Jon Jones Dominick Reyes

Jon Jones (MMA 25-1-1NC), mistrz wagi półciężkiej organizacji UFC, nie może narzekać na brak kandydatów do walk. Na razie jednak nie wiadomo ostatecznie kto będzie jego kolejnym rywalem. Sam Jones zdradził jednak niedawno, że chciałby bić się z Domickiem Reyesem (MMA 12-0).

Właśnie skończyłem spotkanie ze swoimi trenerami, na którym analizowaliśmy kariery Dominicka Reyesa oraz Coreya Andersona. Ustaliliśmy, że Dominick jest dużo bardziej niebezpiecznym zawodnikiem. Jego dupsko skopię następne.

Jones w rozmowie z fanami na Twitterze odniósł się również do propozycji, aby poddać w walce Reyesa.

To łatwe rozwiązanie, a ja nie chcę iść na łatwiznę. W grze Reyesa nie ma absolutnie niczego, czym mógłby mi zagrozić. On jest niebezpieczny tylko w pierwszej rundzie. Po niej go rozgryzę i rozłożę na czynniki pierwsze.

Na razie nie wiadomo czy pomysł Jonesa na walkę z Reyesem będzie ciekawym rozwiązaniem dla UFC.  Dominick jest niepokonany w zawodowej karierze. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Volkanem Oezdemirem, Chrisem Weidmanem, Ovincem St. Preux czy Jaredem Cannonierem. W rankingu UFC zawodnik zajmuje 4. miejsce, zaraz za Thiago Santosem i Anthonym Smithem.

20 KOMENTARZE

 1. Reyes może ma warunki, wzrost, zasięg jednak przy Bonesie wydaje się mały i silowo nie widzę żeby miał szansę w pojedynku z nim.

 2. JJ ściemnia. Ma coś z kręgosłupem .( czarni często mają problemy z kręgosłupem bo na sawannie nie ma czego dźwigać i poco)

 3. Najsmutniejsze jest to że Janek w ogóle nie jest brany pod uwagę… Nie wiem co by musiał zrobić w walce z Jacare? Oskurować go, zjeść jego serce i wyzwać brazoli od brudnych zwierząt?!

 4. Najsmutniejsze jest to że Janek w ogóle nie jest brany pod uwagę… Nie wiem co by musiał zrobić w walce z Jacare? Oskurować go, zjeść jego serce i wyzwać brazoli od brudnych zwierząt?!

  następny płaczek " polaków biją" . Tak przekręcają Janka. Powinien dostać juz dawno TS np. kiedy przegrał z gościem z wąsem

 5. następny płaczek " polaków biją" . Tak przekręcają Janka. Powinien dostać juz dawno TS np. kiedy przegrał z gościem z wąsem

  No płaczek w chuj, bo napisałem za że Jan nie jest brany pod uwagę. Ty uważasz że nie zasługuje, nawet jeśli wygra z Jacare?

 6. No płaczek w chuj, bo napisałem za że Jan nie jest brany pod uwagę. Ty uważasz że nie zasługuje, nawet jeśli wygra z Jacare?

  no płaczek bo

  Jan nie jest nawet w top 5

 7. Reyes może ma warunki, wzrost, zasięg jednak przy Bonesie wydaje się mały i silowo nie widzę żeby miał szansę w pojedynku z nim.

  Reyes nie brał udziału w 5 rundowych wojnach, a to co wygrywał na dystansie zupełnie nie porywało…

  Ja to widzę tak, wystrzela się w pierwszej rundzie, padnie kondycyjnie/złapie kontuzję, a poźniej Bones zrobi z niego szmatę :/

 8. Jest szósty z czego Thiago Santos już się bił JBJ, Smith nie wiadomo kiedy wróci. Także myślę że po ewentualnym pokonaniu Souzy ts jak najbardziej zasłużony.

 9. Reyes nie brał udziału w 5 rundowych wojnach, a to co wygrywał na dystansie zupełnie nie porywało…

  Ja to widzę tak, wystrzela się w pierwszej rundzie, padnie kondycyjnie/złapie kontuzję, a poźniej Bones zrobi z niego szmatę :/

  Wątpię by ruszył na pełnej od początku na JBJ każdy bardzo zapobiegawczo podchodzi do pojedynku z nim.

 10. JJ ściemnia. Ma coś z kręgosłupem .( czarni często mają problemy z kręgosłupem bo na sawannie nie ma czego dźwigać i poco)

  ale on nie jest z sawanny tylko z Albakorki

 11. murzyn jest innym niemal gatunkiem człowieka, róznic jes od zajebania ,

  Jest szósty z czego Thiago Santos już się bił JBJ, Smith nie wiadomo kiedy wróci. Także myślę że po ewentualnym pokonaniu Souzy ts jak najbardziej zasłużony.

  na zasadzie na bezrybiu i raki biorą

 12. Na bez rybiu i

  murzyn jest innym niemal gatunkiem człowieka, róznic jes od zajebania ,

  na zasadzie na bezrybiu i raki biorą

  Na bezrybiu i rak ryba 😛 Gorszych już mieliśmy pretendentów

 13. Reyes nawet procenta szansy nie ma… Praktycznie każdy z kim walczył dociskał go do siatki.

  Jon przez cokolwiek

 14. Jak Jones pokona Reyes a raczej zrobi to bez problemu to już tylko Corey i Janek(jeżeli pokona Jacare) mu zostaną do wyczyszczenia dywizji.Czyli zostały mu jeszcze z 2-3 sensowne walki łącznie z tą z Reyesem w LHW. Wtedy jeżeli nikt nowy się nie pojawi powinien iść do ciężkiej bo w półciezkiej już nowych wyzwań nie będzie a potencjalne starcia z Mokembe czy Stipe by człowiek zobaczył

 15. Corey zostanie mistrzem eeee, przykre ale prawdziwe. Mówie wam , takie są wyniki z maszyny losującej

 16. Reyes może sprawić problemy w początkowych rundach łącząc boks z niskimi kopnięciami i broniąc większości prób zapaśniczych, ale im dalej walka tym Jones go łatwiej będzie rozczytywać, a Dominick zwalniać. Jones powinien ogarnąć przez UD 49:46/48:47

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.