gsp conor khabib masvidal

O potencjalnej walce pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (MMA 28-0) i Georgesem St. Pierrem (MMA 26-2) mówiło się już wielokrotnie. Obaj zawodnicy wielokrotnie wyrażali też chęć takiego starcia. Niestety ostatecznie GSP zdecydował się odejść na emeryturę, co nie oznacza, że temat nie jest nadal aktualny. Co rusz pojawiają się bowiem zapowiedzi, że GSP może jednak zechcieć w przyszłości wrócić do startów.

Zobacz również: GSP, Lesnar, Conor, pas BMF? Co czeka nas w 2020 roku? – Szef UFC odpowiada

Tym razem Mirsad Bektic (MMA 13-3), kolega z maty Georgesa St. Pierre’a, w rozmowie dla serwisu BJPenn.com przedstawił nazwiska rywali, którzy mogliby zachęcić GSP do powrotu.

Myślę, że on wróci, szczególnie, gdy na stole pojawią się odpowiednie pieniądze. Khabib, Conor, Jorge Masvidal, te nazwiska najpewniej sprawiłby, że on by wrócił.

Mirsad dodał też, że GSP każdego dnia jest na sali treningowej, trzyma formę i pomaga kolegom z maty. Zapytany natomiast o to, kto jego zdaniem byłby najlepszym rywalem dla GSP, odpowiedział, że Khabib Nurmagomedov.

Bardzo chciałbym to zobaczyć. Georges jest świetny, lepszy niż ktokolwiek inny. To byłaby wspaniała walka.

14 KOMENTARZE

 1. Mam wrażenie, że wszyscy chcieliby zobaczyć powrót GSP, tylko nie sam GSP. Dajcie już gościowi spokój, kurwy pazerne. Każdy, który gada o powrocie GSP chciałby coś ugrać dla siebie przy tym, Firasy, Mirsady, Khabiby… hatfu… woodleye. Dajcie Zorżowi w spokoju łapać kosmitów!!!!

 2. Sam GSP mógł po walce z Bispingiem oficjalnie zakończyć karierę i odejść jako GOAT, ale przez to że nie określił się jasno to teraz mamy takie pierdolenie każdego, że kto to by z nim nie zawalczył. Nie sądzę żeby taka walka z Masvidalem czy Khabibem byłaby mu do czegokolwiek potrzebna, a ryzyko wpierdolu coraz większe, bo George też nie młodnieje

 3. Mam wrażenie, że wszyscy chcieliby zobaczyć powrót GSP, tylko nie sam GSP. Dajcie już gościowi spokój, kurwy pazerne. Każdy, który gada o powrocie GSP chciałby coś ugrać dla siebie przy tym, Firasy, Mirsady, Khabiby… hatfu… woodleye. Dajcie Zorżowi w spokoju łapać kosmitów!!!!

  Ostatnio jak tak ich łapał to potem w ciąży był.

 4. Sam GSP mógł po walce z Bispingiem oficjalnie zakończyć karierę i odejść jako GOAT, ale przez to że nie określił się jasno to teraz mamy takie pierdolenie każdego, że kto to by z nim nie zawalczył. Nie sądzę żeby taka walka z Masvidalem czy Khabibem byłaby mu do czegokolwiek potrzebna, a ryzyko wpierdolu coraz większe, bo George też nie młodnieje

  GSP zrobił konferencję prasową w celu ogłoszenia emerytury. Myślę, Że to dosyć konkretna informacja do świata, żeby nie zawracać mu więcej głowy  🙂

  GSP widać ciągle budzi duże emocje. Sportowiec klasa sama w sobie.

 5. Sam GSP mógł po walce z Bispingiem oficjalnie zakończyć karierę i odejść jako GOAT, ale przez to że nie określił się jasno to teraz mamy takie pierdolenie każdego, że kto to by z nim nie zawalczył. Nie sądzę żeby taka walka z Masvidalem czy Khabibem byłaby mu do czegokolwiek potrzebna, a ryzyko wpierdolu coraz większe, bo George też nie młodnieje

  I co z tego? Czy porażka sprawi że będzie gorszym zawodnikiem? Fiodor Jemieljanienko przegrał sześć walk w karierze, czy to czyni go w jakiś sposób mniej wartościowym zawodnikiem?

 6. Sam GSP mógł po walce z Bispingiem oficjalnie zakończyć karierę i odejść jako GOAT, ale przez to że nie określił się jasno to teraz mamy takie pierdolenie każdego, że kto to by z nim nie zawalczył. Nie sądzę żeby taka walka z Masvidalem czy Khabibem byłaby mu do czegokolwiek potrzebna, a ryzyko wpierdolu coraz większe, bo George też nie młodnieje

   ryzyko wpierdolu?

   raczej ryzyko zastania kaleką po walce coraz większe

  Facet w ostatnich 6 latach walczył (ponad dwa lata temu) z innym emerytem, prezentując jakieś 30% dawnego siebie.

 7. I co z tego? Czy porażka sprawi że będzie gorszym zawodnikiem? Fiodor Jemieljanienko przegrał sześć walk w karierze, czy to czyni go w jakiś sposób mniej wartościowym zawodnikiem?

  Tak.

 8. GSP nie jest głupi. Wiedział kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Wrócił jedynie pokazać ponownie swoją wartość udowadniając niedowiarkom że był jest i pozostanie czymś na wzór legendy. Wpierdol jaki spuścił Dżordż Bispingowi był ostatnim wpierdolem jaki Dżordż spuścił oficjalnie w oktagonie na gali. I choćby chuj na chuju stanął i chujem jeszcze popychał to GSP nie wróci do klatki za żadne jebane pieniądze.

  I jak ktoś tu mądrze napisał. Ryzyko przegranej jest coraz większe a gdyby przypadkiem wrócił i przegrał to cała jego świetna historia pójdzie się jak dziwka jebać. Po nim mogą być inni, lepsi. Mogą bić jego rekordy jak choćby Jones ale nikt mu nie zabierze tego że to on pewne rekordy ustanowił jako pierwszy. I to się już nie zmieni.

 9. Niech mu dadzą spokój. GSP odpoczywaj sobie, baw wnuki, wyprowadzaj psa na spacer, bierz w spokoju wszystkie leki!

 10. I jak ktoś tu mądrze napisał. Ryzyko przegranej jest coraz większe a gdyby przypadkiem wrócił i przegrał to cała jego świetna historia pójdzie się jak dziwka jebać.

  Dla 12-latków bez wątpienia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.