agnieszka niedźwiedź
Agnieszka Niedźwiedź fot. instagram.com/niedzwiedzmma/

Agnieszka Niedźwiedź (MMA 10-1), która od grudnia 2017 roku skupiła się na życiu rodzinnym i zrobiła sobie przerwę od walk w klatce, jakiś czas temu napisała w mediach społecznościowych, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w świecie MMA.

Cały czas pytacie mnie co z moja kariera sportową… Szczerze mówiąc nie mam pojęcia Mam dwójkę cudownych dzieciaków i pragnę się nimi troszkę nacieszyć… Ale nie martwcie się MMA zawsze było i będzie częścią mojego życia, jestem bardzo młoda i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w klatce.

Dziś wygląda na to, że Agnieszka jest coraz bliżej powrotu do klatki i tym razem postanowiła zapytać fanów o to z kim i gdzie powinna zawalczyć.

Chcielibyście znowu zobaczyć „Kumę” w akcji? Jak myślicie dla jakiej organizacji i z jaką przeciwniczką powinnam zawalczyć?

W hashtag Agnieszka dodała następujące marki: Invicta, UFC, KSW, FEN i Rizin.

Zobacz również: „Pudzian” na sparingach z Rafałem Kijańczukiem i Danielem Omielańczukiem

Agnieszka Niedźwiedź po 10 wygranych walkach z rzędu, w ostatniej swojej walce przegrała na punkty z Brazylijką Jennifer Maią. Stawką w najważniejszym starciu gali Invicta FC 26 był mistrzowski pas organizacji Invicta FC. Była to pierwsza porażka w karierze 24-letniej Niedźwiedź. Walcząca w kategorii muszej „Kuma”, zwyciężała dla takich organizacji jak MMA Attack, Invicta FC, Cage Warriors czy Fighters Arena.

42 KOMENTARZE

 1. Wcześniej kilka lat chciała w UFC walczyć, ale to złe UFC jej nie chciało otworzyć jej własnej kategorii wagowej, szok!

  A potem zniknęła całkowicie jak kamień w wodę na kolejne lata. Nie ma co, dobrze prowadzona przez menadżera…

 2. potem zniknęła całkowicie jak kamień w wodę na kolejne lata.

  Zajęła się w tym czasie macierzyństwem wiec nie o managera tu chodzi

 3. Wcześniej kilka lat chciała w UFC walczyć, ale to złe UFC jej nie chciało otworzyć jej własnej kategorii wagowej, szok!

  A potem zniknęła całkowicie jak kamień w wodę na kolejne lata. Nie ma co, dobrze prowadzona przez menadżera…

  :damjan:

 4. Zajęła się w tym czasie macierzyństwem wiec nie o managera tu chodzi

  Akurat zgrabnie pominąłeś trzon wypowiedzi.

  Dodatkowo przerwa spowodowana macierzyństwem nie musi oznaczać, że zawodniczka przepada całkowicie jak kamień wodę na tak długi czas…

 5. Akurat zgrabnie pominąłeś trzon wypowiedzi.

  Dodatkowo przerwa spowodowana macierzyństwem nie musi oznaczać, że zawodniczka przepada całkowicie jak kamień wodę na tak długi czas…

  Na jedno dziecko nie, ale Aga ma dwójkę dzieci.

 6. Ona ma w ogóle jakiś plan na siebie? Po co pytać ludzi?

  To brzmi jak próba przypomnienia o sobie za wszelką cenę.

  Niestety świat MMA zapierdala, nikt już o Kumie nie pamięta, trzeba się przypomnieć publiczność. Trzeba coś zawalczyć, powygrywać.

 7. Na jedno dziecko nie, ale Aga ma dwójkę dzieci.

  tak walczyla. że jej ktoś dziecko zrobił! :rutekajak: i to nawet dwa

 8. Fame mma albo fff

  nie jest ani znana ani freakiem, nikt jej tam nie zechce.

  Musi powoli od nowa zbudować sobie pozycję po takiej długiej nieobecności.

  Jeśli w planach ma być UFC (tym razem naprawdę) to każda organizacja będzie dobra, pod warunkiem że nie ma zbyt rygorystycznych kontraktów (czyli nie KSW). Bo w wagach babskich jest taka bieda, że gdzie by nie walczyła zostanie zauważona.

  Jeśli chce ciepły kurwidołek to rzecz jasna najlepiej KSW.

 9. Aga jet akurat jedyną kobitką, ktorej lsy mnie cos interesuja.. sam nie wiem czemu, wydaje sie spox. Zycze udanego powrotu gdzies poza PL

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.