Łukasz Kopera na ACA 96 zmierzy się z Łukaszem Rajewskim.

17 KOMENTARZE

 1. Pomyliles fora.

  Zdaję się, że na FA, na której byłem, wychodził w czapce na głowie wskazującej na konkretne sympatie klubowe, (barwy biało czerwono białe) więc chyba niczego nie pomyliłem.

 2. Zdaję się, że na FA, na której byłem, wychodził w czapce na głowie wskazującej na konkretne sympatie klubowe, (barwy biało czerwono białe) więc chyba niczego nie pomyliłem.

  Barwy klubowe zarowno Bandela jak i Kopery chyba nie sa tajemnica. Ja tych barw nie uznaje, ale to chyba nie miejsce na takie uwagi i dyskusje.

 3. Barwy klubowe zarowno Bandela jak i Kopery chyba nie sa tajemnica. Ja tych barw nie uznaje, ale to chyba nie miejsce na takie uwagi i dyskusje.

  W porządku, sam mam kumpla rodzynka w biurze, który utożsamia się z tymi barwami. Nie zmienia to faktu, że się lubimy jako ludzie. Potraktuj mój tekst jako zaczepkę, nie atak.

 4. Przyjedź na ACA to się przekonasz, gala jest na obiekcie ŁKS

  Wiem doskonale gdzie jest, najgorsze jest to, że bilety się słabo sprzedają.

 5. W porządku, sam mam kumpla rodzynka w biurze, który utożsamia się z tymi barwami. Nie zmienia to faktu, że się lubimy jako ludzie. Potraktuj mój tekst jako zaczepkę, nie atak.

  Heh dziwne sa te Twoje posty;) chodzi mi tylko o to, ze na tym forum nie ma sensu poruszac kwestii klubowych tym bardziej jesli chodzi o Lodz. Sam chyba jestes z tego miasta wiec wiesz jak drazliwy jest to temat u nas. Po co gownoburza. Tych nie brakuje na cohones:)

 6. Wiem doskonale gdzie jest, najgorsze jest to, że bilety się słabo sprzedają.

  🙂 Ciężki rynek i postawienie na konkretną grupę kibiców zdecydowanie nie pomaga. W Warszawie mogli wypełnić Torwar samymi kibicami Strusa i Paczuskiego, zresztą wydaje mi się że dorzucenie do karty tego drugiego i rzucenie dla niego Szczodra to właśnie próba ratowania frekwencji.

 7. Heh dziwne sa te Twoje posty;) chodzi mi tylko o to, ze na tym forum nie ma sensu poruszac kwestii klubowych tym bardziej jesli chodzi o Lodz. Sam chyba jestes z tego miasta wiec wiesz jak drazliwy jest to temat u nas. Po co gownoburza. Tych nie brakuje na cohones:)

  Wl

  Heh dziwne sa te Twoje posty;) chodzi mi tylko o to, ze na tym forum nie ma sensu poruszac kwestii klubowych tym bardziej jesli chodzi o Lodz. Sam chyba jestes z tego miasta wiec wiesz jak drazliwy jest to temat u nas. Po co gownoburza. Tych nie brakuje na cohones:)

  Żadne gównoburze mnie nie interesują. Czasem lubię wytknąć coś komuś i obserwować ludzką reakcję,(wspomniałem o zaczepce), być może masz rację i to forum nie jest najlepszym poligonem do mieszania barw klubowych.

 8. 🙂 Ciężki rynek i postawienie na konkretną grupę kibiców zdecydowanie nie pomaga. W Warszawie mogli wypełnić Torwar samymi kibicami Strusa i Paczuskiego, zresztą wydaje mi się że dorzucenie do karty tego drugiego i rzucenie dla niego Szczodra to właśnie próba ratowania frekwencji.

  Są jakieś plakaty na mieście? Nic nie widziałem jak do tej pory.

 9. Są jakieś plakaty na mieście? Nic nie widziałem jak do tej pory.

  Też nic nie widziałem, wydaje mi się że model jest ten sam co przy Torwarze, nacisk na lokalsów którzy sprzedadzą bilety, przy Warszawskiej gali też nie było jakiejś wielkiej promocji, a większość sektorów wyprzedali sami zawodnicy. Tutaj w porę dorzucono Paczuskiego, niestety ale Łukasz, Paweł czy tym bardziej Marcin nie sprzedadzą nawet tej małej hali.

 10. Też nic nie widziałem, wydaje mi się że model jest ten sam co przy Torwarze, nacisk na lokalsów którzy sprzedadzą bilety, przy Warszawskiej gali też nie było jakiejś wielkiej promocji, a większość sektorów wyprzedali sami zawodnicy. Tutaj w porę dorzucono Paczuskiego, niestety ale Łukasz, Paweł czy tym bardziej Marcin nie sprzedadzą nawet tej małej hali.

  Biorę ze sobą 4 kumpli, więcej nie dałem rady namówić. Zobaczymy jak to wypadnie, oby chociaż 3/4 miejsc zostało wypełnionych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.