Lyoto Machida: Znokautuję Mousasiego

Podczas gali Bellator 228 dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Lyoto Machidą (26-8) i Gegardem Mousasim (45-7-1). Obaj panowie po raz pierwszy spotkali się w oktagonie UFC w 2014 roku, gdzie po 25-minutowym boju wygrał Brazylijczyk.

Machida jest pewny, że tym razem również zwycięży, ale liczy na szybsze skończenie walki.

Pokonałem go już raz i zrobię to ponownie. Wierzę, że walka będzie podobna. W pierwszym starciu przez większość czasu walczyliśmy w stójce i tu pewnie będzie tak samo. To będzie dobre starcie. Mocno skupiałem się na stójce w przygotowaniach i myślę, że znokautuję Mousasiego.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com Machida powiedział również, że jego głównym celem w Bellatorze jest zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Jest mi obojętne w jakiej wadze. Chcę walczyć o pas. Oczywiście kategoria do 205 funtów byłaby idealna. Chcę być mistrzem i mieć pas. Może pewnego dnia będę mistrzem dwóch kategorii wagowych. Kolejną walkę chcę stoczyć o pas.

Do walki Machidy z Mousasim dojdzie już 28 września w Inglewood.

8 KOMENTARZE

  1. Trzymam kciuki za Mousasiego, całym serduchem za nim, ale jak pokaże się na tle Lyoto tak jak pokazał się w ostatniej walce z Lovato to nie wróżę nic dobrego.

  2. Trzymam kciuki za Mousasiego, całym serduchem za nim, ale jak pokaże się na tle Lyoto tak jak pokazał się w ostatniej walce z Lovato to nie wróżę nic dobrego.

    To znaczy jak?To dwa inne style, Lovato go stłamsił grapplingowo, a tu raczej będzie stójka. Lovato jest mocny, co pokazał

  3. To znaczy jak?To dwa inne style, Lovato go stłamsił grapplingowo, a tu raczej będzie stójka. Lovato jest mocny, co pokazał

    To że jest mocny to jedna kwestia. To że Gerard zawalczył słabo to kwestia osobna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.