługi za to, że nie ukłonił się przed banerem korporacji Reebock.

  Panie, ona waży +- 100 kg. Wyrzuciłbym z organizacji z dwóch randomowych zawodników muszej i dopiero będzie równowaga zachowana 😆

 5. Panie, ona waży +- 100 kg. Wyrzuciłbym z organizacji z dwóch randomowych zawodników muszej i dopiero będzie równowaga zachowana 😆

  Tak właśnie liczyłem ktoś z kategorii Myszy + jakiś 70-80 kg z obsługi. Kilogramy w UFC muszą się zgadzać

 6. Widzę potencjał. Mogą ją postawić pod oktagonem i jak taki Khabib znowu wyskoczy kogoś bić, to go będzie jebać z bara.

 7. też się kiedyś zabujałem wdupie z telewizora, to była Sabrina, pisałem błagalem ale nic nie wyszlo

  Dobry klip, chociaż sprzed 33 lat 😆

   To ile Ty masz lat Panie okurwa ? 43-50 ?

 8. Silna, samodzielna, ciemnoskóra kobieta walcząca. Agencja PR UFC działa by przypodobać się dzisiejszej "lewicy"

 9. Silna, samodzielna, ciemnoskóra kobieta walcząca. Agencja PR UFC działa by przypodobać się dzisiejszej "lewicy"

  Żeby bardziej przypodobać się  "lewicy" mogliby do pary zatrudnić  ̶P̶o̶l̶a̶c̶z̶k̶a̶ Polaka, który wrzuca fotki swojego dziecka z odchodami psa na twarzy i nie szanuje swojego kraju.

 10. Ja Wam powiem o co chodzi. Ta kobieta ma być zatrudniona jako samodzielny oddział to tłumienia rozruchów klanu Khabiba po następnej walce.

 11. Żeby bardziej przypodobać się  "lewicy" mogliby do pary zatrudnić  ̶P̶o̶l̶a̶c̶z̶k̶a̶ Polaka, który wrzuca fotki swojego dziecka z odchodami psa na twarzy i nie szanuje swojego kraju.

  A umiesz wyrazić szacunek do swojego  Kraju w sposób pozytywny?

 12. Danka- zanim ją zatrudnisz to zapytaj co robi z klamczuszkami takimi jak Ty. Żebyś za mocno przejebane nie miał.

 13. A umiesz wyrazić szacunek do swojego  Kraju w sposób pozytywny?

  Tak:goldi:

  To co wyżej napisałem, to nawiązanie do bestialskich wpisów kilku userów.

 14. To ile Ty masz lat Panie okurwa ? 43-50 ?

  żadnych detali Mordo! jak każdy rasowy trol internetowy priorytetem jesdla mnie anonimowość, nie gniewaj sie! pozdro

 15. też się kiedyś zabujałem wdupie z telewizora, to była Sabrina, pisałem błagalem ale nic nie wyszlo

  Nie dziw się, że Ci nie odpisała. Musiała by odpisać połowie nastoletniej meskiej populacji w tym czasie. Pozostała część należała do Samanthy Fox. Też miała ładny głos…

 16. Nie dziw się, że Ci nie odpisała. Musiała by odpisać połowie nastoletniej meskiej populacji w tym czasie. Pozostała część należała do Samanthy Fox. Też miała ładny głos…

  Jednak Sabrina się lepiej zakonserwowała. Człowiek nie wygoniłby z łóżka.

  :muttley:

  Samantha aktualnie

  :razz:onymindfuck::brianvomit:

 17. Jednak Sabrina się lepiej zakonserwowała. Człowiek nie wygoniłby z łóżka.

  :muttley:

  Samantha aktualnie

  :razz:onymindfuck::brianvomit:

  Teraz zobaczyłem jej insta i nie przypuszczałem, że ona tak teraz wygląda 😮 o::o o::o o:

 18. Nie dziw się, że Ci nie odpisała. Musiała by odpisać połowie nastoletniej meskiej populacji w tym czasie. Pozostała część należała do Samanthy Fox. Też miała ładny głos…

  głos przeuroczy!! i te wielkie oczy

  Człowieku! list napisałem, mapka była jak dopiwnicy do mnie trafić  wszysko, Mama zaocznie zaakceptowała nasz zwionzek.. jak ona mogła się nie skusić do dziś nie pojmuje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.