media prasa rtv internet mma

Pierwszy miesiąc roku 2020 był zdecydowanie gorszy pod względem liczby medialnych publikacji na temat MMA od stycznia roku ubiegłego. Niecałe 2700 materiałów z prasy, internetu, radia i telewizji dało blisko 1900 informacji mniej niż 12 miesięcy temu.

Największe zainteresowanie mediów (nieco ponad 800 publikacji) wzbudziła organizacja UFC. W styczniu pod banderą amerykańskiej marki nie walczył żaden Polak, ale występ Irlandczyka, Conora McGregora, przyciągnął dużą uwagę mediów (blisko 500 publikacji).

KSW w tym miesiącu osiągnęło wynik ponad 500 materiałów. Organizacja ogłosiła kilka walk nadchodzącej gali w Łodzi oraz zapowiedziała swój program telewizyjny „Tylko jeden”.

W styczniu media opublikowały także nieco ponad 400 materiałów o Fight Exclusive Night, która zorganizowała galę w Szczecinie i rozpoczęła przygotowania do kolejnego wydarzenia swojej marki.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

2 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.