Australijscy politycy w dużej części naciskają na organizację UFC, by event UFC 243, który odbędzie się 6 października w Melbourne, odbył się bez udziału Octagon Girl. Głównym argumentem polityków jest to, iż należy iść z duchem czasu i zaprzestać prezentowania ‚skąpo ubranych kobiet’. Jeden z nich wypowiedział się o całej sytuacji w takich słowach:

Grand Prix postąpiło słusznie zaprzestając wykorzystywania tych dziewczyn i naciskamy, by inne federacje również podjęły takie kroki.

Sam burmistrz Melbourne powiedział natomiast:

Mamy 2019 rok. Czy naprawdę potrzebujemy skąpo ubranych kobiet, by wędrowały po oktagonie w przerwach między rundami? W Formule 1 nie ma już tego, profesjonalny dart również zrezygnował z takich zachowań. Z pewnością jest to czas, aby wszyscy poszli o krok do przodu i zaprzestali tych technik.

Nie trzeba było długo czekać na komentarz prezydenta UFC – Dana White’a, który powiedział:

Te dziewczyny są ambasadorami tego sportu, tak jak wszyscy inni. One są częścią marki UFC. Ktoś, kto nie wie nic o pracy tych dziewczyn, nie zna ich prywatnie chce oceniać czy to co robią jest w porządku? To śmieszne. Spójrzcie na każdy inny sport, który chcecie. Nikt nie traktuje kobiet lepiej niż my. I wręcz domagam się, aby Ci którzy wpadli na pomysł odsunięcia tych dziewczyn od organizacji, zainteresowali się ile one dla nas znaczą i jakie zarabiają pieniądze dla firmy. Kiedy już to zrobią, uświadomią sobie, że te dziewczyny są tak samo ważne dla naszej firmy jak każdy inny pracownik i zapewniam, że tak właśnie są traktowane.

 

 

59 KOMENTARZE

 1. Tego typu pomysły są orane przez same modelki. W świecie, który nie jest zidiociały, powinno się wysłuchać opinii kobiet, które pracują w tym zawodzie, czy one czują się uprzedmiotowione. Dziś oczywiście każdy walczy o "dobro sprawy", nie przejmując się tymi, o których opinię się rzekomo walczy. Danka dobra mordeczka. Ładnie odpowiedział.

 2. Tego typu pomysły są orane przez same modelki. W świecie, który nie jest zidiociały, powinno się wysłuchać opinii kobiet, które pracują w tym zawodzie, czy one czują się uprzedmiotowione. Dziś oczywiście każdy walczy o "dobro sprawy", nie przejmując się tymi, o których opinię się rzekomo walczy. Danka dobra mordeczka. Ładnie odpowiedział.

  Pytanie czy te modelki jakby znalazly tak samo platna i lekka prace co by powiedzialy wtedy.

 3. O nie. Wystarczy że z F1 wyjebali Grid Girls które umilały całą otoczke weekendu, od UFC się proszę odpierdolić. Skurwiałe lewactwo, na szczęście w USA to nie przejdzie.

 4. Ja tam jestem za! Wszystkie modelki też powinni wyjebać, bo są przedmiotowo traktowane, a przecież na kasie w Biedrze mogłyby się wreszcie rozwinąć :applause:

  A co z Instagramem? Moim zdaniem też powinni zakazać!

 5. Usuńcie ładne, szczupłe, wysportowane kobiety, bo grube pierdolone feminazistyczne leniwe paszczury się czują źle z tym, że te ładne są uprzedmiotowiane same są grube, brzydkie i śmierdzą.

 6. Ale gdyby zamiast dziewczyn,  z numerami rund chodził jakis transgender w teczowej peruce z adoptowanym dzieckiem i po ślubie z zabytkowym budynkiem,  byl by poprostu piękny i wyrażał by siebie.  Nie można by mu zabrać szansy na bycie sobą i nie podziwianie jego piekna bylo by oznaka homo trans fobi. Walcie sie Australia,  zawsze chciałem tam pojechać ale ::jondance::

 7. problemy pierwszego świata :no no: niektórzy ludzie mają chyba za dużo czasu i szukają problemów tam gdzie ich nie ma

 8. A tak serio. Gdybym miał ciało takiego Sage'a Northcutta to w dupie bym miał, że ktoś patrzy na mnie przedmiotowo – zarabiałbym na nim tak, jak ja bym chciał i nikomu nic do tego, że chodziłbym z cyferkami na galach Invicta. I tak samo robi rzesza Instagramerek, dziewczyn na Twitchu i inne streamerki. Czy ktoś je tam zmusza by pokazywały swoje ciało? Osobiście tego nie lubię, ale do głowy by mi nie przyszło by tego odgórnie zakazywać. Jeśli ktoś ma piękne ciało to czemu zabraniać mu zarabiać na nim? Rety, jak mnie irytuje ten postępowy świat. Niby wszystko idzie ku wolności a zamordyzm nie wiem czy w pewnych kwestiach się nie zwiększył.

 9. A tak serio. Gdybym miał ciało takiego Sage'a Northcutta to w dupie bym miał, że ktoś patrzy na mnie przedmiotowo – zarabiałbym na nim tak, jak ja bym chciał i nikomu nic do tego, że chodziłbym z cyferkami na galach Invicta. I tak samo robi rzesza Instagramerek, dziewczyn na Twitchu i inne streamerki. Czy ktoś je tam zmusza by pokazywały swoje ciało? Osobiście tego nie lubię, ale do głowy by mi nie przyszło by tego odgórnie zakazywać. Jeśli ktoś ma piękne ciało to czemu zabraniać mu zarabiać na nim? Rety, jak mnie irytuje ten postępowy świat. Niby wszystko idzie ku wolności a zamordyzm nie wiem czy w pewnych kwestiach się nie zwiększył.

  Wszystko idzie w stronę promocji i akceptacji dla największych loserów:

  – jesteś spasiony jak waleń i nie chcę ci się odchudzać? Dołącz do ruchu fat acceptance i wmawiaj ludziom, że ważąca 160 kg kolubryna jest tak samo piękna jak te dupy z UFC

  – jesteś zjebanym łbem, nie masz osobowości, a do tego brzydki jak sraka i nie umiesz sobie znaleźć baby ani chłopa? Wybierz sobie jedną z 80 (liczba rośnie ciągle) wyimaginowanych porytych płci i w końcu poczuj się istotny.

  – jesteś nieudacznikiem życiowym, masz 40 lat i mieszkasz w piwnicy u rodziców, a z każdej roboty wykurwiają cię po miesiącu? Po co masz się starać, uczyć, kształcić – zostać millenialsem i uważaj, że wszystko należy ci się z urzędu.

  A przy tym nienawidź tych, którym natura nie poskąpiła urody czy rozumu i domagaj się równania standardów w dół. Oto twój sukces.

 10. Ja szczerze mówiąc mam wyjebane, w F1 nie ma już lasek z parasolami i mogę się skupić na wyścigu.

  Ale trzeba przyznać, że w MotoGP mają mega laski, Valentino jedną teraz obraca.

  :fjedzia:

 11. I dobrze, na chuj one. Głupie cipy tylko biją brawo podczas ważenia i  siedzą na stołkach podczas gali.

 12. Mamy 2019 rok. Czy naprawdę potrzebujemy skąpo ubranych kobiet, by wędrowały po oktagonie w przerwach między rundami?

  Najlepiej również bez zawodników. Mamy 2019 rok czy na prawdę musimy oglądać facetów lejących się po mordach za pieniądze?:)

  jesteś spasiony jak waleń i nie chcę ci się odchudzać? Dołącz do ruchu fat acceptance i wmawiaj ludziom, że ważąca 160 kg kolubryna jest tak samo piękna jak te dupy z UFC

  Dzisiaj wmawia sie ludziom gorsze rzeczy. Np. że dwóch facetów albo dwie kobiety to to samo co facet i kobieta albo że baba z fiutem to norma:)

 13. A tak serio. Gdybym miał ciało takiego Sage'a Northcutta to w dupie bym miał, że ktoś patrzy na mnie przedmiotowo – zarabiałbym na nim tak, jak ja bym chciał i nikomu nic do tego, że chodziłbym z cyferkami na galach Invicta. I tak samo robi rzesza Instagramerek, dziewczyn na Twitchu i inne streamerki. Czy ktoś je tam zmusza by pokazywały swoje ciało? Osobiście tego nie lubię, ale do głowy by mi nie przyszło by tego odgórnie zakazywać. Jeśli ktoś ma piękne ciało to czemu zabraniać mu zarabiać na nim? Rety, jak mnie irytuje ten postępowy świat. Niby wszystko idzie ku wolności a zamordyzm nie wiem czy w pewnych kwestiach się nie zwiększył.

  A nie masz? Pizda, odżywki białkowe i heja

  :razz:utinlaugh:

  tyż bym tak chcioł… :jimcarrey:

 14. Generalnie, jako feminista, jestem lekko zniesmaczony i zażenowany. Nigdy nie rozumiałem na jaki chuj są te dziewczyny i jak gigantyczną trzeba mieć stulejkę, żeby oglądając walki zdążyć jeszcze pomyśleć o tym, że podczas minutowej przerwy chciałoby się obczaić duperkę w skąpym stroju. Ja oczywiście bym w życiu nie zabronił pracy ring girls, bo team #wolnyrynek i niech każdy zarabia jak chce, jeśli tylko nie łamie prawa, ale z drugiej strony gdybym był promotorem to kurwa nigdy w życiu bym ich w ogóle nie zatrudnił, bo to jest po prostu w zajebiście kiepskim guście.

 15. Mamy 2019 rok. Czy naprawdę potrzebujemy skąpo ubranych kobiet, by wędrowały po oktagonie w przerwach między rundami?

  Pełna zgoda. Jest prawie 2020 – potrzebujemy w pełni rozebranych kobiet SKU#*%$^NY!

 16. Może o czymś nie wiem, ale chyba nikt tych dziewczyn nie zaciąga przemocą do pracy jako ring girls? TO W CZYM PROBLEM JA SIĘ PYTAM? Lewactwo ma problem bo dziewczyny mają wolny wybór i pracują gdzie chcą i podejmują własne decyzje. Mogą sprzedać ciało lub umysł, i to praca i to praca, różnica jest mniejsza niż się to wszyskim nowoczesnym oburzonym aktywistom wydaje. Ale najlepiej wpierdalać się w życie innych i mówiąc co jest dla nich dobre a co nie udawać ważniaka

 17. Te dziewczyny są ambasadorami tego sportu, tak jak wszyscy inni. One są częścią marki UFC. Ktoś, kto nie wie nic o pracy tych dziewczyn, nie zna ich prywatnie chce oceniać czy to co robią jest w porządku? To śmieszne. Spójrzcie na każdy inny sport, który chcecie. Nikt nie traktuje kobiet lepiej niż my. I wręcz domagam się, aby Ci którzy wpadli na pomysł odsunięcia tych dziewczyn od organizacji, zainteresowali się ile one dla nas znaczą i jakie zarabiają pieniądze dla firmy. Kiedy już to zrobią, uświadomią sobie, że te dziewczyny są tak samo ważne dla naszej firmy jak każdy inny pracownik i zapewniam, że tak właśnie są traktowane.

  Czyli zwolnienia klepnięte.

 18. gdybym był promotorem to kurwa nigdy w życiu bym ich w ogóle nie zatrudnił, bo to jest po prostu w zajebiście kiepskim guście.

  W ACA nie zatrudniaja i … nikt tego nie ogląda. Arianne ma prawie tyle samo follołersów, co Bones:bye:

  A imprezy sportowe to raczej nie jest miejsce dla wyrafinowanego gustu, to nie Documenta w Kassel, ani Warszawska Jesień, to ma pieniądze zarabiać, żeby zawodnicy nie musieli na bramkach stać albo długów windykować :crazy:

 19. Wszystko już zostało powiedziane.

  Jak ktoś uważa, że dziewczyny w UFC/modelki/hostessy są traktowane przedmiotowo i cierpią, a także że nie powinno ich tam być, to niech:

  1) sam nie jest dziewczyną UFC/modelką

  2) nie ogląda modelek/hostess itd

  3) WYPIERDALA

  Narzucanie innym swojej wizji świata, swoich wartości, bez wyraźnego powodu – BO TAK – to jest socjalizm w czystej postaci.

  Ja bym jebał takie kurwy prądem.

  Dziewczyny mogą zarabiać w jaki tylko sposób chcą, ich życie i ich ciało. Nawet jeśli ma się o tym niskie mniemanie, to jest to kurwa ich sprawa i nic nikomu innemu do tego

 20. :benny:

  Prędzej katoprawica

  Katoprawica ma inne problemy niż ładne, dobrze zarabiające młode dziewczyny .

  Lewactwo tak się rozmnożyło na świecie… jak króliki w Australii.

  Przypadek? Nie sądzę.

 21. Pytanie czy te modelki jakby znalazly tak samo platna i lekka prace co by powiedzialy wtedy.

  Problem jest jeden: nie znajdą:eddieconspiracy:

 22. Owszem jest rok relikt przeszłości dla stulejarzy. Zawsze to było trochę przaśne, więc mnie nie dziwi, że od tego odchodzą. Nie czytałem komentarzy, ale przypuszczam że jest niezdrowa podnieta i oburzenie na lewactwo he.

 23. Dana

  Dana pierwszy raz cos madrego powiedzial.

  Całe to lewackie pojebanie mózgowe jest tak logiczne jak żarty :suchykarol:

  Nie dajmy zarobić RingGirls żeby ich nie traktować przedmiotowo, niech w tym czasie kładą asfalt, jebią w kamieniołomie, wydobywaja wegiel albo niech sobie dorobia w firmie przeprowadzkowej bo kurwa RÓWNOUPRAWNIENIE :razz:utinlaugh:

 24. Pytanie czy te modelki jakby znalazly tak samo platna i lekka prace co by powiedzialy wtedy.

  Daj mi przykład tak samo płatnej i tak lekkiej pracy.

 25. "mamy 2019 rok" . . . na pewno w Melbourne ? Bo nawet w ZEA im to nie przeszkadzało :stevecarell:

  Akurat w ZEA kobity traktowane są tylko i wyłącznie przedmiotowo :muttley:

 26. Owszem jest rok relikt przeszłości dla stulejarzy. Zawsze to było trochę przaśne, więc mnie nie dziwi, że od tego odchodzą. Nie czytałem komentarzy, ale przypuszczam że jest niezdrowa podnieta i oburzenie na lewactwo he.

  O kurwa a oglądanie dwóch osób, które są zamykane w klatce i napierdalają się czasami do nieprzytomności, czasami do krwi nie jest przaśne?:DC: Nie róbmy problemu z tego, że jest taka "tradycja" od lat w sportach walki. Chcą stać te dupy i świecić pięknym ciałem niech sobie stoją.

 27. O kurwa a oglądanie dwóch osób, które są zamykane w klatce i napierdalają się czasami do nieprzytomności, czasami do krwi nie jest przaśne?:DC: Nie róbmy problemu z tego, że jest taka "tradycja" od lat w sportach walki. Chcą stać te dupy i świecić pięknym ciałem niech sobie stoją.

  A pewnie niech stoją. Wiadomo, że napierdalania się po pyskach to prymitywna rozrywka.

  Powinny też karły być.

  Dajmy karłom zarobić.

  :beczka:

 28. Daj mi przykład tak samo płatnej i tak lekkiej pracy.

  nawet nie chce mi sie o tym myslec. Moze z 1 lub 2 by sie znalazly.

 29. Owszem jest rok relikt przeszłości dla stulejarzy. Zawsze to było trochę przaśne, więc mnie nie dziwi, że od tego odchodzą. Nie czytałem komentarzy, ale przypuszczam że jest niezdrowa podnieta i oburzenie na lewactwo he.

  McGregor bywa dużo bardziej przaśny, a jednak jeszcze go nie zakazali. I proszę nie dyskryminować stulejarzy! To, że ktoś jest w zamkniętym związku i baba go bije, gdy ten spojrzy na inną, to nie powód, by ubrać w wory wszystkie kobiety świata.

 30. McGregor bywa dużo bardziej przaśny, a jednak jeszcze go nie zakazali. I proszę nie dyskryminować stulejarzy! To, że ktoś jest w zamkniętym związku i baba go bije, gdy ten spojrzy na inną, to nie powód, by ubrać w wory wszystkie kobiety świata.

 31. Sam burmistrz Melbourne powiedział natomiast:

  Jakby kogoś interesowało, to aktualne zdjęcie tego burmistrza (ten po prawej): :rofl:

 32. No to idźmy z duchem czasu i zabrońmy bikini na plażach… a co? Jak szaleć to szaleć kurwa

  Obowiązkowy strój na plażę oraz dla ring girls:lol::

 33. Jakby kogoś interesowało, to aktualne zdjęcie tego burmistrza (ten po prawej): :rofl:

  No tak islamlover.

  Kobiety ninja to jest to

 34. Myślę, że pani burmistrz miałaby inne zdanie, gdyby był ring boy…

  Dziwne zresztą: te stroje octagon girls wcale nie są tak odważne jak na innych galach. Wręcz najmniej.

  Bedorf kiedyś jeszcze walczył na gali, gdzie ring girls były topless xD

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.