Ekscytujące zestawienie dodane zostało do rozpiski Bellator 232. Drugą walką wieczoru będzie starcie „Eleganckiego Szejka”, Sabaha Homasiego z Paulem „Semtexem” Daleyem. Gala odbędzie się 26 października w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Jako pierwszy o zestawieniu poinformował Ariel Helwani z ESPN.

Homasi (13-8 MMA) to weteran m.in. UFC. W swoim debiucie w Bellator MMA pokonał Micaha Terrilla w 17 sekund na Bellator 225. To była jego druga wygrana z rzędu po serii trzech przegranych.

Daley (41-17-2 MMA) to jeden z najbardziej ekscytujących stójkowiczów w MMA. Po dwóch przegranych, kolejno z Jonem Fitchem i Michaelem Pagem przez decyzje sędziowskie, pokonał on Ericka Silvę. Na 41 wygranych w karierze aż 30 razy kończył rywali przez KO/TKO.

Walką wieczoru Bellator 232 jest rewanż Rory’ego MacDonalda z Douglasem Limą. Będzie to finał turnieju w kategorii półśredniej Bellator MMA.

9 KOMENTARZE

  1. Ależ mocne krs jest! I jaką ma zajebistą współpracę z Bellatorem, skoro Daley zamiast być twarzą ich jubileuszu w UK, będzie walczył z jakimś Sebą z gównianym rekordem :stevecarell:

  2. Ależ mocne krs jest! I jaką ma zajebistą współpracę z Bellatorem, skoro Daley zamiast być twarzą ich jubileuszu w UK, będzie walczył z jakimś Sebą z gównianym rekordem :stevecarell:

    Potężna współpraca

  3. Ależ mocne krs jest! I jaką ma zajebistą współpracę z Bellatorem, skoro Daley zamiast być twarzą ich jubileuszu w UK, będzie walczył z jakimś Sebą z gównianym rekordem :stevecarell:

    Daley mówił, że chętnie zawalczy z Soldicem na KRS1 tylko nie w Londynie bo nie zdąży się przygotować.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.