hardy miocic lewis ngannou

Greg Hardy (MMA 5-1) powróci do oktagonu UFC podczas gali UFC on ESPN 6, która odbędzie się w Bostonie. Jego rywalem będzie Ben Sosoli (MMA 7-2). Hardy po zanotowaniu pięciu szybkich wygranych w karierze jest pewny, że w przyszłości dojdzie na szczyt wagi ciężkiej UFC, ale uważa, że musi przejść odpowiednią drogę do tego celu.

Chcę wszystkim pokazać, że powinienem tu być. Nie wszedł do UFC jak CM Punk. Zasłużyłem na to, żeby tu być, wszystko opłaciłem własną pracą.  Walczyłem jako amator, potem przeszedł swoją drogę przez Contender Series jak inni. Wywalczyłem swoją pozycję w UFC jak każdy szeregowy zawodnik.

W rozmowie z mediami przed nadchodzącą walką Hardy dodał również, że gdy przyjdzie odpowiedni czas, ruszy podbijać wagę ciężką.

Teraz walczę ze średniej klasy zawodnikami i rozwijam się. Kiedy poczuję, że jestem na odpowiednim poziomie, wówczas ruszę na szczyt i nikt mnie nie zatrzyma.  Będę walczył tak jak teraz, co dwa miesiące. Znokautuję Derricka Lewisa, Francisa Ngannou i Stipe Miocica. Może kogoś poddam, zobaczymy. Nikt mnie nie zatrzyma.

Do walki Hardy’ego dojdzie 18 października podczas gali UFC on ESPN 6, która odbędzie się w Bostonie. 

21 KOMENTARZE

  1. Na razie mu idzie, bo dostaje placków. Zobaczymy co pokaże w pierwszej wojnie, jak walka wyjdzie do trzeciej rundy. Nie ma co pompować, bo nie ma nikogo znaczącego w rekordzie, ale trzeba przyznać że budują go modelowo.

  2. ja osobiście mocno utwierdzałbym go w przekonaniu, że już teraz jest zajebisty i z pewnością poradzi sobie z Ngannou

    i oczywiście chętnie bym taką walkę obejrzał 😆

  3. Znokautuję Derricka Lewisa, Francisa Ngannou i Stipe Miocica.

    Nawet swojej starej nie potrafiłeś znokautować Greg :fjedzia:

  4. Zesrasz się, przyszło ci się z agresywniejszym ogórem zmierzyć, to spacerowałeś jak pizda, przez 15 minut po oktagonie.

    Mam nadzieję, że UFC da mu kogoś mocniejszego, po tym wczorajszym blamażu, chętnie bym zobaczył, jak ktoś temu żałosnemu pozerowi, rozkwasza mordę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.