KSW 41 - wyniki

Data: sobota, 23 grudnia 2017, 18:00
Transmisja: PPV
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Hala: Spodek Katowice, Katowice, Polska
Komentują: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski
Konferansjer: Waldemar Kasta

Walka wieczoru

170 lbs: Roberto Soldić pok. Borysa Mańkowskiego przez TKO (poddanie walki przez narożnik Borysa), runda 3.

Karta główna

265 lbs: Tomasz Oświeciński pok. Popka Monstera przez TKO (ciosy w parterze), runda 2.
145 lbs: Kleber Koike Erbst pok. Artura Sowińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3, 3:53.
145 lbs: Marcin Wrzosek pok. Romana Szymańskiego przez jednogłośną decyzję
265 lbs: Michał Andryszak pok. Fernando Rodrigues Jr. przez TKO, runda 1, 0:26.
185 lbs: Damian Janikowski pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO, runda 2, 2:33.
155 lbs: Grzegorz Szulakowski pok. Kamila Szymuszowskiego przez poddanie, runda 1, 3:33.
145 lbs: Salahdine Parnasse pok. Łukasza Rajewskiego przez większościową decyzję (2x 29-28, 29-29).
155 lbs: Gracjan Szadzińsk pok. Macieja Kazieczko przez TKO, runda 1, 4:59.

1219 KOMENTARZE

 1. 1) Popek Monster vs. Tomasz Oświeciński – Walce do miana 'czysto sportowej' daleko, więc też nie będę się nad nią jakoś specjalnie rozwodził, bo byłaby to strata czasu. Wynik tej walki będzie tylko jeden, ta walka nie wyjdzie poza pierwszą minutę pierwszej rundy. Popek wygra przez TKO.

  2). Kleber Koike vs. Artur "KORNIK" Sowiński – Swój głos oczywiście oddaje na Klebera, chłopaki już mieli okazję raz się spotkać w KSW gdzie zwycięsko wyszedł z tej walki nasz rodak, liczę na to, że Kleber wyciągnął wnioski z tamtej walki a zrobił to na pewno i tym razem nie pozostawi żadnych najmniejszych wątpliwości. Stawiam na PODDANIE, osobiście uważam, że to będzie jedna z lepszych walk na tej gali. Mało jest zawodników w tej federacji, którzy tak płynnie operują parterem i płynnie przechodzą z techniki do techniki.

  3). Borys Mańkowski vs. Roberto Soldic – Mój głos wędruje w kierunku byłego reprezentanta Ankosu, mało którego zawodnika w tej federacji darzę taką sympatią jak właśnie jego i tym przede wszystkim się kieruje, nie jestem w stanie za wiele powiedzieć o Soldicu z racji tego, że jest dla mnie anonimowym zawodnikiem, widziałem ledwie jego parę walk i wywnioskowałem tyle, że jest mocno poukładanym stójkowiczem, który na pewno w tej płaszczyźnie będzie szukał rozwiązania. Za Borysem przemawia to, że miał pełen okres przygotowawczy a Roberto wziął walkę na 10 dni przed galą i nie sądzę żeby wystarczyło mu tlenu na 25 minutowy bój, na który Borys na pewno będzie gotowy. Stawiam na to, że Borys go podda do 3 rundy.

  4). Łukasz "Raju" Rajewski vs. Salahdine Parnasse – Szykuje się naprawdę bardzo fajne starcie, jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów kontra mało komu znany, bardzo młody prospekt z ciekawym rekordem. Walka na papierze wygląda bardzo fajnie, ale jak to będzie w praktyce to okaże się wieczorem. Liczę tylko i wyłącznie na to, że nie dojdzie w tej walce do decyzji sędziowskiej, bo nie chciałbym żeby sędziowie skrzywdzili Francuza w ten sam sposób jak zrobili to z Sebastian Romanowski, który również miał okazję się skonfrontować z Rajewskim i według mnie, w moim odczuciu tę walkę wygrał a wynik z kapelusza poszedł w drugą stronę.


  5). Fernando Rodrigues vs. Michał "Longer" Andryszak – Przebieg tej walki może być tylko jeden, obstawiam, że pojedynek nie wyjdzie poza pierwszą rundę i zwycięsko wyjdzie z tego starcia Longer, który albo wyłączy Fernando światło, albo go podda jakąś ekwilibrystyczną techniką tak jak to miało miejsce w walce z Kitą.

  6). Kamil Szymuszowski vs. Grzegorz Szulakowski – Na pewno nie będzie to łatwe starcie i wydaje mi się, że dojdzie do decyzji, Kamil – najnudniejszy zawodnik w federacji konta Szuli – największy świr w federacji (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) wynik może być różny i na pewno nie postawiłbym pieniędzy na to starcie. Całym serduchem jestem Szuli za Tobą i mam nadzieje, że decyzja pójdzie na Twoją korzyść.

  7). Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs. Roman Szymański – MMA Fighter – Nie jest to łatwe starcie do wytypowania i tutaj również wszystko może się zdarzyć, według mnie siła fizyczna, zawziętość, charakter leży po stronie Wrzoska i tutaj bym upatrywał jego zwycięstwa zaś Szymański na pewno lepiej stoi parterowo, ale jestem pewien, że nie tylko tam będzie szukał swojej szansy, bo to bardzo poukładany zawodnik. Bliżej mi do Wrzoska niż do Szymańskiego, więc też na niego będę stawiał. Wrzosek w TUFie reprezentował team Conor McGregor, więc jakbym mógł inaczej obstawić.

  8). Maciej Kazieczko vs. Gracjan Szadziński – Na deser zostawiłem sobie starcie na które nie ukrywam, że czekam najbardziej ze wszystkich. Z Grackiem znamy się od lat, jesteśmy kolegami, więc ciężko żebym tę walkę mógł typować inaczej. Po tym co pokazał w walce z Szymuszowskim, biorąc tę walkę z marszu, wygrana nad reprezentantem Ankosu będzie mu się należała jak psu buda i z pewnością wszystkim to udowodni gasząc młodzianowi światło na dzień przed wigilią. Tak, pierwszą gwiazdkę zobaczy przedwcześnie. Wojna Gracjan Szadziński!

  9). Antoni "Chmielu" Chmielewski vs. Damian Janikowski – Chyba najtrudniejsza walka do wytypowania dla mnie, bo nie wiem czego mam się tutaj spodziewać, rozprujdupa jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników na naszym podwórku – prawie 50 zawodowych walk w MMA stoczonych! a Damian dopiero co swoją przygodę z MMA zaczął, ma na koncie jedną jedyną zawodową walkę, więc różnica doświadczenia między tymi zawodnikami jest straszna. Całym serduchem, kciuki trzymane oczywiście będą za naszego olimpijczyka, liczę na to, że pokaże mu swoją zwierzęcą siłę i przy okazji miejsce w szeregu, do stracenia nie ma kompletnie nic, zaś kondifent Chmielu po przegranej z debiutantem raczej nie będzie miał czego szukać w federacji. Ogień Damiano!

 2. Kazieczko z Szadzińskim nie zasłużyli na strój galowy?:damjan:

  nie siedzieli tyle pod stołem Kawula co reszta

 3. Kazieczko z Szadzińskim nie zasłużyli na strój galowy?:damjan:

  Ta walka jest eliminatorem do wspólnych zakupów z Kawulem w Vistuli.

 4. Nie ma jak widok Janusza gadajacego przez telefon o ksw, a za nim tak z metr biegnie jego lolita z reklamowkami browarów. Gentleman w chuj

 5. Nie ma jak widok Janusza gadajacego przez telefon o ksw, a za nim tak z metr biegnie jego lolita z reklamowkami browarów. Gentleman w chuj

  #muslimstyle

 6. Nie ma jak widok Janusza gadajacego przez telefon o ksw, a za nim tak z metr biegnie jego lolita z reklamowkami browarów. Gentleman w chuj

  Ważne, że wygodne buty miała.

 7. Data: sobota, 23 grudnia 2017, 18:00

  Transmisja: PPV

  WTF?

  Na stronie ksw  od 19. Jakies walki ktorych nie pokazuja 😮 o::rofl:

 8. To musi byc wielki problem napisać na swojej stronie że "zapraszamy na KSW ppv. pierwsza walka juz o 19:00 a potem studio a potem otwarcie a potem kurwa cyrk. " I diodać że pierwsza walka to ta na prawdę pierwsza a nie pierwsza z maincardu kurwa jegomać

 9. Oglądał ktoś live u Mroza? Strachu tak posrany że się na strefie fana nie pojawił :beczka: będzie ciekawie dzis

 10. Idę młodego do snu ułożyć, a potem festiwal absurdu czas zacząć.

  Only on stream for free!

  U mnie już córka odjebana w koronę z krainy lodu i czekamy z niecierpliwością na pierwsze walki. Czipsy i browar jak prawdziwy hejter pod ręką.

 11. Pierwszy raz kupowałem tak późno PPV (czyli teraz, na 20 minut przed galą) na KSWTV i od dziwo bez problemów poszło…

 12. Pierwszy raz kupowałem tak późno PPV (czyli teraz, na 20 minut przed galą) na KSWTV i od dziwo bez problemów poszło…

  Ja kupiłem kilka dni temu, ale już miałem wszystko odblokowane po chwili od zapłaty kartą. Zobaczymy jak transmisja.

 13. Ja kupiłem kilka dni temu, ale już miałem wszystko odblokowane po chwili od zapłaty kartą. Zobaczymy jak transmisja.

  Ja ostatnią galę wykupiłem na kswtv i pomimo tego że mam internet mobilny (bez szału) wszystko chodziło ładnie i płynnie, ani razu się nie zacięło

 14. Ja kupiłem kilka dni temu, ale już miałem wszystko odblokowane po chwili od zapłaty kartą. Zobaczymy jak transmisja.

  U mnie akurat szła płatność blikiem – nie powiem, trochę miałem obawy po tym wszystkim co słyszałem na temat kupowania na ostatnią chwilę, ale tutaj jestem pozytywnie zaskoczony.

 15. U mnie już córka odjebana w koronę z krainy lodu

  :crazy:

  witam ekipę

  jako prawilny fan mma i uzytkownik cohones – kupiłem ppv z linka polecajacego Macieja Kazieczki. Mam nadzeje ze KSW choc parę zł mu da z tej transakcji…

 16. Oglądał ktoś live u Mroza? Strachu tak posrany że się na strefie fana nie pojawił :beczka: będzie ciekawie dzis

  No co ty, on przecież jest na luzaku :beczka:

 17. Szanowni Państwo, czy weeb już nadaje to piękne wydarzenie? Bo kupiłem premium ppv żeby wspomóc tę stronę ale nie widzę transmisji.

 18. Najpierw pierdolamento z Borkiem czy od razu jakieś walki, bo dopiero za 15 min będę w domu…

  Pierdolamento

 19. Można składać zażalenie do weeb i oddadzą kasę? Bo to jest jakiś skandal! Pierwszy raz mnie tak nieprzyjemnie zaskoczyli niską jakością.

 20. Ale ze wszystkich trzech Kawula w warsie najlepiej wspominam. Sam chetnie zagadal, pytal co mysle o zestawieniu Gamera z Aokim. Lewy w ogole zlal jak zagadalem, a Borek jak mu pogratulowalem heraklesa nie podziekowal tylko "spoko"

 21. "Ale jaja. Ja pierdolę. Ale jaja"

  W sumie dobre podsumowanie, chociaż po Kazieczce widać było, że spuchł pod koniec rundy.

 22. Nie no ja jebie. Ma talent Kazieczko. Poprawi kondycję i będzie kosa. Szkoda że przegrał lepszy

  Szklanej szczeki nie wytrenujesz

 23. Nie no ja jebie. Ma talent Kazieczko. Poprawi kondycję i będzie kosa. Szkoda że przegrał lepszy

  Przegrał lepszy, No śmieszek kurwa się znalazł

  :rutekajak:

 24. No ale co Gracjan? Dostawal łomot non stop i wygrał na farcie . jak bym musiał kogoś zostawić w krsie to Maćka a nie jego

 25. No ale co Gracjan? Dostawal łomot non stop i wygrał na farcie . jak bym musiał kogoś zostawić w krsie to Maćka a nie jego

  Kazieczko vs Kaliciński (też dobry w batalii na pięści) i Szadziński vs Redmond 😆

 26. Za bardzo pewnie się poczuł, chwilę wcześniej zaczął w wymianach wpuszczać ciosy. Nie uwaga i lekceważenie się mści. Swoją droga Michalak też luja zebrał i to w tył głowy

 27. No ale co Gracjan? Dostawal łomot non stop i wygrał na farcie . jak bym musiał kogoś zostawić w krsie to Maćka a nie jego

  Zajebał mu książkowego sierpa więc jaki fart ? Czy ty na pewno mma oglądasz ?

 28. Zajebał mu książkowego sierpa więc jaki fart ? Czy ty na pewno mma oglądasz ?

  Nic mu nie ujmuje. Ja bym jednak wolał być Mackiem s nie kolesiem który umie tylko sierpa. Obejrzyj jaki łomot zebrał.  Z kim on jeszcze wygra w tym sporcie. Plissss

 29. Bóg jest z Wami!

  Dobry początek gali, oby tak dalej.

  Szkoda trochę Kazieczki, ciekawe jakie kolejne zestawienia dla obu. Też mam wrażenie, że jednak przegrał lepszy.

 30. Na zapomnianym nieco sopcascie smiga jak talala.Jakosc jest jaka jest ale zero zacinek.

  Zlituj się i poratuj linkiem

 31. Teraz jak murzyn nie skończy Raja to go wyruchają bo będzie że jedno obalenie więcej waży niż obijanie ryja przez całą rundę

 32. Jako ze link usuną to…. google->soker lajf,pozniej "gala mma" i otwieramy sopcastem.

  EDIT Od wlaczenia 10 minut temu bez zacinki.

 33. Wjezdza pierwszy Żubr. To zaszczyt ogladac KRS1 w tak zacnym gronie. Życze wszystkim jak najwiekszej Inby dzisiaj.

 34. Wjezdza pierwszy Żubr. To zaszczyt ogladac KRS1 w tak zacnym gronie. Życze wszystkim jak najwiekszej Inby dzisiaj.

  Jim beam odpalony :redford:

 35. Szuli taki zajebisty kawałek miał na wejście, a ten z jakimś gównianym umcyk umcyk wychodzi.

  BTW ma ktoś linka do tego oryginalnego streama z pornosami z poprzedniego KRS? Działa to?

 36. Szuli taki zajebisty kawałek miał na wejście, a ten z jakimś gównianym umcyk umcyk wychodzi.

  BTW ma ktoś linka do tego oryginalnego streama z pornosami z poprzedniego KRS? Działa to?

  Stream z pornosami :mamed:

 37. Ja dzis hejtuje krs1 z Hiszpanii. Niestety neta tutaj mam slabego wiec nie da rady ogladac i komentowac. Jak na razie fajne 2 walki, ale wbijam cwela za brak mozliwosci zaplaty w zlotowkach zza granicy, bo portale "placowe" mi tu wariowaly.

 38. No to na KSW 42 Gamrot z jakimś plackiem zza granicy, w październiku na Polsacie walka z Szulakowskim o pas.

 39. Kurwa takiej jakości mam streama, że nie wiem czy on mu wyrwał rękę czy nogę. Ruski pornostreamerze, gdzie jesteś!?!

 40. I kurwa ksw tv ma opoznienie straszne. Napisalem komentarz i czytam, ze szuli wygral a u mnie ciagle stojka. To juz drugi wbity cwel dzis. Jak tak dalej pojdzie to nawet cweloreduktory nie pomoga.

 41. Paluch w studio się nudzi. Ariane skradła szoł. :gabi_much_love:

  Skradla show i pewnie niejedno serce 🙂

 42. Skradla show i pewnie niejedno serce 🙂

  Ale trochę lipę robi ten tłumacz. Mógłby jej choć powierzchownie tłumaczyć o czym jest aktualnie mowa.

 43. Ale trochę lipę robi ten tłumacz. Mógłby jej choć powierzchownie tłumaczyć o czym jest aktualnie mowa.

  Nie przesadzajmy, nie ma czasu na to

 44. Arianka patrzy się na Borka w sposób dość jednoznaczny. Myślicie, że Mati podruchuje mistrzynię?!

  Ona taka nie jest…

 45. Ale trochę lipę robi ten tłumacz. Mógłby jej choć powierzchownie tłumaczyć o czym jest aktualnie mowa.

  Faktycznie Arianka, uśmiecha się ale w głowie ma " o czym oni gadają". Może mnie obgadują ?

 46. Serio? To co w tym momencie takiego robi?

   Chodzi mi o to że leci tam tyle tematów że ciężko byłoby to ogarnąć, ale może się mylę. Niech stoi i się uśmiecha, też dobrze :razz:ray:

 47. Ale trochę lipę robi ten tłumacz. Mógłby jej choć powierzchownie tłumaczyć o czym jest aktualnie mowa.

  To samo pomyślałem, powinna mieć swoje osobne wejście poświęcone tylko rozmowie z nią. A tak stoi dziewczyna i słucha jak typki sobie żartują nie mając pojęcia o co kaman przed rekordową ilością oglądających.

 48. Lipski to moja krolowa! I pewnie ruchac sie chce bo kazdy moj komentarz na jej profilu lajkuje.

  Niech wpadnie do mnie na schaba….

 49. To raczej ona lubieżnie na niego spogląda

  No właśnie dlatego zaraz się rzuci. Ja bym się rzucił :smileyyy:

 50. Lipski to moja krolowa! I pewnie ruchac sie chce bo kazdy moj komentarz na jej profilu lajkuje.

  Niech wpadnie do mnie na schaba….

  "Wpadnij do mnie na schaba" Piotr Halibut

 51. Arianka patrzy się na Borka w sposób dość jednoznaczny. Myślicie, że Mati podruchuje mistrzynię?!

  Chyba mu zazdroszczę 🙂

  A tak serio to w dżinsach też całkiem spoko wygląda. 🙂

 52. Chodzi mi o to że leci tam tyle tematów że ciężko byłoby to ogarnąć, ale może się mylę. Niech stoi i się uśmiecha, też dobrze :razz:ray:

  Zwykłe "gadają o obozie w Tajlandii" czy "gadają o formie Erbsta" by wystarczyło. 😉 Ale i tak plus, że w końcu promują Ariane.

 53. Lipski to moja krolowa! I pewnie ruchac sie chce bo kazdy moj komentarz na jej profilu lajkuje.

  Niech wpadnie do mnie na schaba….

  Twoje koleżanki wydłubałyby jej oczy

 54. Może nie ma pornosów na streamie, ale przynajmniej przypomnieli gwałt na piosence Linkin Park :frankapprove:

 55. Ale trochę lipę robi ten tłumacz. Mógłby jej choć powierzchownie tłumaczyć o czym jest aktualnie mowa.

  Miała słuchawkę w uchu, może jej ktoś tłumaczył

 56. Może nie ma pornosów na streamie, ale przynajmniej przypomnieli gwałt na piosence Linkin Park :frankapprove:

  Nie widziałem ważenia, ale jako fan Linkinów odtworzyłem ten fragment i… szczerze żałuję.

 57. ja oglądam na youtube jakiś stream i śmiga kozacko

  a Ariankę bym zajeździł … <3 <3 <3

  Jeszcze niejedna gonitwa przed Nią 🙂

 58. Ciekawe czemu tamtego tłumacza trzymali przez kilka gal, jak mogli od razu tego gościa wziąć

  Bo był przydupasem i kolegą kolegi.

 59. Zapisywac bo wiecej nie powtorze….Wchodzicie na soker-lajf.Sciagacie prosciutki program sopcast i instalujecie.Pozniej wchgodzicie w rozpiske dnia,szukacie "gala mma" , klikacie play,czekacie 20 sekund az sie zbuforuje i włala.

 60. Zapisywac bo wiecej nie powtorze….Wchodzicie na soker-lajf.Sciagacie prosciutki program sopcast i instalujecie.Pozniej wchgodzicie w rozpiske dnia,szukacie "gala mma" , klikacie play,czekacie 20 sekund az sie zbuforuje i włala.

  Daj link albo kod a nie pierdolisz glupoty

 61. Uwielbiam patrzeć jak Wójcik robi z siebie debila.

  Zastanawiam się tylko w jaki sposób jest tak bardzo umocowany w Polsacie, że nadal go biorą i narażają się na kolejne kompromitacje…

 62. Daj link albo kod a nie pierdolisz glupoty

  A co kolega tak bardzo ciężka instrukcje napisał czy ty jesteś taki upośledzony ?

 63. Ale to zabranie pasa Kleberwoi to frajerstwo. Jeszcze bym rozumiał, gdyby to nie był jego pierwszy przypadek, ale tak?

  Ehh rekordowo niskich lotów zagrywka.

 64. Może nie ma pornosów na streamie, ale przynajmniej przypomnieli gwałt na piosence Linkin Park :frankapprove:

  Ja nie oglądałem ważenia i usłyszałem po raz pierwszy

  Mamo ratuj…

 65. Po raz kolejny jestem nieco zawiedziony otwarciem.

  Było Koloseum, kapitalny motyw do obrobienia mega wejścia. A wyskoczył Borysewicz z niepodłączoną gitarą.

  Dzisiaj gala świąteczna a motywem przewodnim jest stary utwór Bajmu, na dodatek potwornie skaleczony. Nie wiem kto odpowiada za scenariusz wejściówek ale na miejscu włodarzy bym go pogonił. Tyle kasy władowane w wizuale i audio a wszystko spieprzone idiotycznymi pomysłami nie trzymającymi się niczego.

  I jeszcze te zdjęcia stylizowane na gangsterów ze starych czasów. Przecież to się nie trzyma ani kupy ani dupy :/

  Włodarze ogarnijcie to bo razi!

 66. Borka nie lubię, jak usłyszałem jak obgaduje Mroza. Taki niby miły redaktorek, a za plecami dupe obrobić to dobrze, szkoda że tym razem się nagrało co Panie Borek?

 67. Fajnie jakby Damian okazał się talentem, wygrał to i się dalej rozwijał ale wcale się nie zdziwię jak doswiadczenie weźmie górę.  Z Antka żaden już orzeł ale on się nie podpali i może wykorzystać swój moment.

 68. Borka nie lubię, jak usłyszałem jak obgaduje Mroza. Taki niby miły redaktorek, a za plecami dupe obrobić to dobrze, szkoda że tym razem się nagrało co Panie Borek?

  Razem z Karolinką, wtedy jedynie TJ zachował klasę.

 69. A co kolega tak bardzo ciężka instrukcje napisał czy ty jesteś taki upośledzony ?

   Tak mam rente B frajerze, spotkamy sie w sadzie szykuj pieniadze

 70. Widać że Ksw chce zeby Janikowski byl gwiazdą ich w przyszlosci a Antek ma już swoje lata jak przegra to raczej już jego koniec

 71. Borka nie lubię, jak usłyszałem jak obgaduje Mroza. Taki niby miły redaktorek, a za plecami dupe obrobić to dobrze, szkoda że tym razem się nagrało co Panie Borek?

  Podaj jakiegos linka kolego

 72. Borka nie lubię, jak usłyszałem jak obgaduje Mroza. Taki niby miły redaktorek, a za plecami dupe obrobić to dobrze, szkoda że tym razem się nagrało co Panie Borek?

 73. kurwa niech się nie spuści tam Janisz i Juras w tych komplementach, ja pierdolę

  Ja tam po niemiecku oglądam i komentator daje radę bo nie chuja nic nie rozumiem. Co nie zmienia faktu że Janikowski dzik

 74. kurwa niech się nie spuści tam Janisz i Juras w tych komplementach, ja pierdolę

  Dlatego lepiej zagraniczne źródła sobie włączyć, masz komentarz więc nie jest cicho, a nawet jak głupoty mówią to nie rozumiesz

 75. Dopiero zacząłem oglądać. Widze, że jak dotąd najciekawszym momentem gali była Arianka.

  Nie dziwi mnie to. Widziałem zdjęcia :duckfap::heart:

 76. Żeby Chmielewski sam nie spadł z pleców Janikowskiego to nawet ta walka wyglądałaby na nieustawiona…

 77. Kompletnie nie rozumiem hypu na Janikowskiego.

  Serio nikt nie widział, że Antek spuchł jak Pudzian w swoich pierwszych walkach? Od połowy pierwszej rundy leciał w trybie oszczędzania energii a zachwyty nad Damianem jakby Mameda ubił.

  Dawać go z Cipkiem w Łodzi skoro taki as, szybka weryfikacja będzie.

 78. Co mówił?

  że czołówka 84kg przed Damianem, jak by Antek wyszedł z tlenem chociaż na 2 rundy, to by tych pleców nie oddał i tyle by było z tej masturbacji komentatorów

 79. Ciekawe co dalej z Janikowskim ?

  Jakiś Brazol najlepiej, żeby podbudować go w oczach Januszy. Jak znowu skończy przed czasem to może walka o pas, chociaż to IMO za wcześnie by było.

 80. Może Janikowski Drwal?

  A może. Ciekawie by było i ja bym nie skreślał Damiana. Drwal wszak emeryt już praktycznie.

 81. Oj szczerze mówiąc to bez sału, fizyczność super i zapasy też ale to były pewniaki, natomiast stójka słabiutko i kondycja też coś nie taka jak trzeba. Do tego brak pomyślunku w stójce. Zobaczymy, to początek drogi, może pozostałe elementy zostaną dopracowane.

 82. No nie no, już bez przesady, Drwal by go zabił, to jeszcze nie ten moment.

  Tak jak miał zabić Cipka, a nawet na punkty przegrywał, nie mówiąc o skończeniu? :shy:

 83. Damiano spoko, ale jednak oczekiwałem od niego PRZEDE WSZYSTKIM "olimpijskiego" kardio… A on tam puchł nie mniej niż Antonio. IMO zawód.

 84. Damiano spoko, ale jednak oczekiwałem od niego PRZEDE WSZYSTKIM "olimpijskiego" kardio… A on tam puchł nie mniej niż Antonio. IMO zawód.

  Opanowanie  i tym samym lepsze dysponowanie siłami powinno przyjść z czasem, jak było widać w walce nawet tak doświadczony zawodnik jak Antoni był mocno zmęczony.

 85. Opanowanie  i tym samym lepsze dysponowanie siłami powinno przyjść z czasem, jak było widać w walce nawet tak doświadczony zawodnik jak Antoni był mocno zmęczony.

  Chmielewski to w każdej walce jest zmęczony i brak mu kondycji

 86. Longer bestia. Do ufc go mimo wszystko bo tu już pozamiatane wszyscy mają.  Szkoda czasu na ksw i rywali z Polski

 87. Tak jak miał zabić Cipka, a nawet na punkty przegrywał, nie mówiąc o skończeniu? :shy:

  Nie, tak jak zabiłby każdego innego świeżaka

 88. Fernando trzeba przyznać że słabo, drugi raz leci z łapami i głową do przodu i jeszcze z tą szczęką.. czy Bedorf ostatnio był nietrzeźwy w walce czy co?

 89. Rodrigues szklana szczęka,  może teraz jakiś Włodarski,  Bajor albo Maćkowiak?

  Bajor chce wrócić, więc czemu nie?

 90. I po co to na trzy rundy kontraktować?

  Fernando to jednak jest młot. Niczego go Różal nie nauczył.

  Jeszcze maksymalnie jedna walka dla KRS i powrót do faweli.

  Ale Bedorf teraz musi płonąć ze wstydu :beczka:

 91. Myślicie że Fernando jeszcze zawalczy? Lubię gościa, sam nie wiem czemu 😕

  Z Pudzianem festiwal cepeliady :crazy:

 92. Teraz Bedorf vs Pudzian I potem Longer z Pudzianem o pas :mamed:

  A Pudzian chyba jeszcze nie miał okazji zasnąć w klatce?

 93. Myślicie że Fernando jeszcze zawalczy? Lubię gościa, sam nie wiem czemu 😕

  A Najman nie ma jeszcze jednej walki w kontrakcie z KSW?

 94. Wygrany z walki Bedorf – Pudzianowski

  Nie czuje walki z Bedorfem koledzy z maty a z Pudzianem to chętnie, Longer się podpromuje a i Mariuszka odesle na emeryturę

 95. Nie czuje walki z Bedorfem koledzy z maty a z Pudzianem to chętnie, Longer się podpromuje a i Mariuszka odesle na emeryturę

  Michał powiedział że nie ma problemu żeby bić się z Karolem. 😉

 96. Moim zdaniem Michał jest teraz w gazie a Bedorf po kontuzji także faworytem bedzie Michal o ile Bedorf wygra z Pudzianem

 97. Michał powiedział że nie ma problemu żeby bić się z Karolem. 😉

  Nie będę się upierał ale chyba Karol w jakimś wywiadzie mówił że sobie tego nie wyobraża bo trenują razem ale nie jestem pewny

 98. Nie czuje walki z Bedorfem koledzy z maty a z Pudzianem to chętnie, Longer się podpromuje a i Mariuszka odesle na emeryturę

  W jednym z wywiadów Longer powiedział ze dla niego nie byłby to problem jakby z Bedorfem miał się bić w przyszłości.

 99. Mam nadzieje ze Romek sie teraz dopcha do pasa bo Zombie jakis w skali odcieni szarosci, zupelnie bezplciowy.

 100. Mam nadzieje ze Romek sie teraz dopcha do pasa bo Zombie jakis w skali odcieni szarosci, zupelnie bezplciowy.

  Ja go tam widzę jako mistrza, taki bad boy trochę, ale nie na wyrost. Chociaż wydaje mi się, że Romek ma wszystko żeby pozamiatać piórkową w KSW.

 101. Ten Romek to jest jednak przereklamowany. Tyle gadania, tyle przewidywania ekspertów, a Zombiak mieli go w każdej płaszczyźnie.

 102. kompletnie nie rozumiem, dlaczego tyle osób stawiało na Romka przed tym pojedynkiem. Z kim bił się wcześniej Wrzosek, a z kim Szymański..

 103. Roman jakiś nie swój. Przecież normalnie takiego ogóra jak wrzosek to powinien zrobić w pierwszej rundzie.

  Jak Wrzosek jest ogorem to kim jest Roman w tej walce ?

 104. Roman jakiś nie swój. Przecież normalnie takiego ogóra jak wrzosek to powinien zrobić w pierwszej rundzie.

  ????

  :travolta:

 105. Roman jakiś nie swój. Przecież normalnie takiego ogóra jak wrzosek to powinien zrobić w pierwszej rundzie.

  ja rozumie, że można Wrzoska nie lubić ale kurwa ogór ? weź człowieku

 106. Caly Wrzosek … przelezec, wymeczyc, przeciagnac … zadnych emocji ten koles u mnie nie wzbudza. Romek nawet z plecow probowal.

 107. Wrzosek ładnie zdominował w trzecie, nakurwiał młotkami jak zły i pod koniec jeszcze podkręcił tempo, w takiej formie i z takim zawzięciem jak dziś, to może ogarnąć każdego w KSW.

 108. Caly Wrzosek … przelezec, wymeczyc, przeciagnac … zadnych emocji ten koles u mnie nie wzbudza. Romek nawet z plecow probowal.

  próbował xxd

  tak próbował że dostał solidny wpierdol 30-27

 109. Co by nie mówić o KSW to ta kategoria to mistrzostwo.

  Koike, Sowiński, Wrzosek, Szymański, Wolański, Krakowski, Murzyn, Rajewski.

  Pas będzie co chwile zmieniał właściciela.

 110. Roman prawdziwy wojownik, pomimo kontuzji wychodzi do walki i się nie poddaje.

  Wrzosek już by płakał jaki to kontuzjowany.

 111. Ciekawe kto układał plan na tą walkę bo było od początku strasznie chaotycznie a leżenie na plecach i wymiana z Wrzoskiem z góry to było jakieś szaleństwo

 112. Co by nie mówić o KSW to ta kategoria to mistrzostwo.

  Koike, Sowiński, Wrzosek, Szymański, Wolański, Krakowski, Murzyn, Rajewski.

  Pas będzie co chwile zmieniał właściciela.

  trzech ostatnich to się nadaje do tarcia chrzanu

 113. Co by nie mówić o KSW to ta kategoria to mistrzostwo.

  Koike, Sowiński, Wrzosek, Szymański, Wolański, Krakowski, Murzyn, Rajewski.

  Pas będzie co chwile zmieniał właściciela.

  Do tego Romanowski, który dla mnie powinien powrócić.

 114. Roman prawdziwy wojownik, pomimo kontuzji wychodzi do walki i się nie poddaje.

  Wrzosek już by płakał jaki to kontuzjowany.

  Była jakaś kontuzja ?

 115. trzech ostatnich to się nadaje do tarcia chrzanu

  Seledyna bym jeszcze nie skreślał, ale cd. pozostałej dwójki to się zgadzam.

  Narkun w studio!!!

  Liczę na fajerwerki lingwistyczne.

 116. Do tego Romanowski, który dla mnie powinien powrócić.

  Romanowski jak najbardziej tymbardziej ze ostatnio gdzieś wygrał walkę ale nie pamietam gdzie. Mógłby zawalczyć z Krakowskim o przetrwanie w organizacji.

 117. Ci co mieli "dostarczyć" nie zawiedli.

  Zostały dwie ciekawe walki i jedna przerwa na kibel.

  E, może Borys z tym Jugolem nie będzie taka tragiczna :werdum:

 118. Romanowski jak najbardziej tymbardziej ze ostatnio gdzieś wygrał walkę ale nie pamietam gdzie. Mógłby zawalczyć z Krakowskim o przetrwanie w organizacji.

  Ja bym teraz rzucił Rajewskiego Leszkowi. Dla Sebka może ktoś kto również by powrócił po dłuuugim rozbracie z organizacją – mowa o Kubie Kowalewiczu?

 119. Kurwa muszą tyle pierdolić?? :matt:

  tym bardziej boli bo pół godziny temu ACB oglądałem i tam nie ma w ogóle pierdolenia 😆

 120. Chyba już pora na dłuższy odpoczynek od gal KSW. Bardziej się ekscytowałem oglądając ostatnio snookera na Eurosporcie. To nie twoja wina KSW, to ze mną jest coś nie tak:stevecarell:

 121. Co by nie mówić o KSW to ta kategoria to mistrzostwo.

  Koike, Sowiński, Wrzosek, Szymański, Wolański, Krakowski, Murzyn, Rajewski.

  Pas będzie co chwile zmieniał właściciela.

  Raju w  KSW to jakieś totalne nieporozumienie.

 122. tym bardziej boli bo pół godziny temu ACB oglądałem i tam nie ma w ogóle pierdolenia 😆

  jak nie ma? Khasiev sie musiał naprodukowac po lekkim wałku Polpudnikowa z Kazachem 😀

 123. tym bardziej boli bo pół godziny temu ACB oglądałem i tam nie ma w ogóle pierdolenia 😆

  No tam nie ma gadania. Jeden kończy walkę, a drugi zaraz po nim wchodzi.

  Ale nawet w UFC, gdzie jest większa uwaga poświęcana promocji, nie trwa to tak długa. Już pewnie ze 2 walki by były w tym czasie.

 124. Szymański walczył z jakąś kontuzją czy co? Zombie nim miotał jakby był z wyższej kategorii wagowej.

 125. Tomus chyba coś niuchal:tease:i fajnie

  Ostatnio się poprawił przy wywiadach. Jeszcze strzela byki logiczne, ale dużo lepiej się wypowiada.

 126. Narkun w swojej najbardziej ogarniętej wersji. Widać, że w obecności Mistrza nie w głowie mu głupie śmieszkowanie.

 127. Narkun w swojej najbardziej ogarniętej wersji. Widać, że w obecności Mistrza nie w głowie mu głupie śmieszkowanie.

  wyjątkowo dobrze jak na niego 😆

 128. Chyba już pora na dłuższy odpoczynek od gal KSW. Bardziej się ekscytowałem oglądając ostatnio snookera na Eurosporcie. To nie twoja wina KSW, to ze mną jest coś nie tak:stevecarell:

  …snookera na Eurosporcie  ::clintdis::

 129. Witam. Jestem nowym na tym Forum. Zalogowałem się żeby poinformować wszystkiech, którzy wykupili PPV na KSW 40 (POPRZEDNIE) żeby sprawdzili regulamin akceptowany przy zamówieniu chodzi mi o kablówki. Ponieważ na gali KSW 40 była zmiana walki wieczoru Pudzian zawalczyl z Silvą a miał walczyć z Mcsweeneye. W mojej kablówce przy wykupieniu PPV musiałem zaakceptować regulamin w którym był punkt że OPERATOR NIE POBIERZE OPŁATY za PPV w PRZYPADKY GDY GALA SIĘ NIE ODBĘDZIE LUB JEŻELI W RAMACH GALI NIE ODBĘDZIE SIĘ WALKA MIĘDZY PUDZINEM I McSWEENEYEM. Ta walka się nie odbyła zgłosiłem reklamację bo operator (kabłowka do rachunku dodał mi 40zł) i po reklamacji PRZEPROSZONO mnie i z rachunku odjęto 40zł. Miałem galę KSW 40 za DARMO. Sprawdzcie swoje regulaminy może też tak macie a nawet o tym nie wiecie.

 130. Narkun w swojej najbardziej ogarniętej wersji. Widać, że w obecności Mistrza nie w głowie mu głupie śmieszkowanie.

  Widziałem jak Karol wytrącił mu woreczek z rąk.

 131. Pierwsza runda niezbyt porywająca, może się dalej rozkręcą tak jak Roman i Wrzosek bo tak to słabo. Chociaż na 5 rund siły trzeba zachować to i nie ma się co dziwić

 132. Rzuć ktoś linkiem na 20 sek. zanim sprawnie działający admin sam go usunie. Czat załadowany, a moje nie śmigaja

 133. Rzuć ktoś linkiem na 20 sek. zanim sprawnie działający admin sam go usunie. Czat załadowany, a moje nie śmigaja

  Poszukaj w poście użytkownika "Major z Bombasu"

 134. Masakra…. Kornika fantazja poniosla z tym przewrotem. Ciekawe ile ludzi darlo sie przed ekranem "Nie rob tego!"

 135. Powiedziałbym coś na temat walki, ale niestety stream mi dopiero przy ogłaszaniu wyniku się odciął.

  Juras jaki żarcik z diuretykami

 136. Zombiak – Romek, a Koike – Kornik to emocjonalne niebo, a ziemia. Nawet pomimo decyzji w tej pierwszej i poddania w drugiej.

 137. Szacun dla Koike ale nie potrafie go sobie wyobrazić np z takim Maxem czy Aldo po prostu to zupełnie inny świat

 138. Zombiak – Romek, a Koike – Kornik to emocjonalne niebo, a ziemia. Nawet pomimo decyzji w tej pierwszej i poddania w drugiej.

  To prawda, prawie usunąłem.

  Teraz friki, po co znów ten trasztok przypominają, już przeżyliśmy te zenade…

 139. Jak wrzucacie linki na otwarte forum to się nie dziwcie ,że blokują. Na miejscu osób za to odpowiedzialnych szukałbym właśnie tutaj.

 140. Wg Stacha: "Popkowi zabierali kanapki w szkole i kopali po dupie "  :fjedzia: i ma psychikę 10 letniej dziewczynki…

 141. ten niemiecki komentarz zagłuszający polskie pierdolenie jest najlepszy podczas tej gali

  nawet nie wiesz jak zazdroszczę, musiałem się z niego przerzucić na weeb, bo strasznie cięło 🙁

 142. W jakim klubie Tomusiowi trenowac nie pozwolili? Jakis trener mu bana dal.

  Kojarzy ktos?

  Nie jestem pewny ale chyba w wca zaczynal

 143. Kornik dzbanie! Ale mnie cieszy że przejebałeś. Pajacuj dalej – pozdrawiam.

  Akurat ostatnio przecież nie pajacowal

 144. A ja nawet zapomnialem o tej gali. W trakvie robienia pierogow mi sie przypomnialo wiec sprawdzam tylko wyniki;)

 145. Teraz peoples main event…

  @jurasmma przeczytal moj komentarz?

  A co do walki to natury nie oszulasz. Czlowiek trenujacy i udajacy, ze jest zawodnikiem kontra czlowiek udajacy ze trenuje.

 146. To że popek ogarnął parter to oczywiste ale że strachu nie dał się poddać to już zdziwko.  Teraz chcę cepeliady

 147. Ja sie na MMA nie znam ale zawsze wydawalo mi sie ze w parterze musisz sie odwracac w kierunku przeciwnika… No ale co ja tam wiem…

 148. To że popek ogarnął parter to oczywiste ale że strachu nie dał się poddać to już zdziwko.  Teraz chcę cepeliady

  Nie będzie cepeliady. Nic już nie będzie bo ni będą mieli siły oddychać

 149. Hahahahahahahaha konfident wygrał, Popek koniec kariery powinien ogłosić tej kompromitacji jeśli ma honor.

 150. Oswiencinski w nastepnej walce bedzie miał tatuaz z henny durexa bo to jedyny kondon który nie pęka!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 151. HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

  :frankapprove:

 152. Haha najlepszy prezent na swieta. Zastanawiam sie czy podniosa obu zawodnikow do ogloszenia decyzji. Piekne. Powinni ich jeszcze teraz oblewac piwem i posypywac chipsami dla uciechy cohones!

 153. Brawo dla pana Tomka. Ma serducho i zero umiejetnosci 🙂 Ja sie bardzo z tym utozsamiam.

  Edit: Cofam… kurwa to co powiedzialem po tej akcji z Arturem.

 154. Oj już kilogramy mu przeszkadzają i się skarży, a teraz Szpilę konfident by chciał, no ciekawe. Prawilniak – konfident 😀