Już w ten weekend Kamil Oniszczuk stoczy swoją szóstą zawodową walkę. Będzie ona miała miejsce na gali Babilon MMA 5, a jego rywalem będzie niepokonany Said-Magomed Abdulkadirov. Reprezentant Ankos MMA Poznań 18 sierpnia będzie się starał przedłużyć swoją passę zwycięstw i zachować czyste konto w zawodowym rekordzie, które może być przepustką do większych walk i organizacji. W rozmowie z Jędrzejem „Pakolem” Gromadowskim dla Ankos TV młody zawodnik opowiedział, czy jak każdy młody zawodnik marzy o występach dla KSW lub UFC.

Aktualnie, póki jest jak jest, czyli mam dobry rekord i jestem niepokonany, to nie ciągnie mnie do KSW, bo wiem, że UFC lubi zawodników niepokonanych i 2-3 walki później można tam trafić. To jest mój cel.

Chciałbym ominąć KSW, bo nie ciągnie mnie tam na razie, ale wiadomo – punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i gdyby moja sytuacja się zmieniła, a nie wierzę żeby tak było, to może bym wtedy poszedł.

Zanim jednak KSW lub UFC, Oniszczuk (MMA 5-0) musi pokonać Abdulkadirova (MMA 4-0) w jednej z walk karty Babilon MMA 5, która już w sobotę odbędzie się w Międzyzdrojach. Cały wywiad z Oniszczukiem poniżej:

13 KOMENTARZE

 1. Pieknie dojebal cyrkowcom:deniroclap: takie wywiady to miod na moje hejterskie serce:corn: zreszta on juz przy ostatniej gali Babilonu mowil ze jego marzeniem jest walczyc dla UFC. Dobrze ze mierzy wysoko i fajnie sie go oglada w klatce!

 2. Trzymam kciuki bo Kamil zapowiada się na bardzo dobrego zawodnika. Warto śledzić jego karierę. Świetne warunki, dobre umiejętności i z głową wydaje się też być wszystko poukładane.

 3. Z biznesowego punktu widzenia średnio sensowne krytykować jednego z dwóch potencjalnych pracodawców…

  Uśmiech K&L w razie opcji, której mu nie życzę – bezcenny

 4. Z biznesowego punktu widzenia średnio sensowne krytykować jednego z dwóch potencjalnych pracodawców…

  Uśmiech K&L w razie opcji, której mu nie życzę – bezcenny

  Człowieku ty patrz z hejterskiego punktu widzenia, przejebie jego sprawa

 5. Człowieku ty patrz z hejterskiego punktu widzenia, przejebie jego sprawa

  Patrzę. Mógł wprost napisać, że tam idą loosery i slabiaki :waldeklaugh:

  Tylko potem ból doopy u zawodników o brak dienieg.

 6. Kita i Drwalu też za dobrego zdania nie mieli o cyrkowcach, a nie przeszkodziło to Im w zatrudnieniu się w namiocie w fokami.

  Edit:Z Popkami miało być.

  Pszypadek? Nie  sondze.

 7. Kita i Drwalu też za dobrego zdania nie mieli o cyrkowcach, a nie przeszkodziło to Im w zatrudnieniu się w namiocie w fokami.

  Edit:Z Popkami miało być.

  Pszypadek? Nie  sondze.

  Też prawda. Tylko wartość marketingowa/finansowa (wtedy) Drwala i Kity, a Kamila O..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.