(fot. CombatLifestyle.com)

Dana White nie będzie jednak czekał na planowane na wtorek wystąpienie Alistaira Overeema (MMA 36-11, 1 NC, #2 w rankingu MMARocks) przed Komisją Sportową Stanu Nevada by wyjaśnić poziomy testosteronu w swoim organizmie. Minionej nocy prezydent UFC na twitterze poinformował, że to Frank Mir (MMA 16-5, #5 w rankingu MMARocks) zawalczy o pas wagi ciężkiej będący w posiadaniu Juniora dos Santosa (MMA 14-1, #1 w rankingu MMARocks) na UFC 146 26 maja w Las Vegas.

Mir, który miał na tej gali walczyć z Cainem Velasquezem, dwukrotnie zdobywał już pas mistrzowski. Pierwszym razem dokonał tej sztuki w 2004 roku łamiąc rękę Tima Sylvii. 32-latek tego pasa nigdy nie bronił bowiem doznał poważnego wypadku motocyklowego. W grudniu 2008 Mir po raz drugi sięgnął po tytuł, w wersji tymczasowej, pokonując przez TKO Antonio Rodrigo Nogueirę. Ten tytuł stracił walkę później w unifikacyjnym starciu z Brockiem Lesnarem na UFC 100.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.