Tak jak zapowiadano, Islam Makachaev wystąpi na UFC 242 w Abu Dhabi. Rywalem Rosjanina oraz przyjaciela Khabiba Nurmagomedova będzie utytułowany grappler, Davi Ramos.

Makachaev (17-1 MMA) wygrał 5 swoich ostatnich pojedynków. Makachaev przegrał tylko raz w swojej karierze, kiedy to znokautował go Adriano Martins. Na co dzień do walk przygotowuje się on z m.in. bohaterem gali UFC 242, Khabibem Nurmagomedovem.

Ramos (10-2 MMA) wygrał 4 ostatnie walki z rzędu. Jego bilans w UFC wynosi 4-1. Przegrał on tylko debiut w organizacji, kiedy to pokonał go przez decyzję Sergio Moraes. Pojedynek odbył się w kategorii półśredniej. Brazylijczyk na co dzień walczy w dywizji do 70 kilogramów.

UFC 242 odbędzie się 7 września.

5 KOMENTARZE

  1. Niedawno krzyczał, że chce najlepszych, ma też chyba końcówkę kontraktu i myśli, że po przedłużeniu będzie walczył za więcej z elitą, oby się przeliczył

  2. Makhachev to dobry, ale widać, że UFC na siłę próbuje go odjebać dając mu nonamów niekoniecznie dobrych stylistycznie. Wcześniej młody dobry perspektywiczny zapasior, teraz jakiś (ponoć, jak czytałem) dobry grappler. Najbardziej śmieszy fakt, że Ali wielki menadżer nie potrafi załatwić mu dobrej walki, mimo, że to taki bliski ,,brat" jego ulubieńca. :jjsmile:

  3. Nie dają mu nikogo z top 10 bo za chwilę okazałoby się, że musi walczyć ze swoim bratem Khabibem, a to przecież nie wchodzi w grę. Poczekają, aż Khabib pójdzie se na emeryturkę i wtedy wskoczy nowy Rosjanin na tron. Proste 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.