Khabib Nurmagomedov oraz Dustin Poirier pokazywali sobie wzajemny szacunek przed walką na UFC 242. Po pojedynku, który zwyciężył Rosjanin, zawodnicy wymienili się koszulkami – swoje wywiady w oktagonie dawali nosząc koszulkę przeciwnika. Khabib przyznał, że zamierza wspomóc działalność charytatywną Poiriera sprzedając t-shirt na aukcji.

Nurmagomedov wyznał też, że na tym właśnie polega MMA – przede wszystkim liczy się tu szacunek. Khabib wspomniał oczywiście o walce z Conorem McGregorem, przed którą doszło do wielu awantur oraz dyskusji. Tam nie było widać wzajemnego szacunku pomiędzy dwoma zawodnikami MMA. Tym razem z Dustinem Poirierem mógł on pokazać co jest najważniejsze w mieszanych sztukach walki.

Dla Khabiba była to 28 wygrana z rzędu. Rosjanin nadal jest niepokonany w swojej karierze w MMA. Mierzył się on z m.in. Edsonem Barbozą, Alem Iaquintą czy Michaelem Johnsonem. Mówi się, że jego kolejnym rywalem musi być Tony Ferguson. Sam Rosjanin stwierdził, że musi odpocząć ponieważ ostatnie lata były dla niego naprawdę ciężkie.

17 KOMENTARZE

 1. Sam Rosjanin stwierdził, że musi odpocząć ponieważ ostatnie lata były dla niego naprawdę ciężkie.

  czyli do walki z fergusonem pewnie dojdzie za co najmniej rok. jak on w ogóle może gadać takie pierdoły o zmęczeniu, skoro w ciągu ostatnich trzech lat zawalczył tylko 5 razy?

  kiedyś pisałem, że khabib czeka aż ferguson się zestarzeje i straci ogień i, poważnie, to brzmi coraz bardziej realnie.

 2. Sam Rosjanin stwierdził, że musi odpocząć ponieważ ostatnie lata były dla niego naprawdę ciężkie.

  Łokurwa, Tony będzie walczył o tymczasowy. :razz:utinlaugh:

 3. czyli do walki z fergusonem pewnie dojdzie za co najmniej rok. jak on w ogóle może gadać takie pierdoły o zmęczeniu, skoro w ciągu ostatnich trzech lat zawalczył tylko 5 razy?

  kiedyś pisałem, że khabib czeka aż ferguson się zestarzeje i straci ogień i, poważnie, to brzmi coraz bardziej realnie.

  Ja tam go rozumiem, on nie ma na głowie tylko walk. Dziwny człowiek, ale trzeba spojrzeć na niego z innej perspektywy IMO.

  @baju jak skomentujesz kolejna wygrana Kebaba?

  Mocarz jest, co zrobisz. Ta gilotyna to by usiadła na 99% ludzikach, ale ten skurwiel nigdy nie da się odprawić. Chciałbym mu kibicować.

 4. czyli do walki z fergusonem pewnie dojdzie za co najmniej rok. jak on w ogóle może gadać takie pierdoły o zmęczeniu, skoro w ciągu ostatnich trzech lat zawalczył tylko 5 razy?

  kiedyś pisałem, że khabib czeka aż ferguson się zestarzeje i straci ogień i, poważnie, to brzmi coraz bardziej realnie.

  Rozumiem, że po wygranej Khabiba ogarnia Cię smutek, ale bez przesady z tymi teoriami spiskowymi. Przypomnę tylko, że do tej walki mogło dojść całkiem niedawno, ale Tony się wysypał. Od zdobycia pasa Khabib regularnie go broni, także ma prawo do odpoczynku. Był taki jeden rudy ancymon, który po zdobyciu pasa w lekkiej odpoczywał prawie 2 lata. Tyle wytrzymaliście, to i teraz rok wytrzymacie jak trzeba będzie.

 5. Mówi się, że jego kolejnym rywalem musi być Tony Ferguson. Sam Rosjanin stwierdził, że musi odpocząć ponieważ ostatnie lata były dla niego naprawdę ciężkie.

  :najmancoty::stevecarell:

 6. Ale Khabib chyba mówił , że chce walczyć w Grudniu a potem w Kwietniu więc co on teraz pierdoli? To były przecież jego słowa.

 7. Ale Khabib chyba mówił , że chce walczyć w Grudniu a potem w Kwietniu więc co on teraz pierdoli? To były przecież jego słowa.

  Bo trzeba jeszcze przypomnieć, że ma w planach iść do więzienia po spotkaniu ekipy McGregora.

 8. Kocham szacunek w mma, na prawde

  Mnie zastanawia jak to jest,że te wszystkie Conory,Cejudy,Garbrandty,Dillashawy-mowie ogólnie o tych 65kg ratlerkach z niskich wag-rzucają się sobie do gardeł,pajacują w za ciasnych garniturach i robią groźne miny w tych swoich okularkach a prawdziwe chłopy,120kg świniaki z HW które zabijają jednym ciosem zawsze pełna kultura,szacunek,piateczki i ZERO PAJACOWANIA.Czemu tak jest?Kompleksy?

 9. Ta gilotyna to by usiadła na 99% ludzikach

  Bez przesady ziom. Nawet nog nie mial zapietych na Nurmie a takie rzeczy to by klepal Najman a nie gosc na takim poziomie. Pewnie ze bylo ciasno ale nie na skonczenie gosci ktorzy sie kulaja od lat.

  Przypomnę tylko, że do tej walki mogło dojść całkiem niedawno, ale Tony się wysypał

  Przypomne tylko ze Khabib tez 2 razy sie wysypal tak wiec nie zwalaj na Tonego… jest 2-2 narazie i jak to mowia do 5 razy sztuka:wink:

 10. Mnie zastanawia jak to jest,że te wszystkie Conory,Cejudy,Garbrandty,Dillashawy-mowie ogólnie o tych 65kg ratlerkach z niskich wag-rzucają się sobie do gardeł,pajacują w za ciasnych garniturach i robią groźne miny w tych swoich okularkach a prawdziwe chłopy,120kg świniaki z HW które zabijają jednym ciosem zawsze pełna kultura,szacunek,piateczki i ZERO PAJACOWANIA.Czemu tak jest?Kompleksy?

  To jak z psami małe szczury zza ogrodzenia ujadają a prawdziwe duże psy mają wyjebane.

 11. Łokurwa, Tony będzie walczył o tymczasowy. :razz:utinlaugh:

  Taka zabawa. Zbierasz trzy tymczasowe i dają Ci walkę o prawdziwy.

  Chyba że grasz na kodach, to trzy lata dostajesz wpierdol, a i tak dostaniesz walkę o pas. :razz:ociesznymirek:

 12. Bez przesady ziom. Nawet nog nie mial zapietych na Nurmie a takie rzeczy to by klepal Najman a nie gosc na takim poziomie. Pewnie ze bylo ciasno ale nie na skonczenie gosci ktorzy sie kulaja od lat.

  O to to.

 13. Bardziej chodzi o łatwość z jaką wyszedł z tego duszenia.  Zrobili to z taką łatwością że Porier się podłamał. Jego mina mówiła wszystko.

 14. Odstawcie już teorie spiskowe na bok Panowie…. fakt walka może nie porwała, Khabib trochę zachowawczo aczkolwiek metodycznie i skutecznie to rozegrał – tak jak się można było spodziewać. Szkoda Dustina mi trochę ale obaj zawodnicy pokazali to co w tym sporcie najpiękniejsze zarówno przed walką jak i po niej jeszcze będąc w klatce. Czapki z głów!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.