Na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą MMA Attack 2, 27 kwietnia w Katowicach ujawniono ostatnie trzy brakując w rozpisce nazwiska.

Drugi najlepszy półciężki w Polsce Michał Fijałka (MMA 8-2, 2 w Rankingu PL) dostanie szansę rewanżu w starciu z Hansem Stringerem (MMA 18-5-2). Zawodnik Berserkers Team w czerwcu 2010 przegrał z Holendrem przez techniczne poddanie w pierwszej rundzie.

Przeciwnikiem zdobywcy Heraklesa 2011 w kategorii Odkrycie Roku Krzysztofa Jotki (MMA 9-0) w jego debiucie w kategorii półśredniej będzie Duńczyk Damir Hadzovic (MMA 4-1). Inny niepokonany polski talent Piotr Strus (MMA 7-0) spotka się w klatce z Francuzem Bryanem Rafiqiem (MMA 8-2).

Podczas konferencji oficjalnie ogłoszono też, że galę na żywo będzie można obejrzeć w stacji Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 19:30 (studio), siedem walk głównej karty od godziny 20:00. Galę komentować będzie znany wszystkim duet Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

Przez Dariusza Cholewę potwierdzony został skład sędziowski na nadchodzącą galę. W roli arbitrów wystąpią: czołowy amerykański sędzia – Big John McCarthy, laureat naszej Galerii Sław, weteran polskiego MMA – Grzegorz Jakubowski, reprezentujący Niemcy – Jan Schneider, sędziujący do wielu lat, doświadczony w tym fachu bytomianin – Grzegorz Skibniewski (sędzia główny) oraz czarny pas BJJ i trener tyskiego Bastionu, jeden z prekursorów brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce – Sławomir Szamota.

Właściciel MMA Attack również oficjalnie wręczył zwycięzcy – statuetkę Heraklesa 2011 za Walkę Roku, którego odebrał na Konwencie MMA w imieniu Petera Sobotty (MMA 9-4-1).

Rozpiska MMA Attack 2.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.