Dana White i Eddie Hearn
Dana White i Eddie Hern

Eddie Hearn, promotorem Anthony’ego Joshuy, bokserskiego mistrza świata wagi ciężkiej, zna i ceni szefa UFC Danę White’a. Od dawna mówi też, że podziwia amerykańską markę i jej model biznesowy.

Zobacz również: Jestem wielkim fanem Dany White’a – Eddie Hearn o spotkaniu z szefem UFC

W rozmowie dla beIN Sports USA Hern przyznał, że wręcz zazdrości UFC tego w jaki sposób działa na rynku.

Podziwiam to, co udało się osiągnąć UFC jako marce. Podziwiam ich rozwój w różnych krajach. Zazdroszczę UFC tego w jaki sposób kontrolują ten sport i zawodników mogąc im zwyczajnie powiedzieć z kim będą się bić w następnym starciu. W boksie jest odwrotnie. Dana White od dawna mówi o wejściu do świata boksu, ale to będzie dla niego frustrujące, bo tu nie wystarczy zadzwonić do Canelo i powiedzieć mu: hej, będziesz walczył we wrześniu. Do zobaczenia.

Hern przyznał, że negocjacje w sprawie walk bokserskich są bardzo wymagające i skomplikowane. Odnosząc się natomiast do samego MMA, powiedział, że lubi ten sport, ale nie jest jego ogromnym fanem.

Jestem niedzielnym fanem MMA, nie znam się na tym przesadnie. Wymieniłbym z nazwiska pewnie z sześciu zawodników. Czasami oglądam duże walki, ale właśnie jestem takim fanem, który czeka na duże wydarzenia.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.