miesha-tate-vs-ronda-rousey

Miesha Tate, która pokonała Holly Holm na UFC 196 wypowiedziała się podczas konferencji w Nowym Yorku na temat jej przyszłości. Zawodniczka po pokonaniu Nunes chce zmierzyć się po raz trzeci z jej największą rywalka, Ronda Rousey. Miesha chciałaby aby walka odbyła się na UFC 205, która odbędzie się w Madison Square Garden.

Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Mówiłam wszystkim, że pokonam Holly i to zrobiłam. Pokonam również Amandę po czym chciałabym zmierzyć się z Rondą w MSG. To będzie coś pięknego.

­

Popularna ‚Cupcake’ szanuje inne zawodniczki z tej kategorii, w tym Cat Zingano oraz Julianę Penę, których pojedynek również odbędzie się na UFC 200, lecz nie ma zamiaru udawać, że chce walczyć z jedną z nich. Jedyna walka, której aktualna mistrzyni chce to trzeci pojedynek z Rousey.

Uważam, że obie są świetnymi zawodniczkami, ciekawi mnie kto wygra, jednak będę oczekiwać powrotu Rondy aby to z nią stoczyć mistrzowski bój.

Miesha Tate zmierzy się na UFC 200 z Brazylijką, Amandą Nunes.

9 KOMENTARZE

 1. No to Holly swoja decyzją o walce z Tate strasznie zajebała i sportowo i finansowo :facepalm: Jak Honda wróci i pokona Mieshe, to dobry wujek Dana może ją długo trzymać pod ochronnym parasolem, przed drugim wpierdolem od Holm…

 2. Nie skreślałbym Tate. Głównie z racji stanu psychicznego Rondy i długiej przerwy od walk, ale liczę, że Tate zaskoczy.

  A Holly niech walczy z wygraną Zingano vs Pena.

 3. Miesha wybroni jedną, dwie próby balachy i Ronda pęknie psychnicznie, że jej najwieksza broń przestała działać

  #andstill

 4. Wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji wróci Ronda, ale wcale nie skreślałbym Mieshy.

  Jeśli chodzi o mnie to chętniej zobaczyłbym rewanż Tate vs Holm, ale na to też przyjdzie pora.

 5. Ta, będzie walczyć z Rondą, przegra, potem Ronda przegra z Holm, potem Holm przegra z Tate i takie jebane "kamień, papier, nożyczki" będą do momentu, kiedy Cyborg nie utnie kutasa i nie zrobi porządku z tym pierdolnikiem.

 6. Ta, będzie walczyć z Rondą, przegra, potem Ronda przegra z Holm, potem Holm przegra z Tate i takie jebane "kamień, papier, nożyczki" będą do momentu, kiedy Cyborg nie utnie kutasa i nie zrobi porządku z tym pierdolnikiem.

  Styles make fights, ta waga jest idealnym potwierdzeniem tych słów. 🙂

 7. Nie wiem dlaczego każdy już skreśla Nunes. Wg mnie ta babka ma papiery na pokonanie Tate.

  Wtedy dopiero by się namieszało w bantamweight kobiet

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.