Dyskwalifikacją zakończyła się walka Michała Wlazło z Martinem Chudejem na FEN 17: Baltic Storm, co już w pierwszej rundzie dało zwycięstwo Polakowi.

Chudej od razu w pierwszych sekundach rzucił się do ataku i zasypywał ciosami Wlazło, co wyglądało dość niebezpiecznie i bardzo chaotycznie. Chaos ten został przerwany przez sędziego Michalaka, który upomniał Chudeja. Na półtorej minuty przed końcem rundy Chudej zaczął już ciężko oddychać po atakach, które kierował w stronę Polaka, a walka przeniosła się już do klinczu pod siatką.

Na koniec rundy, na około minutę przed końcem miała miejsce dziwna sytuacja. Chudej został trafiony przez wlazło w udo i upadł. Za udawanie został ukarany minusowym punktem, a następnie … zdyskwalifikowany, bo w ogóle nie reagował na polecenia sędziego Michalaka. Dziwna walka zakończyła się wygraną Michała Wlazło.

Wlazło do swojego konta dopisał drugie zwycięstwo dla organizacji FEN i wrócił na drogę wygranych. Ostatnia walka zakończyła się na niekorzyść Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów na gali RXF 25.

22 KOMENTARZE

 1. Czech po prostu nie zrozumiał co do niego po angielsku pierdoli ringowy. Trzeba było nawinąć po polsku, że ma dupe podnieść :mamed:.

 2. Warto dodać, że po tym spektakularnym zwycięstwie prezes obiecał walkę o pas, niezależnie od tego czy Mysiala tego chce czy nie. Prezes się nie pierdoli w tańcu.

 3. Warto dodać, że po tym spektakularnym zwycięstwie prezes obiecał walkę o pas, niezależnie od tego czy Mysiala tego chce czy nie. Prezes się nie pierdoli w tańcu.

  Pomyliły Ci się Michały 😆

  Albo tematy 😉

 4. Pomyliły Ci się Michały 😆

  Albo tematy 😉

  Dzięki za sprowadzenie na właściwą drogę, fakt to była mowa o Oleksiejczuku.

 5. To było zwycięstwo przez TKO – kolano w udo! :DC:

  TKO – Trafienie Kolanem Obsrajzbroja 😉

  Nawiasem mówiąc, nomen omen. Kto oglądał "C.K.Dezerterzy", ten wie, że Chudej to pepik-symulant. Pewnie Michalakowi nawijał "Ich weiss nicht" :mamed:

 6. Nie widziałem tej walki ale w jakiej ona była formule? Upomnienie chudeja za atakowanie wlazło? Dyskwalifikacja za przyjęcie trafienia w udo?

 7. Nie widziałem tej walki ale w jakiej ona była formule? Upomnienie chudeja za atakowanie wlazło? Dyskwalifikacja za przyjęcie trafienia w udo?

  Walka była w formule mma , Chudej zrobił kilka mocniejszych zrywów ,chłop zapewne trochę się spompował waga : 120 kg  i myślał że jebnie symulkę że niby dostał w krocze i trochę odpocznie ale sędzia widział że nie było tam nieczystego kopnięcia(wspomniał nawet że widział replay akcji)  i  na początku dał mu – 1 punkt za udawanie i powtarzał mu kilka razy żeby wstał bo wszystko było zgodnie z przepisami ale ten ostro się nie podnosił i został zdyskwalifikowany .

  Dość dobrze było widać na powtórkach że po tym kolanie aż mięsień uda mu falował tak że nie było tam uderzenia w klejnoty na bank, tak że gość przegrał w dość żenującym stylu.

 8. Nie widziałem tej walki ale w jakiej ona była formule? Upomnienie chudeja za atakowanie wlazło? Dyskwalifikacja za przyjęcie trafienia w udo?

  Chudej symulował trafienie w krocze. Michalak uznał że wszystko widział i kazał Czechowi się podnieść. Najpierw było więc odjęcie punktu, ale Chudej dalej szedł w zaparte więc został zdyskwalifikowany.

 9. Wlazlo pasuje do MMA jak Bandel do UFC…

  Coś w tym jest. Niby duży, silny, mega zaplecze stójkowe, ale jednak…

 10. FEN powinien wstydzić się, że zestawił tą walkę, Polsat tego, że ją pokazał. Ja wstydzę się, że przynajmniej  teoretycznie, była to walka MMA.

 11. Na Hallmanna nie zdążyłem i miałem nieprzyjemność włączyć tv na tę walkę. Było klawo, nie mam pojęcia skąd prezes wynalazł tego Chudeja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.