norman parke mateusz gamrot

Już 11 lipca dojdzie do trzeciej walki pomiędzy Normanem Parkiem i Mateuszem Gamrotem. W pierwszym starciu popularny „Gamer” wygrał na punkty. Drugie nie zostało rozstrzygnięte w związku z przypadkowym trafienie palcem w oko Normana i brakiem możliwości kontynuowania walki.

Irlandczyk, który znany jest z podkręcania emocji przed swoimi walkami i tym razem nie odpuszcza Gamrotowi. Najpierw zarzucił mu stosowanie niedozwolonych środków wspomagających. Teraz natomiast stwierdził, że Gamrot nie powinien być nazywany mistrzem.

Zobacz również: Gamrot odpowiada na zarzuty Parke o stosowanie dopingu

Jak możesz być wciąż mistrzem po tym jak nie walczyłeś w MMA przez 2 lata…?

Takie słowa napisał Parke w mediach społecznościowych, odnosząc się tym samym do długiej przerwy od startów Mateusza Gamrota.

https://www.instagram.com/p/CCA3BPdFVbc/?igshid=aw88gwrol6nd

Ostatnią walkę „Gamer” (15-0, 1 NC MMA) w klatce stoczył w grudniu 2018 roku. Pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta zdobywając drugi tytuł mistrzowski KSW, tym razem w wadze piórkowej. Wcześniej zawodnik z Poznania wygrywał z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui. Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 poonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

8 KOMENTARZE

 1. Tutaj z Parkiem się nie zgadzam. Przecież Gamer oficjalnie napisał podanie o zwolnienie z funkcji mistrza i oficjalnie Jego podanie zostało odrzucone prze K&L.

  Nawet wynajęcie Papugi (a oni da drobne nie pracują) Mateuszowi nie pomogło. Był i jest Mistrzem, czy tego chce, czy nie chcee.

 2. Tutaj z Parkiem się nie zgadzam. Przecież Gamer oficjalnie napisał podanie o zwolnienie z funkcji mistrza i oficjalnie Jego podanie zostało odrzucone prze K&L […] Był i jest Mistrzem, czy tego chce, czy nie chcee.

  Temat wyczerpany. Zamykam. :jimcarrey:

 3. Dobra, ale co w sytuacji wygranej Gamera? Pas zostaje, kontrakt automatycznie przedłużony, czy normalnie 2 walki mistrzowskie i może odjechać na białym koniu? @respect

 4. Luźny Borys

  Kowalkiewicz już podjasniona do UFC za żartowanie z LGBT a jak wiemy to bardzo wrażliwy temat. Może już się pożegnać z karierą w UFC.

  A nie, czekaj…

  :razz:utinlaugh:

 5. Dobra, ale co w sytuacji wygranej Gamera? Pas zostaje, kontrakt automatycznie przedłużony, czy normalnie 2 walki mistrzowskie i może odjechać na białym koniu? @respect

  Tak

  Nie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.