martyn ford

Martyn Ford, potężny kulturysta z Anglii, cały czas pracuje nad przygotowaniem się do debiutu w KSW. Przy okazji korzysta też z wiedzy i umiejętności jednego z najlepszych sędziów świata MMA.

Całkiem niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z treningu Martyna Forda z byłym mistrzem KSW Scottem Askhamem. Teraz natomiast Ford podziękował za wsparcie jakie uzyskał od Marca Goddarda, który jest nie tylko jednym z najlepszych i najbardziej znanych sędziów MMA na świecie, ale ma również za sobą karierę zawodniczą. Goddard walczył w klatkach od 2002 do 2008 roku i stoczył w nich 14 pojedynków. Teraz natomiast w całości poświęca się pracy sędziego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyn Ford (@martynfordofficial)

Na razie nie wiadomo kiedy faktycznie Martyn Ford wejdzie do klatki KSW. Sam zainteresowany napisał jakiś czas temu, że debiut ma nastąpić w czerwcu tego roku. Na razie jednak plany związane z galami, szczególnie tymi zagranicznymi – debiut Forda miałby nastąpić na rynku brytyjskim – są ograniczone ze względu na ciągle zmieniające się obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

11 KOMENTARZE

  1. Czy mi się tylko wydaje, że on ma jakąś dziwną szyję? Tak jakby miejscami ktoś się corelem bawił, ale na filmikach też tak wygląda

  2. Ale byłyby jajca jakby okazało się że Ford robi licencję (czy cokolwiek jest potrzebnego) sędziego i owszem w KRS1 pojawi się w klatce, ale jako sędzia :razz:ociesznymirek:

  3. Uuu tylko 5 komentarzy. Ewidentnie zabrakło w tytule słów "OLBRZYM, GIGANTYCZNY"

    Śledząc ostatnie tendencje to brakuje słowa "POTĘŻNY" :roberteyeblinking: "Potężny Martyn Ford na treningu u międzynarodowej gwiazdy MMA":antonio:

  4. ej ale on ma zadebiutować jako zawodnik czy jako sędzia? 😀

    To tak samo, jak Popek zapowiadał, że będzie na KSW. A potem był, ale śpiewał na otwarcie – i to zdalnie, z telebimu…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.