gray-maynard-sherdog

Gray Maynard zmierzy się z Ryanem Hallem na gali TUF 24 Finale. Walka odbędzie się w kategorii piórkowej.

Maynard (12-5-1 MMA) w ostatnim pojedynku pokonał Fernando Bruno w swoim debiucie w nowej kategorii wagowej. Wygrana przerwała serię czterech porażek z rzędu. Maynard od przegranej z Frankiem Edgarem na UFC 136 ma bilans 2-5.

Hall (5-1 MMA) wygrał 22. edycję TUF’a. Co ciekawe, nie wygrał on wszystkich walk będąc w turnieju, jednakże dostał szansę walki w finale w zastępstwie za Saula Rogersa. Na TUF 22 Finale pokonał Artema Lobova.

Gala odbędzie się 3 grudnia w Palms Casino Resort w Las Vegas. W głównej walce wieczoru zawalczy Demetrious Johnson z wygranym turnieju TUF 24.