Francis Ngannou postanowił szerzyć wiedzę o sporcie jakim jest MMA w swoim rodzimym Kamerunie. Były pretendent do tytułu kategorii ciężkiej otworzył pierwszą placówkę w Batie, gdzie młodzi Kameruńczycy będą mogli uczyć się podstaw mieszanych sztuk walki oraz boksu.

Ngannou aktualnie przygotowuje się do walki z Cainem Velasquezem, która odbędzie się 17 lutego w Phoenix. W swojej karierze Kameruńczyk mierzył się z m.in. Stipe Miociciem, Derrickiem Lewisem, Alistairem Overeemem czy Curtisem Blaydesem.

31 KOMENTARZE

 1. Zatrudni lekarza co rozpisuje mu cykl i mamy armie kabanow mma. Ciekawe tylko jak on chce zarabiac na tym w chyba niezbyt zamoznym Kamerunie, no chyba ze to tylko dla bogaczy

 2. Zatrudni lekarza co rozpisuje mu cykl i mamy armie kabanow mma. Ciekawe tylko jak on chce zarabiac na tym w chyba niezbyt zamoznym Kamerunie, no chyba ze to tylko dla bogaczy

  Dla bezdomnych – najlepsi będą mieć karierę, a Niganu będzie kupony odcinał…

 3. A może by tak nauczył nierobów pracować i wybudował im jakiś zakład pracy, szycie rękawic do mma, cokolwiek. Nauczył dbać o porządek etc. A nie tylko zabawa w sport.

 4. Zatrudni lekarza co rozpisuje mu cykl i mamy armie kabanow mma. Ciekawe tylko jak on chce zarabiac na tym w chyba niezbyt zamoznym Kamerunie, no chyba ze to tylko dla bogaczy

  Zobaczysz, że zyski będą nieprzeciętne. Pachnie pralnią.

 5. A ja się pytam, dlaczego nasi z UFC nie otwierają placówek MMA w Polsce? Kamerun > Polsza jak nic.

  I co by tam uczyli? Cardio? :mamed:

 6. Pewnie będzie tak jak kiedyś z afrykańskimi piłkarzami i biegaczami. Każdy mógł ściągnąć w pakiecie cały zespół, od ręki.

  Teraz organizujesz galę: mamy wszystkie kategorie wagowe, wiekowe a dla największych federacji nawet baba z wąsem się znajdzie. A to wszystko za czapkę gruszek (dla zawodnika oczywiście, bo menago prowizję bierze tylko w twardej walucie).

 7. A ja się pytam, dlaczego nasi z UFC nie otwierają placówek MMA w Polsce? Kamerun > Polsza jak nic.

  Nasi wszyscy zawodnicy( nie licze Aski) nie zarobili razem tyle co Nganou do tej pory tak wiec chlop ma za co otwierac tym bardziej u siebie gdzie bida az piszczy i wszystko jest tansze:wink:

 8. A ja się pytam, dlaczego nasi z UFC nie otwierają placówek MMA w Polsce? Kamerun > Polsza jak nic.

  A Grabowski nie prowadzi zajęć?

 9. A ja się pytam, dlaczego nasi z UFC nie otwierają placówek MMA w Polsce? Kamerun > Polsza jak nic.

  Bo ciężko prowadzić zajęcia i jednocześnie trenować na profesjonalnym poziomie, a otworzenie nowej placówki wiązałoby się z opuszczeniem klubu i trenerów. Takie coś nie wychodzi zbyt dobrze vide Grabowicz.

 10. W sumie Franciszek ostatnio wygrał więc może znowu mu palma odbije i będzie po świecie jeździł zamiast trenować…

 11. A ja się pytam, dlaczego nasi z UFC nie otwierają placówek MMA w Polsce? Kamerun > Polsza jak nic.

  Karolina z Zaborem otworzyli.

  :fjedzia:

 12. Nasi wszyscy zawodnicy( nie licze Aski) nie zarobili razem tyle co Nganou do tej pory tak wiec chlop ma za co otwierac tym bardziej u siebie gdzie bida az piszczy i wszystko jest tansze:wink:

  Tym bardziej, że wybudował to przez fundację. Dobrze kombinuje.

 13. Mokebe szykuje grunt pod oklep życia zebrany od Balasqueza.

  Szykuje sobie miejscówę na sportową emeryturę, na którą przejdzie po wpierdolu od Velasqueza

  Panowie uprzejmie proszę bez tego typu niesmacznych żartów :korwinwhat: Czarnuch otworzy jeszcze kilka takich GYMów za bonus po zabiciu Amerykanina:goldi:

 14. Panowie uprzejmie proszę bez tego typu niesmacznych żartów :korwinwhat: Czarnuch otworzy jeszcze kilka takich GYMów za bonus po zabiciu udawanego Meksykanina bez wąsa:goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.