khabib nurmagomedov i georges st pierre

Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba Nurmagomedova, jest w ostatnim czasie wyjątkowo milczący w kontekście mistrza, który zdecydował się odejść na emeryturę. Od czas do czasu jednak na łamach mediów społecznościowych dokonuje krótkich wpisów, z których można domyślać się różnych rozwiązań w zakresie kontynuacji kariery przez Khabiba.

Khabib Nurmagomedov po swojej ostatniej walce w UFC ogłosił zakończenie sportowej kariery i do dziś ostatecznie nie zdecydował, czy była to decyzja definitywna, czy może jednak zawalczy jeszcze w klatce. Szef UFC jest jednak przekonany, że Dagestańczyk wróci do oktagonu za jakiś czas. Również wspomniany menadżer mistrza sugerował jakiś czas temu, że zawodnik może ponownie zawalczyć.

Niedawno Abdelaziz zaprzeczył też w mediach społecznościowych doniesieniom jakoby Khabib nie chciał jednak wracać do klatki, a potem potwierdził, że mistrz za jakiś czas spotka się z szefem UFC.

Teraz natomiast Abdelaziz dodał kolejny krótki i tajemniczy wpis na Twitterze, w którym pojawił się skrót od nazwiska Georgesa St. Pierre’a.

Georges St. Pierre, były mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, już od dłuższego czasu przebywa na sportowej emeryturze. O jego walce z Khabibem Nurmagomedovem mówił się jednak od dawna. Obaj zawodnicy niegdyś byli otwarci na wspólne starcie, ale ostatecznie nigdy nie udało się w tej sprawie porozumieć z UFC. Sam Khabib zapowiedział jednak jakiś czas temu, że chciałby, aby jego ostatnią, trzydziestą walką w karierze był pojedynek z Kanadyjczykiem.

 

13 KOMENTARZE

  1. Wkurzają mnie te zabawy z powrotami z pseudo emerytury. Ale tak się dzieje w MMA, gdy walczysz dwa razy do roku. Nie może być ciszy w mediach, więc każdy ogłasza emeryturę, żeby po pięciu tygodniach z niej wrócić. Ile można tolerować takie dziadostwo? :facepalm:

  2. Sprawdziłem ilosć gwiazdek, ale do jebać pis nie pasuje

    Też tak myślałem, ale to chyba tylko jakaś standardowa formułka o oszpecaniu twarzy niewiernych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.