media prasa rtv internet mma

Mimo wielu ciekawych wydarzeń listopad przyniósł nieco mniej medialnych informacji o MMA niż październik i nie przebił też zeszłorocznego wyniku. Łącznie w ostatnim miesiącu, w prasie, internecie i RTV o mieszanych sztukach walki pojawiło się nieco ponad 4 tysiące publikacji.

W listopadzie na pierwsze miejsce zestawienia powróciła organizacja KSW, która zorganizowała pierwszą galę w Chorwacji i rozpoczęła promocję nadchodzącego KSW 52 z Mamedem Khalidovem w roli głównej (ponad 1 600 doniesień).

Organizacja UFC osiągnęła w tym miesiącu wynik przekraczający 1 000 publikacji. Tym razem najwięcej mówiło się o Janie Błachowiczu – zwycięzcy kolejnej walki w UFC. Pojedynek przyniósł sportowcowi blisko 400 medialnych doniesień.

Na trzecim miejscu pojawiła się marka Fame MMA (ponad 400 informacji). Echa jej ostatniej gali było słychać w mediach jeszcze na początku listopada.

Organizacja ACA, który przygotowała kolejną galę w Warszawie osiągnęła wynik bliski 200 publikacji.  Natomiast FEN i FFF zakończyły miesiąc osiągając prawie po 130 materiałów.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.