Joanna Jędrzejczyk waterson ufc
Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-3), była mistrzyni UFC, w swoim kolejnym boju zmierzy się z Michelle Waterson (MMA 17-6) i ma zapewnienie od organizacji, że po wygraniu tej walki otrzyma szansę starcia mistrzowskiego.

Polka właśnie ogłosiła, że zakończyła swój obóz przygotowawczy do nadchodzącej walki i napisała w mediach społecznościowych:

Ciężka praca została wykonana! Dzisiaj odbyłam ostatnią sesję sparingową podczas tych przygotowań. Moje ciało jest zmęczone, ale to normalne, gdy pracuje się tak ciężko przez wiele długich tygodni. Teraz czas na odświeżenie, złapanie szybkości i finalne ścinanie wagi. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wow, właśnie sprawdziłam kalendarz i uświadomiłam sobie, że ten obóz był długi. 13 tygodni! Jestem naprawdę w mocnej formie. Dziękuję Bogu, rodzinie i przyjaciołom. Ogromne podziękowania dla Dana Lamberta, moich trenerów, fizjoterapeuty Kamili Wańczyk , sparingpartnerów i klubowych zawodników. Nie byłoby mnie tutaj bez Was. Nie ma sportu bez KIBICÓW. Tak prawdziwych i oddanych. Do zobaczenia w Tampie już za kilka dni. Zabawmy się. Kto będzie obecny?

View this post on Instagram

🇵🇱. Ciężka praca została wykonana!✅ Dzisiaj odbyłam ostatnią sesję sparingową podczas tych przygotowań.👊🏼 Moje ciało jest zmęczone, ale to normalne, gdy pracuje się tak ciężko przez wiele długich tygodni.✊🏼 Teraz czas na odświeżenie, złapanie szybkości i finalne ścinanie wagi.👍🏼 Dziękuję wszystkim za wsparcie.🙏🏼 Wow, właśnie sprawdziłam kalendarz i uświadomiłam sobie, że ten obóz był długi.🤔 13 tygodni❗️ Jestem naprawdę w mocnej formie🔥 Dziękuję Bogu, rodzinie i przyjaciołom❤️ Ogromne podziękowania dla Dana Lamberta, moich trenerów, fizjiterapeuty @kamiliwanczyk , sparingpartnerów i klubowych zawodników.💥 Nie byłoby mnie tutaj bez Was.👉🏼 Nie ma sportu bez KIBICÓW🙅🏻‍♀️ Tak prawdziwych i oddanych🥰 Do zobaczenia w Tampie już za kilka dni. Zabawmy się.😃 Kto będzie obecny?😎 🛒 Koszulki dostępne na stronie @jjsports.pl 👚👕 🇺🇸. The hard work is done!✅ Today I had last sparring session during this camp.👊🏼 My body is tired but it’s normal when you work so hard for so many looooong weeks.✊🏼 Now it’s time to refresh my body, catch the speed and do the final weight cut.👍🏼Thank U all for support.🙏🏼 Wow, I just checked the calendar and realized that this camp was long.🤔 13 weeks and the fight week. I’m in the best shape ever.🔥 Thanks God, family and friends❤️ Big thanks to @danlambertatt , My coaches @mikebrownmma @katelkubis @darustrong @mikeyrod_fight_science @dyah_ali , physical therapist @kamiliwanczyk sparring partners and teammates.💥 I wouldn’t be here without you guys.👉🏼 There is no sport without FANS.🙅🏻‍♀️ Real and dedicated like you.🥰 I’ll see you in Tampa next weeks. Let’s have some fun.😃 Who is coming?😎 👸🏻 #morethanready #fightcamp #teamjoanna #jedrzejczykvswaterson #ufctampa #attnation #americantopteam #americantopteamHQ #JJSPORTS #JJSPORTSPL #OSHEE #FORMOTIVA #REEBOKPL #SWEETSWEAT #sweetsweatpoland #wmma #mma #almosttime

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Michelle Waterson 12 października na gali UFC on ESPN+ 19.

Poniżej kilka materiałów wideo z przygotowań do walki:

 

29 KOMENTARZE

 1. Jeśli Joanna nie zmieni trochę sposobu walki, nie wprowadzi czegoś nowego do swojej palety to czuję, że Waterson może mieć na nią wystarczający plan. Aśka walczy od lat bez większego progresu  i to może się zemścić.

 2. Z bliżej niezdefiniowanej, do boogie Woman.. Z boogie Woman do normalnej fajnej kobiety która nie razi swoim zachowaniem. Nie wiem jaka jest Asia, ale wiem, że fajnie by było jakby wróciła na zwycięska ścieżkę. Powodzenia Joanna!

 3. Wiadomo ze sercem za Asia, fajnie jakby dojebala Watterson. Problem w tym ze może jej się to nie udać. Brak motywacji   powoli robi swoje

 4. Jeśli Joanna nie zmieni trochę sposobu walki, nie wprowadzi czegoś nowego do swojej palety to czuję, że Waterson może mieć na nią wystarczający plan. Aśka walczy od lat bez większego progresu  i to może się zemścić.

  Moim zdaniem po opuszczeniu Olsztyna nastąpił regres.  Kiedyś była niesamowicie szybka, teraz tego nie widać.  Na mamuśke powinno wystarczyć,  ale sięgnąć   pas to juz raczej nie ma szans.

 5. Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

 6. Moim zdaniem po opuszczeniu Olsztyna nastąpił regres.  Kiedyś była niesamowicie szybka, teraz tego nie widać.  Na mamuśke powinno wystarczyć,  ale sięgnąć   pas to juz raczej nie ma szans.

  Zgadzam się. Aśka z Arrachionu to całkiem inna zawodniczka niż po przejściu do ATT. Po wyjeździe do USA nastąpił znaczny regres formy i brak pomysłu na walkę. Kiedyś coś nie szło trener Derlacz zawsze potrafił ustawić Jędrzejczyk do pionu. Po koncertowym rozbiciu Andrade Aśka przestała się rozwijać

  Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

  Bez przesady. Swego czasu miała jedne z najlepszych defensywnych zapasów wśród kobiet

 7. Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

  Andrade ? Przecież to bum jest

 8. Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

  Andrade inny poziom? Chodzi ci o tego karakana małego bazującego na sile fizycznej i cepach, którego Asia porobiła już raz 5:0? :DC::śmiech:

 9. Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

  :najmancoty:Aśka rozjebala Andrade jak amatora.I to już po przejściu do ATT.

 10. Po wyjeździe do USA nastąpił znaczny regres formy i brak pomysłu na walkę

  Po koncertowym rozbiciu Andrade Aśka przestała się rozwijać

  😕

 11. no nie wiem na tym zdjęciu wygląda, jakby obaliła pół litra dzień wcześniej. mała chinka cikucinka, będzie miała bardziej skośne oczy niż Waterson jak tak dalej pójdzie.

 12. Na Waterson powinien wystarczyć jej standardowy styl i plan, ale ta Chinka, Andrade, Rose i Suarez to inny poziom i JJ tego nie przeskoczy. Tyle lat treningów, a nie umie sprowadzać, a z parteru to umie tylko wstawać.

  chyba ich poziomów testosteronu już nie przeskoczy, szczególnie w przypadku Chinki

 13. chyba ich poziomów testosteronu już nie przeskoczy, szczególnie w przypadku Chinki

  Albo Chińskiej sztafety kobiet….

 14. Może Aśka zaskoczy i p

  Jeśli Joanna nie zmieni trochę sposobu walki, nie wprowadzi czegoś nowego do swojej palety to czuję, że Waterson może mieć na nią wystarczający plan. Aśka walczy od lat bez większego progresu  i to może się zemścić.

  Na Waterson jej paleta spokojnie wystarczy przecież nie będzie nagle sprowadzać czy się kulać choć wszyscy by to chętnie zobaczyli .

 15. @Ludwiczek

  @ODYNIEC

  Porobiła Andrade w 2017 roku, ponad dwa lata temu. Od tamtej pory JJ rozwinęła tylko cycki, a Andrade by w nią siłowo wjechała i na glebę. Wtedy rywalki miały za dużo respektu wobec Aśki.

 16. @Ludwiczek

  @ODYNIEC

  Porobiła Andrade w 2017 roku, ponad dwa lata temu. Od tamtej pory JJ rozwinęła tylko cycki, a Andrade by w nią siłowo wjechała i na glebę. Wtedy rywalki miały za dużo respektu wobec Aśki.

  Ale Andrade również się nie rozwinęła. Walczy tak samo od początku – cepy, łapać i rzucać. Stylistycznie pasuje Aśce, a na glebie jeszcze się taka nie trafiła co by ją porobiła. Nawet Val miała problemy z utrzymaniem jej. Rewanż wyglądałby tak samo, o ile jakiś cep by nie wszedł

 17. Jędrzejczyk faworytką, ale oby przegrała. Jej pycha jest tak wybujała, że potrzebuje jeszcze paru wpierdoli. To jedyna szansa, żeby zatrybiła, że jednak nie jest najlepsza na tej planecie.

 18. Jędrzejczyk faworytką, ale oby przegrała. Jej pycha jest tak wybujała, że potrzebuje jeszcze paru wpierdoli. To jedyna szansa, żeby zatrybiła, że jednak nie jest najlepsza na tej planecie.

  Tia szczególnie, że zostało jej do końca kariery max 5 walk.  To , że tak bredzi przed walkami to jedno ale trzeba jej oddać ,że jako jedyna osoba z pl coś osiągnęła w UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.