Najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Polsce, Jan Błachowicz rzucił wyzwanie do walki jednemu z głównych bohaterów gali UFC 235, Anthony`emu „Lwie Serce” Smithowi!

Smith który podczas walki wieczoru gali UFC 235 musiał w pięciu rundowym starciu uznać wyższość Jona Jonesa, wyrażał chęć stoczenia kolejnego boju z niepokonanym mistrzem UFC:

Wrócę tu i spotkam się ponownie z Jonem Jonesem. Tego jestem pewny. Jestem tego pewny ponieważ w tej całej piep**onej kategorii wagowej nie ma nikogo, kto mógłbym mnie przed tym powstrzymać. Nikt nie powstrzyma mnie przed ponownym starciem z Jonesem.

„Cieszyński Książę” na Twitterze zwrócił się do Smitha sugerując mu, że nie dostanie kolejnej walki z mistrzem:

Słyszałem, że „Lwie Serce” chce rewanżu z Jonem Jonesem. Wszyscy wiedzą, że nie dojdzie do niej zbyt szybko. Nasza dywizja jest zablokowana ale ja nie mam zaplanowanej walki i ty również. Zmierzmy się ze sobą ??. Obaj mamy tutaj coś do udowodnienia. @danawhite

Wszystko wskazuje więc na to, że Jan Błachowicz tak jak zapowiadał po przegranym starciu w Czechach, będzie chciał szybko wrócić do akcji.

36-letni Błachowicz (MMA 23-8) na gali UFC w Czechach przegrał w walce wieczoru z mocno bijącym Thiago Santosem. Polak został znokautowany w trzeciej rundzie i tym samym przerwał pasmo 4 zwycięstw z rzędu w UFC.

Szanse na upragnioną walkę o pas na pewno się w tym momencie oddaliły ale przekonujące zwycięstwo nad czołowym zawodnikiem dywizji półciężkiej, Anthony Smithem mogło by zrobić dużo dobrego podczas rozmów z kim powinien w kolejnym starciu zmierzyć się mistrz UFC Jon Jones.

Jan Błachowicz – Wielki wojownik z Polski. Dziękujemy za emocje!

3 KOMENTARZE

  1. dobre posunięcie Janka tylko czy Smithowi się to kalkuluje? wpierdol może dostać a pokonanie Janka nie będzie jakimś spektakularnym osiągnięciem w oczach Danki i spółki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.