dana white

Mateusz Gamrot, który tydzień temu zadebiutował w UFC, miał okazję po raz pierwszy zobaczyć jak od środka działa machina amerykańskiej organizacji. Przy okazji wizyty w  programie „Oktagon Live” opowiedział o swoich wrażeniach i różnicach pomiędzy KSW i UFC i wspomniał również o spotkaniu zawodników z Daną Whitem, szefem amerykańskiej organizacji.

Zobacz również: „Hotel był tak wypasiony, że…” – Mateusz Gamrot porównuje zaplecze UFC i KSW

Przemowa Dany White’a po ważeniu zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Lepszego filmiku motywacyjnego bym nie mógł obejrzeć. Siedziałem w pierwszym rzędzie, dwa metry od niego i byłem tak zmotywowany, że już chciałem się bić. To było świetne. On ma charyzmę i to było mocno motywujące.

Marcin Tybura, który również był gościem w studiu potwierdził, że przemowy szefa UFC są ciekawe.

Dana White fajnie to mówi i podbudowuje zawodników.

Dodał też jednak, że White za każdym razem mówi to samo. Bywają natomiast sytuacje, w których zamiast szefa UFC przemawiają matchmakerzy UFC. Marcin Tybura opowiedział o jednej takiej, zabawnej przemowie Micka Maynarda.

Czasami jak nie ma Dany White’a na gali, to mówi któryś z matchamkerów, bo zawsze któryś z nich jest. Dana White najbardziej się do tego przykłada. Mówi motywacyjnie, ma taki amerykański styl. Jak byłem na pierwszej przemowie Micka Maynarda, to wszedł do szatni z Seanem Shelbym. Stanęli i mówi: No wiecie, są cztery bonusy, więc weźcie dawajcie fajne walki, bo jak nie, to my z Seanem wychodzimy na idiotów.

Tybura ma na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu w oktagonie UFC. Dla największej organizacji MMA na świecie stoczył już 12 walk, a jego obecny bilans wynosi 7-5. W swojej karierze w UFC pokonał między innymi Stefana Struve i Andreia Arlovskiego.

12 KOMENTARZE

 1. Siedziałem w pierwszym rzędzie, dwa metry od niego i byłem tak zmotywowany, że już chciałem się bić. To było świetne.

   Dana:

 2. E tam. Kawul to dopiero musi mieć przemowy. Godzina poezji, porównań, hiperboli… A od tego łby prostaków z KRS zlasowane.

 3. E tam. Kawul to dopiero musi mieć przemowy. Godzina poezji, porównań, hiperboli… A od tego łby prostaków z KRS zlasowane.

  Przemowa w KRS trwa tyle, że ring girls w trakcie dobijają do menopauzy a ten dopiero kończy rekordy wymieniać

 4. a tak w ogóle to tytuł jest klikowy, bo poza tym, że dana fajnie motywująco mówi nie dowiedziałem się co konkretnego powiedział przed walką.

 5. Jak już krs1 pierdolnie z hukiem, to Maciej się w UFC  zatrudni jako motywator.

  Maciej jak im pierdolnie przemowę, to będą zawodnikom pavulon podawać, żeby ich uspokoić

 6. Dana motywator kurwa "Dajcie dobrą walkę, bo jak nie to nara z UFC i jeszcze kasujemy dywizję muszą".

 7. Już widzę tą przemowę Danki.

  Dawać tu dobrą walkę, bo jak ktoś będzie zamulał to mam tu kilku rusków na wasze miejsce

 8. Gamrot teraz musi tak mowic, żeby Kawul i Lewy słyszeli, że NIE TYLKO U NICH JEST Zajebiscie, a jak bardziej dopiec Kawuelho niż tym, że ktoś daje zajebiste przemowy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.