Weteran i były zawodnik UFC oraz Pride FC, Ken Shamrock wystartował z własną organizacją Valor Bare Knuckle w której walki toczyć się będą na gołe pięści.

Pierwsza gala Valor Bare Knuckle odbędzie się 21 września w kasynie 4 Bears Casino w Północnej Dakocie z transmisją w systemie pay-per-view.

Jedną z głównych atrakcji pierwszej gali VBK: 1 będzie jednodniowy turniej wagi ciężkiej w którym zobaczymy trzech byłych zawodników UFC: Jacka May`a, Rameau Thierry Sokoudjou i Marka Godbeera oraz weterana kickboxingu – „Mighty Mo.”

Na gali zapowiedziano również walkę byłego mistrz świata w boksie, 41-letniego Ishe Smitha (Boks 29-11) z byłym zawodnikiem UFC, Estevanem Payanem (MMA 17-13).

Nic nie wskazuje na to aby 55-letni Ken Shamrock chciał powrócić ze sportowej emerytury i stoczyć walkę dla swojej własnej organizacji. Gdyby tak się jednak stało, chęć stanięcia po drugiej strony ringu wyraził inny weteran, 54-letni Mark „The Hammer” Coleman komentując wpis Shamrocka oznajmiający start nowej organizacji:

„W końcu spotkam się w ringu z Kenem. Walka na gołe pięści. Nie będę już musiał odpowiadać ludziom, czy walczyłem z legendarnym Kenem Shamrockiem! Powodzenia przyjacielu”

Ken and I are finally going to share the Ring! BKB . I will no longer have to answer if I fought The Great Ken Shamrock! Good luck my friend. 💯

Publiée par Mark Coleman sur Mercredi 10 juillet 2019

 

Ken Shamrock ostatni raz walczył w 2016 roku na gali Bellator MMA 149 przeciwko Royce’owi Gracie. Przegrał wtedy przez TKO w pierwszej rundzie i zakończył karierę mając serię trzech porażek z rzędu.

Mark Coleman zakończył karierę w 2010 roku po walce z Randym Couture na gali UFC 109, którą przegrał przez poddanie.

21 KOMENTARZE

 1. Jednodniowy turniej wagi ciężkiej na gołe pięści? Nie chcę być złym prorokiem ale ktoś tam zejdzie…

  Raczej nie wyjdzie do kolejnej walki. 😉

 2. Mighty Mo. Niezły dinozaur.

  Hahaha świetny komentarz! :applause:Jak czytałem newsa, to od razu sobie pomyślałem „skąd tych dinozaurów wykopał?”

  W tym turnieju widziałbym jeszcze naszego Santo Forczi.

 3. Mighty Mo. Niezły dinozaur.

  Dokładnie kurwa. Pamiętam jak miałem trzynaście lat i oglądałem K1 na Eurosporcie – wtedy Mighty Mo tma wwalczył i już był stary.

 4. A

  Dokładnie kurwa. Pamiętam jak miałem trzynaście lat i oglądałem K1 na Eurosporcie – wtedy Mighty Mo tma wwalczył i już był stary.

  A przecież to leciało z odtworzenia z wcześniejszej dekady

 5. Dokładnie kurwa. Pamiętam jak miałem trzynaście lat i oglądałem K1 na Eurosporcie – wtedy Mighty Mo tma wwalczył i już był stary.

  To on tymi kamieniami w dinozaury napierdalał, o czym mówiła Kopacz

 6. Jak bardzo Shamrocka nie lubię, tak pomysłem się jaram, niech się warzyw… eee gladiatorzy mordują ku naszej uciesze.

  Tylko czy przypadkiem Coleman nie miał ogromnych problemów z biodrem że tam jakieś zrzutki były na operację?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.