Łukasz ‚Juras’ Jurkowski (MMA 17-11), który swoją ostatnią walkę stoczył na KSW 48 w Lublinie wygrywając w pierwszej rundzie przez kontuzję Stjepana Bekavaca (MMA 19-10), napisał dziś na instagramie, że ‚wraca do roboty’. Trenujący na co dzień w WCA Fight Team zawodnik zaprzeczył, że zawalczy na gali KSW 50 w Londynie. Jako datę swojej kolejnej walki podał natomiast koniec roku, co pokrywałoby się z galą KSW 52, która 7 grudnia ma odbyć się w Arenie Gliwice.

Chętnym na ewentualne starcie z Jurasem okazał się być Michał Fijałka (MMA 16-7-1). Popularny Sztanga swoją ostatnią walkę stoczył na KSW 40, które 22 października 2017 roku odbyło się w Dublinie. 35-latek przegrał wtedy z Chrisem Fieldsem (MMA 12-8-1) jednogłośną decyzją sędziów.

Jak sam zawodnik napisał, po ostatniej walce przeszedł na sportową emeryturę, jednak na starcie z Jurasem byłby w stanie wrócić do klatki.

51 KOMENTARZE

 1. Nie hejtuję, życzę im super starcia, ale Sztanga kojarzy mi się z tą przepiękną akcją.

  Orendż :arielcry:

 2. Orendż :arielcry:

  O kudła, rzeczywiście Orange sport to była stacja, transmisje z ufc pełnych kart, do tego dużo powtórek, galę Pride FC, w świecie UFC itp.

 3. O kudła, rzeczywiście Orange sport to była stacja, transmisje z ufc pełnych kart, do tego dużo powtórek, galę Pride FC, w świecie UFC itp.

  Są mi krewni koszulkę Manto. Dobrze, że zdechli:jimcarrey:

 4. Ale jak to tak? Przecież nie ma historii pomiędzy nimi, Juras nie stoczył nigdy z Fijałką morderczego, krwawego i ekscykurwatującego starcia, okupionego poważną kontuzją naszego warszawiaka.

 5. Teraz kolej na jurasowe obietnice, teraz ma być kozak aż spadniemy z krzesła, tak więc czekam na szoł

 6. Teraz kolej na jurasowe obietnice, teraz ma być kozak aż spadniemy z krzesła, tak więc czekam na szoł

  Chyba ze śmiechu, co najwyżej spadniemy. :muttley:

 7. Za to błaznowanie po ostatniej walce i wskakiwanie jak małpa na klatkę, po kontuzji rywala, chciał bym zobaczyć jak karma wraca i dostaje po piź….e od Fijałki.

 8. Jako datę swojej kolejnej walki podał natomiast koniec roku, co pokrywałoby się z galą KSW 52, która 7 grudnia ma odbyć się w Arenie Gliwice.

  Pan Łukasz Parobiec nie ma jeszcze zakontraktowanej walki  na grudzień. :jimcarrey:

 9. Panie Sztanga

  Dywizja FF to taka Liga Sprawiedliwości: tutaj każdy posiada specjalny zestaw umiejętności, którym wyróżnia się na tle innych: taki Popunio na przykład, robi wspaniałą i dojrzałą myzykę z głębokim przesłaniem. Szakop parzy genialną herbatę i szerzy ogólnopojęte dobro i co najważniejsze: wcale nie robi tego żeby chwalić się w mediach społecznościowych i być w centrum uwagi tylko dlatego, że ma taką wewnętrzną potrzebę. Jest też wspaniały aktor z gumowym uchem i influencer z miliardem followersów.

  A tu nagle wpada profesjonalny zawodnik MMA i z miejsca chce walki z jednym z naszych Avengersów?

  O nie nie, tak to nie ze mną.

  :yellowcard2:

 10. Znowu Juras będzie pokazywał oldschoolowa bitke? Już z Martinem miał pokazać, czym wywołał zazenowanie u Zawady i wszystkich oglądających :razz:ociesznymirek:

 11. Ooo Sztanga bardzo pasuje do KSW. To absolutnie najgrubszy sterydziaż bez polotu i techniki na świecie. Nie wiem czy jest ktoś chujowszy w tym sporcie.

  Chwilę poszukałem w pamięci i nie ma.

 12. Z kimkolwiek Łukasz wygra, będzie miał przyzwoity win streak… i szanse na TSa. Później, w rundach mistrzowskich, wiadomo, wszystko może się zdarzyć.:no dawaj:

  Czego sobie, Jemu i Wam życzę :conorsalute:

  :enterthehorwitch:

 13. Ale jak to tak? Przecież nie ma historii pomiędzy nimi, Juras nie stoczył nigdy z Fijałką morderczego, krwawego i ekscykurwatującego starcia, okupionego poważną kontuzją naszego warszawiaka.

  A z kimś w ogóle stoczył taki pojedynek :juanlaugh:

 14. Przyznać się który z Cohonesów taki śmieszek, że Łukasza na IG zaczepia. :jjsmile: Swoją drogą Juras z klasą jak zawsze. Awatar krs, strasznie słabe to jest co sobą gościu reprezentuje. Jak zaczynałem w MMA to pierwszy mistrz krs brzmiało dumnie, teraz to jest dla mnie jakaś padaka, niczym nie róźni się od innych freaków, trenuje raz na rok, formy żadnej, na jego walke czekam tam samo jak na kolejny mecz polskich klubów w europejskich pucharach.

  Jedna walka która by mnie przekonała, może, do kupienia ppv krs to juras kontra Erko albo Kołecki.

 15. On tej walki nie weźmie, bo by wyszło szydło z worka. Jestem przekonany, że to będzie jakiś emeryt z kanapy. I to tylko taki "zatwierdzony" przez Mostka.

  Fijałka to byłoby sportowe wyzwanie i duża szansa ostrej bitki… a nie o to przecież chodzi XD

  Ja to bym goata Parobca widział jak wchodzi z ciosami w Szytwnego. To by było piękne.

 16. Ja to bym Jurasa widział w walce z Różalem, coś tam podobno z Różalem się dzieje, jeśli miałby wrócić taka walka żarłaby strasznie.

 17. On tej walki nie weźmie, bo by wyszło szydło z worka. Jestem przekonany, że to będzie jakiś emeryt z kanapy. I to tylko taki "zatwierdzony" przez Mostka.

  Fijałka to byłoby sportowe wyzwanie i duża szansa ostrej bitki… a nie o to przecież chodzi XD

  Ja to bym goata Parobca widział jak wchodzi z ciosami w Szytwnego. To by było piękne.

  No trochę nie mogę się doczekać tego, ogłosi walkę z jakimś spadem z geriattora, meh bedzie jego wielka walka, jego wielkie zakończenie kariery, kalwi i lewi wyjda do oktagonu, wrecza mu honorowy intergalaktyczny pas krs. :mjsmile: fajnie bo przynajmniej to jego ostatnia walka, teraz niech ogarną kogoś innego do komentowania gal niz ten paraolimpijski duet juras-janisz…. a no i w ogóle się niech ogarną bo i tak im nie płace. :jjsmile:

 18. Przyznać się który z Cohonesów taki śmieszek, że Łukasza na IG zaczepia. :jjsmile: Swoją drogą Juras z klasą jak zawsze. Awatar krs, strasznie słabe to jest co sobą gościu reprezentuje. Jak zaczynałem w MMA to pierwszy mistrz krs brzmiało dumnie, teraz to jest dla mnie jakaś padaka, niczym nie róźni się od innych freaków, trenuje raz na rok, formy żadnej, na jego walke czekam tam samo jak na kolejny mecz polskich klubów w europejskich pucharach.

  Jedna walka która by mnie przekonała, może, do kupienia ppv krs to juras kontra Erko albo Kołecki.

  (Si)Juras vs Parobiec , to jedyne zestawienie ktore nabije obydwóm portfele a nam da wiele radosci . Mowilem to juz nie raz

 19. On tej walki nie weźmie, bo by wyszło szydło z worka. Jestem przekonany, że to będzie jakiś emeryt z kanapy. I to tylko taki "zatwierdzony" przez Mostka.

  Fijałka to byłoby sportowe wyzwanie i duża szansa ostrej bitki… a nie o to przecież chodzi XD

  Juz nie przesadzajmy, walkę z Zawada wziął, który jest obecnie znacznie większym wyzwaniem niż Fijalka.

  Teraz pewnie rewanż z Bekavacem, albo z kimś innym z kim Juras przegrał w przeszłości(co było oczywiście dziełem przypadku i niefortunnych zdarzeń, bo Polak by wygrał 9 na 10 pojedynków)

 20. (Si)Juras vs Parobiec , to jedyne zestawienie ktore nabije obydwóm portfele a nam da wiele radosci . Mowilem to juz nie raz

  Ale Parobca to on jeszcze ubije, nie jarają mnie walki w których Juras znęca się nad jakimiś bardziej upośledzonymi typami ( z całym szacinkiem do Goata) . TRYLOGIA ze Bekowiczem w ogóle tez mnie nie jara, pierwszej na szczęście nie widziałem, druga to była żenada po całości, z Jurasem wooooooooo. Gościu mi wisi 2,5k za ten wałek z kontuzją.  :no dawaj:

 21. Przyznać się który z Cohonesów taki śmieszek, że Łukasza na IG zaczepia. :jjsmile: Swoją drogą Juras z klasą jak zawsze. Awatar krs, strasznie słabe to jest co sobą gościu reprezentuje. Jak zaczynałem w MMA to pierwszy mistrz krs brzmiało dumnie, teraz to jest dla mnie jakaś padaka, niczym nie róźni się od innych freaków, trenuje raz na rok, formy żadnej, na jego walke czekam tam samo jak na kolejny mecz polskich klubów w europejskich pucharach.

  Jedna walka która by mnie przekonała, może, do kupienia ppv krs to juras kontra Erko albo Kołecki.

  Za to w wywiadach „chuj kładzie na hejterów”, „nie przejmuje się” i „jest ponad tym”. Zapewne codziennie przeczesuje internet w poszukiwaniu komentarzy na swój temat. W zależności od treści albo się masturbuje, albo uruchamia te błyskotliwe riposty.

  W ogóle w tak sztywnym, prawilnym świecie Mostowiaka można po matce komuś jechać?

 22. Za to w wywiadach „chuj kładzie na hejterów”, „nie przejmuje się” i „jest ponad tym”. Zapewne codziennie przeczesuje internet w poszukiwaniu komentarzy na swój temat. W zależności od treści albo się masturbuje, albo uruchamia te błyskotliwe riposty.

  Tak jak wspomniałem, na początku mojej przygody z MMA, Łukasza darzyłem szacunkiem, nie było social mediów, nie było tego całego gówna, on pierwszy misrz krs, pionier w Polsce ok, ale jak mam szanowac typa który wytatuowany od głowy po stopy w syrenki, kotwiczki, herby najróżniejsze, na insta woła swoich ziomali, że szkoda że ich  nie ma bo by odjebali jakies pato, na pierwszy lepszy komentarz wyjeżdża z tekstem o starej, no kapota totalna, po tej walce z Bekowiczem nie  tylko straciłem do niego resztki szacunku, ale poczułem potrzebę napiętnowania tego pautsa, bo jest tylko patusem i gdyby nie Krs nigdy byśmy o nim nie usłyszeli. Taki typ powinien być zdelegalizowany, a potej pseudo aferce na tle małego siusiaka to ja bym się wstydził mu kontrakt dawać, chociaż może przy Fordzie, kapoku i Junie to faktycznie pikuś. :mjsmile:

 23. Sztanga pokaże małolatom co to mma, spompuje się i przeleży pojedynek bijąc co jakiś czas ciosy z charakteru, bo kondycja przeszła na emeryturę jeszcze przed nim.

  A odpowiedź Jurasa na zaczepki, no cóż, czego się spodziewać. Ostatnio widziałem chyba na insta jego zdjęcia z nową dupką i od razu widać, że wpierdala się w kolejne szambo i nie umie myśleć i wyciągać wniosków 😀

 24. W ogóle w tak sztywnym, prawilnym świecie Mostowiaka można po matce komuś jechać?

  Wobec życiowych nieudaczników, hejterow, jego sztywniutkie zasady nie obowiązują

 25. Jedyna walka ktora wchodzi w gre to Juras kontra Parobiec. Kibice tego chca i to musi sie wydarzyc.

 26. Przyznać się który z Cohonesów taki śmieszek, że Łukasza na IG zaczepia. :jjsmile: Swoją drogą Juras z klasą jak zawsze. Awatar krs, strasznie słabe to jest co sobą gościu reprezentuje. Jak zaczynałem w MMA to pierwszy mistrz krs brzmiało dumnie, teraz to jest dla mnie jakaś padaka, niczym nie róźni się od innych freaków, trenuje raz na rok, formy żadnej, na jego walke czekam tam samo jak na kolejny mecz polskich klubów w europejskich pucharach.

  Jedna walka która by mnie przekonała, może, do kupienia ppv krs to juras kontra Erko albo Kołecki.

  :razz:ociesznymirek::mjsmile:

 27. Jak jestem za Jurasem i nigdy po Nim nie "jechałem" na wzór 3/4 użytkowników tego forum tak życzę mu zupełnie innego rywala. Sztanga jest tak nijaki, że nie warto brać takiej walki. Oby włodarze KSW mieli swój pomysł na Jurasa.

 28. Nie hejtuję, życzę im super starcia, ale Sztanga kojarzy mi się z tą przepiękną akcją.

  Złapał go za girę jak jakiegoś lapsa i to w swojej drugiej walce 😀 Co do Jurasa to ja nie wiem czemu próbują z niego zrobić poważnego fightera. Gość był przeciętny zanim został komentatorem, a jak wrócił z emerytury to jest po prostu słaby. Co najwyżej mógłby walczyć z Akopem.

 29. Ale jak to tak? Przecież nie ma historii pomiędzy nimi, Juras nie stoczył nigdy z Fijałką morderczego, krwawego i ekscykurwatującego starcia, okupionego poważną kontuzją naszego warszawiaka.

  Obaj jezdza na motorach. Moze jeden lubi Honde, a drugi Kawasaki… K&L juz cos wymysla.

  'Jest to starcie na ktore czekal kazdy fan motoryzacji, a zwlaszcza wlasciciele jednosladow' :bomb:

 30. KSW 52 w Gliwicach, a KSW 51 gdzie i kiedy?

  Normalnie poradziłbym ci żeby wejść na stronę KRS1 i tam sprawdzić. Ale jak wiadomo strona KRS1 tak jak sama organizacja – słaba. Normalnie powinno być tak wszystko rozpisane. Nawet nie ma zawodników jacy są w KRS1. Największa organizacja w tej części kosmosu na stronie nie ma nic.

 31. Sztanga chwilę niby był na emeryturze, więc mamy starcie dwóch emerytów

  Sztanga bardzo pasuje do KSW. To absolutnie najgrubszy sterydziaż bez polotu i techniki na świecie.

  Był moment, że współpracował z Borysiukiem, to w krótkim czasie zgubił kilkanaście kg sadła i wyglądał super.

  sterydziaż

  Po pierwsze – jak już, to sterydziarz. Odmiana rzeczowników się kłania. Po drugie, czym sobie zasłużył akurat on na takie inwektywy, skoro wiadomo, że biorą wszyscy? Osobista niechęć zapewne?

  Nie wiem czy jest ktoś chujowszy w tym sporcie. Chwilę poszukałem w pamięci i nie ma.

  Nie ma słowa "chujowszy", jest "bardziej chujowy". Stopniowanie przymiotników się kłania. I była i jest cała masa dużo bardziej chujowych zawodników, zatem albo masz naprawdę fatalną pamięć, albo

  znowu ta osobista niechęć do zawodnika – z czego ona wynika? Wyrwał Ci dziewczynę, zjadł kotleta na wycieczce szkolnej, nasikał do ogródka, czy o co chodzi?

 32. Jestem na tak. Obaj najlepsze lata maja juz za soba ale sa pewnymi symbolami poczatkow MMA w Polsce i czolowymi zawodnikami gdy KSW rozpoczynalo dzialalnosc. Taka walka to symboliczny koniec pewnej ery zawodniczej MMA. W Polsce. Juras teraz z Antkiem pozniej ze Sztanga

 33. Komu dziś Juras ciśnie na insta story? Że niby miał być dziś na sparingach z nim i Akopem, a zabrakło mu odwagi?

 34. Komu dziś Juras ciśnie na insta story? Że niby miał być dziś na sparingach z nim i Akopem, a zabrakło mu odwagi?

  Nie wiem, internetowe pato dramy :mjsmile: Celebryta wybija się na Jurasie :mjsmile: Kołecki na Akopie :beczka: Chłopaki nie mają łatwo.

 35. Komu dziś Juras ciśnie na insta story? Że niby miał być dziś na sparingach z nim i Akopem, a zabrakło mu odwagi?

  Zmyślonemu hejterowi, żeby jego i Kapoka było na wierzchu, a fani będą dawać propsy w socialach. Proste.

 36. Zmyślonemu hejterowi, żeby jego i Kapoka było na wierzchu, a fani będą dawać propsy w socialach. Proste.

  W sumie … Przecież wszedłby jakiś random z ulicy i mistrzów krsu wyjaśnił. :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.