roy jones jr anderson silva

O pojedynku Roy Jones Jr. z Andersonem Silvą mówiło się już w roku 2009. Ostatecznie nigdy nie doszło do takiego bokserskiego starcia. Wówczas jednym z głównych przeciwników pojedynku był Dana White, szef UFC. Po ponad 10 latach White nie zmienił zdania w tej sprawie.

Roy Jones Jr. właśnie powrócił do ringu, gdzie jego rywalem był Mike Tyson. Pojedynek był starciem pokazowym i zakończył się remisem.

Anderson Silva po ostatniej przegranej walce zakończył swoją współpracę z UFC, nie zamknął sobie jednak ostatecznie drogi do tego, aby w przyszłości zawalczyć ponownie.

Podczas niedawnej konferencji prasowej szef UFC, Dana White, został zapytany o to, czy byłby teraz zainteresowany zestawieniem dwóch wyżej wspomnianych zawodników.

Dziś młodzi, którzy walczyli podczas ostatniej gali są przyszłością i to oni mnie interesują. Mógłbym tu siedzieć i całą noc oglądać jak walczą te dzieciaki. Jest wiele innych osób, które mogą zestawić taką walkę. Wiele osób robi wydarzenia ze starymi sportowcami. Ja się tym nie zajmuję.

Dana White dodał też, że Silva i Jones najlepsze dni mają już za sobą i nic tego nie zmieni. Brazylijczyk ma dziś 45 lat, a Amerykanin 51. Obaj mają też za sobą długie i bogate kariery w świecie sportów walki. Silva jest byłym mistrzem UFC, a Jones byłym czempionem kilku kategorii wagowych w boksie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.