Izu Ugonoh, polski pięściarz, ale też wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, nie ma zamiaru wracać do boksu i skupia się teraz na treningach MMA. Niedawno Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW potwierdził, że Izu będzie walczył dla organizacji KSW.

Zobacz również: Izu Ugonoh w KSW. Maciej Kawulski potwierdził angaż 33-latka w organizacji

Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem na debiut w KSW dla Ugonoha. Martin Lewandowski powiedział w rozmowie dla MMARocks, że przeciwnik jest cały czas poszukiwany.

Ani Sarara, ani Martyn Ford. Jest inny pomysł i raczej będzie to osoba z zagranicy, ale też mocna boksersko, mocna w stójce. Nie będzie to oczywiście żaden wyśmienity parterowiec, bo byśmy skazali wówczas Izu na porażkę, ale tu nie chodzi też o to, żeby dawać mu fory, tylko, żeby pojedynek był wyrównany.

Dariusz Michalczewski, były bokser i były promotor Ugonoha, nie wierzy jednak w swojego dawnego podopiecznego. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla „Super Expressu” przedstawił swoje spojrzenie na przejście Izu do świata MMA.

Jeśli Izu myśli, że w KSW jest łatwiej niż w boksie, to się myli. Tam też trzeba mieć serducho i większe nerwy. Izu moim zdaniem nie ma tych nerwów. Pokazał to w ostatniej bokserskiej walce i w przygotowaniach

19 KOMENTARZE

 1. Nie będzie to oczywiście żaden wyśmienity parterowiec, bo byśmy skazali wówczas Izu na porażkę, ale tu nie chodzi też o to, żeby dawać mu fory, tylko, żeby pojedynek był wyrównany.

  a mowia ,ze to w boksie buduja rekordy:juanlaugh:

 2. Izu to fajny gość i konkretny sportowiec. Ale wydaje mi się, że minęły już czasy gdy w mma interesujący byli zawodnicy jednopłaszczyznowi. Cudów nie ma, Izu będzie w KSW kolejnym fighterem specjalnej troski, z odpowiednio dobieranymi przeciwnikami, którego w normalnej rywalizacji może porobić każdy młody wilk z dołu drabinki.

 3. no tak srednio bym powiedzial, michalczewski jest juz po 50:lol:

  Kolego, zapomniales, ze mowa o ksw? Nie szukaj logiki tam gdzie nie jest potrzebna :mamed:

 4. Kolego, zapomniales, ze mowa o ksw? Nie szukaj logiki tam gdzie nie jest potrzebna :mamed:

  no ok, to nie stac ich na michalczewskiego:lol:

 5. Co on sie tak tego Izu przyczepił, zawsze Izu to Izu tamto. Darek jazda  na paradę tęczowych i zamknij dziób.

 6. Najpierw gada że boks trudniejszy itp a teraz gada tak jakby na odwrót , że bokser se nie poradzi w MMA . Ewidentnie widać że coś ma do niego albo zawsze używa go po to żeby o nim przez to pisali.  Izu wogole o nim nie gada a ten w każdym wywiadzie. .

 7. Myślę, że zaominamy że Izu przed boksem był kickboxerem, już lepiej ale i tak pewnie będzie calą karierę prowadzony bezpiecznie, z adaptacją zawodników z konkretnych stylów do mma bywa różnie

 8. Izu to fajny gość i konkretny sportowiec. Ale wydaje mi się, że minęły już czasy gdy w mma interesujący byli zawodnicy jednopłaszczyznowi. Cudów nie ma, Izu będzie w KSW kolejnym fighterem specjalnej troski, z odpowiednio dobieranymi przeciwnikami, którego w normalnej rywalizacji może porobić każdy młody wilk z dołu drabinki.

  Z dołu czego?:korwinwhat:

  To KSW tam jest tylko top.

 9. Co on sie tak tego Izu przyczepił, zawsze Izu to Izu tamto. Darek jazda  na paradę tęczowych i zamknij dziób.

  Izu wystawił go do wiatru z tą gala w Gdańsku to Tiger wbija delikatnie szpileczki.

  ( Szpileczkę u Kostyry podsumował ostrzej).

 10. Dariusz ma nerwy ze stali 😮 o: pamiętam jak mówił o Izu że to talent itp a po porażce zjebał go jak psa i koniec wspólpracy:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.