Jak poinformował portal Combate, wieloletni trener Jose Aldo i wielu innych czołowych zawodników MMA z Brazylii, Andre Pederneiras uzyskał pozytywny wynik na COVID-19.

Z tego powodu, 53-letni Pederneiras jest obecnie odizolowany we własnym domu z dala od żony i swoich dzieci. Popularny i szanowany w Brazylii „Dede” w ostatnich tygodniach skupiał się na pomaganiu biedniejszym i bardziej potrzebującym mieszkańcom swojego miasta. Po pozytywnym teście na koronawirusa, Pederneiras opublikował następujące oświadczenie na swoim Instagramie:

„Wykonałem test na COVID-19 i był pozytywny. Czuję się dobrze, przebywam obecnie w izolacji w swoim domu a moim największym zmartwieniem w tej chwili jest kontynuacja kampanii zbierania funduszy dla potrzebujących osób. Walka z głodem nie może zostać zaprzepaszczona z powodu chwilowych problemów medycznych, jesteśmy w trakcie wojny by nakarmić tych którzy mieli mniej szczęścia”

„Niezależnie od tego, czy będę w stanie stanie wyjść na ulicę, armia naszych sportowców i współpracowników będzie nadal rozdawać ludziom kosze z jedzeniem w zaplanowanych terminach. Gdy tylko będę zdrowy, wrócę do pomagania innym kupując i dystrybuując jedzenie. Razem wygrywamy tę wojnę…Dziękuję wszystkim, którzy przekazali darowizny i pomagają w ten sposób potrzebującym.”

2 KOMENTARZE

  1. Zarazil sie pomagajac glodujacym a 90% osob z tych zdjec to jakies mega spaslaki. Moze sie nie znam i nie kazdy glodujacy ma zebra na wierzchu, albo Brazylia to faktycznie stan umyslu i narod nierobow. Trudno wyczuc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.