Dana White, szef UFC, nie kryje, że jest bardziej niż zadowolony z mocnego rozpoczęcia roku galą UFC 246. Organizacja nigdy nie zdradza oficjalnych wyników sprzedaży PPV, ale podczas konferencji prasowej padło oczywiście o nie pytanie. Dana White z ogromnym uśmiechem na ustach odpowiedział:

Daliśmy czadu. Liczby, które wykręciliśmy w jeba**m serwisie streamingowym są niewiarygodne!

Zobacz również: „Ta walka ma globalny potencjał” – Szef UFC o rewanżu McGregora z Nurmagomedovem

Szef UFC dodał też, że jest pod ogromnym wrażeniem promocji walki Conora McGregora z Donaldem Cerrone.

Powiem wam coś. Praca jaką ESPN włożyło w promocję tej walki… jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego. Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego. Nie można było włączyć jakiegokolwiek kanału ESPN, żeby nie zobaczyć informacji o walce. Znajomy pokazał mi, że nawet jak robił zakupy przez internet, to żeby przejść do różnych produktów, musiał obejrzeć reklamę z Conorem i „Kowbojem”. Praca jaka została włożona w promocję tej walki była niesamowita.

Zobacz również: UFC 246 z drugim najlepszy wynikiem sprzedażowym w T-Mobile Arenie

6 KOMENTARZE

  1. Czy w necie istnieją jakiekolwiek filmy pokazujące wyraz twarzy Łysego jak na jego oczach jego pupil odklepywał łamanie szczęki?

    Bo jak wyglądał gdy Khabib między rundami walki z Barbozą ucinał sobie z nim pogawandke to widziałem.

  2. Ile by nie wyciągnęli to i tak są w :showdatass: nasza intergalaktyczna organizacja zawsze lepiej wychodzi :kawulzbani:  :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.