Znany z wcześniejszych występów w KSW Grigor Aschugbabjan (MMA 8-7) będzie rywalem Aslambka Saidova (MMA 11-2, 1 w Rankingu PL) na KSW 19, 12 maja w Łodzi. Starcie odbędzie się w limicie wagowym do 77 kilogramów.

Czeczen z olsztyńskiego Arrachionu nie zaznał porażki od kiedy zszedł do kategorii półśredniej w październiku 2010. Kolega treningowy Mameda Chalidowa rozpoczął swoją passę od efektownego nokautu na Pawle Żydaku podczas gali KSW Fight Club. W zeszłym roku zwyciężył w turnieju KSW w wadze półśredniej, pokonując po drodze Marco Santiego, Domingosa Mestre i Rubena Crawforda. W swoim ostatnim pojedynku Saidov nieznacznie wypunktował Rafała Moksa na listopadowej KSW 17.

Ormian dotychczas pojedynkował się kategoriach ciężkiej i półciężkiej, jednak pod koniec zeszłego roku zszedł aż o dwie kategorie niżej. W Polsce pojawiał się już trzykrotnie, na KSW 13 przegrał na punkty z Danielem Taberą, na KSW Fight Club zastopował Łukasza Działowego, a na majowej KSW 16 uległ przez TKO Attili Veghowi. W swoim ostatnim pojedynku w grudniu Grigor przegrał na punkty z Jewgenijem Mahtenko na gali w Wiedniu.

Rozpiska KSW 19.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.