Hector Lombard (34-9) zna już szczegóły swojej, prawdopodobnie, ostatniej walki na kontrakcie z organizacją UFC. Czterdziestolatek z Kuby sprawdzi się w boju z Thalesem Leitesem (27-9) na wrześniowej gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo.

Były mistrz organizacji Bellator nie święci triumfów w organizacji UFC. Na jedenaście stoczonych pojedynków w największej organizacji na świecie, Lightning wygrał tylko trzy. Ostatnie zwycięstwo do rekordu dopisał w marcu 2014 roku i od tamtej pory, poza jedną decyzją „no contest” zapisał na swoje konto pięć porażek – ostatnią w kontrowersyjnych okolicznościach w starciu z C.B. Dollowayem (17-8) na marcowej gali UFC 222.
Pochodzący z Brazylii Leites w organizacji kierowanej przez Danę White’a radzi sobie niewiele lepiej. Na przestrzeni ostatnich pięciu pojedynków, Brazylijczyk z tarczą wrócił z zaledwie dwóch. Aktualnie, podobnie jak Lombard, ciągnie za sobą passę porażek, ulegając kolejno Bradowi Tavaresowi (17-5) oraz Jackowi Hermanssonowi (17-4).

Gala UFC Fight Night 137 odbędzie się 22 września w Sao Paulo. Aktualna rozpiska gali prezentuje się tak:
205lbs: Antonio Rogerio Nogueira (22-8) vs Sam Alvey (33-10)
170lbs: Belal Muhammad (14-2) vs Elizeu Zaleski (19-5)
205lbs: Luis Henrique (10-4) vs Mark Godbeer (13-4)
155lbs: Evan Dunham (18-7) vs Francisco Trinaldo (22-6)
185lbs: Hector Lombard (34-9-1) vs Thales Leites (27-9)
115lbs: Alex Chambers (5-4) vs Livia Renata Souza (11-1)

14 KOMENTARZE

 1. Lombard, ostatni przegryw i drzwi do jedynej słusznej organizacji już otwarte. Walniesz dopalacz i ogórki z KRS1 bedom lataly po oktagonie

 2. Godbeer zszedł do polciezkiej?

  O Lombarda to Krzysiek powinien błagać, dla mnie ciekawsza walka o pozostanie w UFC niż z tym ruskim pudlem

 3. Godbeer zszedł do polciezkiej?

  O Lombarda to Krzysiek powinien błagać, dla mnie ciekawsza walka o pozostanie w UFC niż z tym ruskim pudlem

  Trenowali jeszcze niedawno w tym samym gymie i pewnie za dużo wiedzą o sobie.

 4. Trenowali jeszcze niedawno w tym samym gymie i pewnie za dużo wiedzą o sobie.

  W bardzo dużym gymie. Nie tak długo. Nawet jeśli dużo o sobie wiedzą to od kiedy jest to czynnik sprawiający, że walka nie powinna się odbyć?

 5. W bardzo dużym gymie. Nie tak długo. Nawet jeśli dużo o sobie wiedzą to od kiedy jest to czynnik sprawiający, że walka nie powinna się odbyć?

  czysta spekulacja z mojej strony, ale po dwóch Kaosach to może Krzychu niech się lepiej zmierzy z jakimś grapplerem

 6. Myślałem, że jakaś mała brazylijska federacja zakontraktowała dwóch weteranów na jakąś lokalną galę, a tu się okazuje, że oni nadal siedzą w UFC. :beczka:

 7. Lombard, ostatni przegryw i drzwi do jedynej słusznej organizacji już otwarte. Walniesz dopalacz i ogórki z KRS1 bedom lataly po oktagonie

  Ech, byłyby rekordowe loty…

 8. I to jest kurwa zajebiste info a nie jakies tam walki Woodley-Till czy Romero- Costa:bayan:Lombard przez KO w 1 rundzie:fly:juz od jakiegos czasu widzialem ze trenuje i tak sie zastanawialem co taka cisza w jego temacie. Ciekawe czy nowy kontrakt czy jednak to jest jego ostatnia walka w umowie.

 9. Przechodząc do ufc niestety zawiódł równie mocno co Shields… a nawet mocniej bo wszyscy liczyliśmy na jakieś KOsy z jego strony

 10. Przechodząc do ufc niestety zawiódł równie mocno co Shields… a nawet mocniej bo wszyscy liczyliśmy na jakieś KOsy z jego strony

  KOsy były ale na nim 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.